Wiadomości | 29.04.20

Vw Play. Przygotuj się na nową erę łączności, transmisji strumieniowych i usług samochodowych.

Live VW Play. Zapraszamy na premierę online prosto z Brazylii. Volkswagen Nivus będzie odgrywał szczególną rolę dla marki. Oprócz tego, że jest pierwszym SUV-em Vw zaprojektowanym w Brazylii z ofertą poniżej T-Crossa, zadebiutuje z nowym centrum multimedialnym VW Play, opracowanym całkowicie w Brazylii. Po pokazaniu zdjęć i szczegółów dotyczących samochodu producent przygotował prezentację online poświęconą wyłącznie systemowi informacyjno-rozrywkowemu, szczegółowo opisując wszystkie jego funkcje.

Podczas premiery online brazylijskiej filii VW mamy okazję poznać nowy sytem multimedialny dedykowany dla nowych modeli samochodów grupy VW, w szczególności nowego Vw Nivus. System stworzony w Brazylii zadebiutuje na Nivusie i zostanie przyjęty przez inne samochody tej marki.

Volkswagen Nivus oferuje VW Play, nową erę łączności, transmisji strumieniowej i usług. Opracowany w 100% w Ameryce Łacińskiej, Nivus jest twarzą nowego Volkswagena i oferuje niespotykaną platformę technologiczną. Czytając praktycznie wszystkie formaty mediów, zbierając informacje z pojazdu, system dźwiękowy, łączność (bezprzewodowa dla IOS), streaming treści, aplikacje i usługi, VW Play to nowe „urządzenie”, urządzenie technologiczne, podobne do smartfona lub tabletu, a także debiut ekskluzywnego sklepu z aplikacjami VW Play.

„VW Play to kamień milowy w branży i zapewnia wiele korzyści dla klientów. Został opracowany na podstawie badań przeprowadzonych wśród użytkowników i pomyślany o rzeczywistej użyteczności klienta. Jest to funkcja, która jest twarzą nowego Volkswagena, z całkowitym naciskiem na cyfryzację i która otwiera kilka możliwości dla nowych modeli biznesowych tej marki ”, mówi Pablo Di Si, prezes i dyrektor generalny Volkswagena w Ameryce Łacińskiej.

VW Play to jedna z głównych innowacji Nivusa, która zrewolucjonizuje rynek i zainauguruje nowy segment w 2020 roku. Podobnie jak Nivus, który zadebiutuje w Brazylii a wkrótce pojawi się na wielu rynkach na całym świecie.

W wyniku trzyletniego rozwoju system wprowadza do samochodu to, co wcześniej było w telefonie komórkowym. W tym celu oferuje 10 GB pamięci do zapisywania multimediów i aplikacji (ta przestrzeń wystarcza na przykład na przechowanie 25 aplikacji wielkości Waze). Ogromna korzyść z wygody, nie wspominając, że oszczędza baterię i miejsce w smartfonie.

 

Aplikacje VW Play. To nazwa sklepu z aplikacjami Volkswagena. Ekskluzywne wirtualne środowisko dla klientów marki do pobierania aplikacji z VW Play i używania ich w samochodzie.Kilka porad, jak sfinansować samochód dla firmy?
Wiadomości | 15.12.21

Kilka porad, jak sfinansować samochód dla firmy?

Poza kwestią wyboru nadwozia, napędu czy wyposażenia, pozostaje także kwestia finansowania, gdzie najbardziej oczywisty wybór nie zawsze jest najlepszy.

Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu
Wiadomości | 05.05.20

Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu

Wielu profesjonalnych kierowców wyścigowych, którzy zwykle ścigają się w Mercedes-AMG GT3 na całym świecie, obecnie odkrywa świat wyścigów symulacyjnych (sim racing).

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica
Premiery | 12.04.22

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica

Arcydzieło Lamborghini nowej generacji zaprojektowane, aby zapewnić to, co najlepsze zarówno na drodze, jak i na torze.