Wiadomości | 31.03.21

Voltswagen, taki mały żarcik

Volkswagen of America nie zmieni nazwy na Voltswagen. Zmiana nazwy miała być ogłoszeniem w duchu prima aprilis.


Voltswagen, taki mały żarcik

Volkswagen of America opublikował we wtorek fałszywy komunikat informacyjny, twierdząc, że zmieni nazwę swoich oddziałów w USA na „Voltswagen of America”.

 

Informacja prasowa, opublikowana na jej stronie internetowej i opatrzona tweetami, została powielona przez wiele serwisów informacyjnych w tym przez Automotive News, Reuters oraz inne serwisy informacyjne na całym świecie (Auto Show Media również) i zawierała szczegółowy opis rzekomych wysiłków związanych z rebrandingiem. 

 

Natomiast późnym wtorkowym popołudniem wydano komunikat:

„Volkswagen of America nie zmieni nazwy na Voltswagen. Zmiana nazwy miała być ogłoszeniem w duchu prima aprilis ”, powiedział VW w oświadczeniu po usunięciu tego komunikatu ze swojej amerykańskiej witryny medialnej. „Wkrótce udostępnimy dodatkowe aktualizacje w tej sprawie”.

 

Wcześniej rzecznik VW w siedzibie niemieckiego producenta w Wolfsburgu nazwał to „ciekawym pomysłem” z działu marketingu.Hyundai Tucson Nowej Generacji
Premiery | 15.09.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji

Awangardowy projekt Tucsona Nowej Generacji to nie ewolucja, lecz rewolucja, jeśli chodzi o design marki Hyundaia

Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ
Premiery | 13.04.21

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ

Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem SKODY KODIAQ. Wideo.