MotorSport | 20.01.21

Lotus Winter Driving Academy

Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności, a przede wszystkim świetna zabawa. Zobacz ekscytujące wideo.

Lotus zazwyczaj nie kojarzy się z jazdą w terenie. Ale kiedy nawierzchnia jezdna jest wyrzeźbiona w sproszkowanym śniegu osadzonym na zamarzniętym jeziorze, to nie ma się czym cieszyć!

 

Dni na torach to kluczowe zajęcie zespołu Lotus China. To świetny sposób na podniesienie rangi naszej marki w mediach, klientach i potencjalnych nabywcach, pokazując legendarną jazdę i prowadzenie samochodu wyścigowego Lotus, a także lekką konstrukcję, która jest sercem naszych produktów.

 

Zespół przeniósł swoje działania na wyższy poziom w okresie nowego roku, organizując pierwszą w historii Lotus Winter Driving Academy. Miejscem docelowym dla gości było zamarznięte piękno Hulan Hekou, mokradła o powierzchni 800 000 m2 u zbiegu dwóch rzek w pobliżu miasta Harbin. W stolicy Heilongjiang, najbardziej wysuniętej na północ prowincji Chin, temperatura może spaść znacznie poniżej -30 stopni Celsjusza o tej porze roku.

 

W imprezie wzięło udział prawie 50 osób, które miały okazję sprawdzić swoją jazdę i doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów i kierowców wyścigowych. Skonfigurowany jako program jedno- lub dwudniowy, uczestnicy zaczynali od prostych kręgów i ósemek, aby wzmocnić swoją pewność siebie. Dzięki lekcjom cierpliwym z siedzenia pasażera ostatecznie przeszli na oblodzony, szybki, czterokilometrowy tor, który rzucił wyzwanie nawet najbardziej zaawansowanemu kierowcy.

 

Ich ulubioną bronią był Lotus Evora GT410, oferujący wyjątkową dynamikę i ekscytujący czas od 0 do 60 mil na godzinę w 4,1 sekundy. Flota samochodów była pod ręką, aby wspierać działania, a opinie na temat wydarzenia były w większości pozytywne.

 

David McIntyre jest dyrektorem regionalnym Lotus na Chiny i region Azji i Pacyfiku. Uczęszczał do Akademii i skomentował: „Harbin jest znane jako„ miasto lodu ”i słynie z festiwalu śniegu i lodu. To sprawiło, że była to idealna lokalizacja dla Lotus Winter Driving Academy. Goście mogli przetestować legendarną obsługę Lotusa w najbardziej ekstremalnych warunkach, jakie mogliśmy znaleźć - na zamarzniętym jeziorze!

 

David dodał: „Jazda Lotus Evora GT410 na lodzie to świetny test niezawodności i obsługi naszych samochodów, a przede wszystkim po prostu świetna zabawa. Wszyscy nasi goście wyjechali bezpieczniejszymi i lepszymi kierowcami, z pełnym zrozumieniem i nowym szacunkiem dla tego, do czego są zdolne nasze samochody. Naprawdę mam nadzieję, że stanie się to corocznym wydarzeniem i że w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić klientów z całych Chin, Azji i Pacyfiku oraz innych regionów świata ”.CUPRA Leon otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP
Wiadomości | 08.07.21

CUPRA Leon otrzymuje 5 gwiazdek Euro NCAP

Najwyższa ocena przyznana CUPRA Leon dotyczy zarówno wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowym typu plug-in. Wideo z testów.

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback
Premiery | 24.06.21

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback

Honda zaprezentowała stylistykę nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Civica hatchback i ogłosiła postępy w zakresie dynamicznych osiągów pojazdu.

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander
Premiery | 17.02.21

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander

Dziś zupełnie nowy OUTLANDER zadebiutował w Amazon Live, co czyni go pierwszym samochodem, który został wprowadzony na platformę.