Wiadomości | 29.04.20

Vw Play. Przygotuj się na nową erę łączności, transmisji strumieniowych i usług samochodowych.

Live VW Play. Zapraszamy na premierę online prosto z Brazylii. Volkswagen Nivus będzie odgrywał szczególną rolę dla marki. Oprócz tego, że jest pierwszym SUV-em Vw zaprojektowanym w Brazylii z ofertą poniżej T-Crossa, zadebiutuje z nowym centrum multimedialnym VW Play, opracowanym całkowicie w Brazylii. Po pokazaniu zdjęć i szczegółów dotyczących samochodu producent przygotował prezentację online poświęconą wyłącznie systemowi informacyjno-rozrywkowemu, szczegółowo opisując wszystkie jego funkcje.

Podczas premiery online brazylijskiej filii VW mamy okazję poznać nowy sytem multimedialny dedykowany dla nowych modeli samochodów grupy VW, w szczególności nowego Vw Nivus. System stworzony w Brazylii zadebiutuje na Nivusie i zostanie przyjęty przez inne samochody tej marki.

Volkswagen Nivus oferuje VW Play, nową erę łączności, transmisji strumieniowej i usług. Opracowany w 100% w Ameryce Łacińskiej, Nivus jest twarzą nowego Volkswagena i oferuje niespotykaną platformę technologiczną. Czytając praktycznie wszystkie formaty mediów, zbierając informacje z pojazdu, system dźwiękowy, łączność (bezprzewodowa dla IOS), streaming treści, aplikacje i usługi, VW Play to nowe „urządzenie”, urządzenie technologiczne, podobne do smartfona lub tabletu, a także debiut ekskluzywnego sklepu z aplikacjami VW Play.

„VW Play to kamień milowy w branży i zapewnia wiele korzyści dla klientów. Został opracowany na podstawie badań przeprowadzonych wśród użytkowników i pomyślany o rzeczywistej użyteczności klienta. Jest to funkcja, która jest twarzą nowego Volkswagena, z całkowitym naciskiem na cyfryzację i która otwiera kilka możliwości dla nowych modeli biznesowych tej marki ”, mówi Pablo Di Si, prezes i dyrektor generalny Volkswagena w Ameryce Łacińskiej.

VW Play to jedna z głównych innowacji Nivusa, która zrewolucjonizuje rynek i zainauguruje nowy segment w 2020 roku. Podobnie jak Nivus, który zadebiutuje w Brazylii a wkrótce pojawi się na wielu rynkach na całym świecie.

W wyniku trzyletniego rozwoju system wprowadza do samochodu to, co wcześniej było w telefonie komórkowym. W tym celu oferuje 10 GB pamięci do zapisywania multimediów i aplikacji (ta przestrzeń wystarcza na przykład na przechowanie 25 aplikacji wielkości Waze). Ogromna korzyść z wygody, nie wspominając, że oszczędza baterię i miejsce w smartfonie.

 

Aplikacje VW Play. To nazwa sklepu z aplikacjami Volkswagena. Ekskluzywne wirtualne środowisko dla klientów marki do pobierania aplikacji z VW Play i używania ich w samochodzie.Rolls Royce Uriel od West Coast Customs
Tuning | 19.02.21

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs

Justin Bieber właśnie odebrał jedyny egzemplarz samochodu, który wymagał 3 lat pracy.

Poznaj internetowe narzędzie do weryfikacji historii pojazdów
Wiadomości | 22.09.21

Poznaj internetowe narzędzie do weryfikacji historii pojazdów

Platforma carVertical, dostarcza dane dotyczące zapisów o rejestracji samochodów, odczytach odległościomierzy i historii wypadków, ale nie tylko.

Hyundai ujawnił projekt ósmej generacji SONATY, który zapowiada jego najbardziej sportowy design w historii
Wiadomości | 27.03.23

Hyundai ujawnił projekt ósmej generacji SONATY, który zapowiada jego najbardziej sportowy design w historii

Nowa SONATA to nie zwykły lifting, ale rewolucja wizerunku modelu wprowadzonego w 2019 roku.