Wiadomości | 31.03.21

Voltswagen, taki mały żarcik

Volkswagen of America nie zmieni nazwy na Voltswagen. Zmiana nazwy miała być ogłoszeniem w duchu prima aprilis.


Voltswagen, taki mały żarcik

Volkswagen of America opublikował we wtorek fałszywy komunikat informacyjny, twierdząc, że zmieni nazwę swoich oddziałów w USA na „Voltswagen of America”.

 

Informacja prasowa, opublikowana na jej stronie internetowej i opatrzona tweetami, została powielona przez wiele serwisów informacyjnych w tym przez Automotive News, Reuters oraz inne serwisy informacyjne na całym świecie (Auto Show Media również) i zawierała szczegółowy opis rzekomych wysiłków związanych z rebrandingiem. 

 

Natomiast późnym wtorkowym popołudniem wydano komunikat:

„Volkswagen of America nie zmieni nazwy na Voltswagen. Zmiana nazwy miała być ogłoszeniem w duchu prima aprilis ”, powiedział VW w oświadczeniu po usunięciu tego komunikatu ze swojej amerykańskiej witryny medialnej. „Wkrótce udostępnimy dodatkowe aktualizacje w tej sprawie”.

 

Wcześniej rzecznik VW w siedzibie niemieckiego producenta w Wolfsburgu nazwał to „ciekawym pomysłem” z działu marketingu.Czas zmienić opony na letnie
Wiadomości | 07.04.23

Czas zmienić opony na letnie

Pora umawiać się na zakładanie opon letnich lub sprawdzanie opon całorocznych. Przed zakupem dobrze jest zasięgnąć porady warsztatu lub sprzedawcy i zapoznać się z raportami z testów.

Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante
Super Cars | 13.04.23

Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante

Niezrównana zaciekłość, jakiej żaden volante przed nią nie miał zapowiada epickie pożegnanie dla flagowego tourera brytyjskiego producenta samochodów.

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego
Wiadomości | 13.12.22

Propozycje zmian w zakresie organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego

GDDK i A była inicjatorem powołania Forum organizacji ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego w celu zaktualizowania i poprawy oznakowania na drogach.