Wiadomości | 09.10.20

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem

Nowy flagowy SUV Acura to milowy krok naprzód w zakresie projektowania wnętrz, najwyższej jakości wykonania i technologii, wirtualna premiera w środę 14 października

Firma Acura pokazała dzisiaj nowe wnętrze MDX czwartej generacji przed jej globalnym debiutem, w formie prototypu 14 października. MDX Prototype zapowiada pojawienie się nowej Acury MDX czwartej generacji, która pojawi się na początku przyszłego roku. jako najbardziej premium i skoncentrowany na wydajności MDX w historii Acura. MDX Prototype zaprezentuje całkowitą transformację siedmioosobowego wnętrza MDX, aby odzwierciedlić jego podwyższony status jako flagowego modelu Acura, oferując uderzający design, bogate i autentyczne materiały oraz szereg charakterystycznych nowych technologii Acura.Premiera Nissana Patrol NISMO
Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Toyota bZ Compact SUV Concept zaprezentowana w USA
Concept Cars | 19.11.22

Toyota bZ Compact SUV Concept zaprezentowana w USA

Koncepcyjny kompaktowy SUV Toyota bZ został zaprezentowany w Los Angeles, gdzie swoją światową premierą rozpoczął tegoroczne Los Angeles Auto Show.

Taigo nowy model Volkswagena
Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.