Wiadomości | 31.08.23

Marka Jeep ogłasza sprzedaż pięciomilionowego Jeepa Wranglera

Pięciomilionowa wersja najbardziej terenowego i kultowego SUV-a na świecie zostaje sprzedana klientowi w New Jersey.

Marka Jeep ogłosiła dzisiaj sprzedaż pięciomilionowego Jeepa Wranglera, Jeepa Wranglera 4xe Rubicon 20th Anniversary Edition 2023 z lakierem zewnętrznym Earl, który został kupiony przez klienta z Camden w stanie New Jersey. Właściciel otrzyma części Jeep Performance Parts (JPP) firmy Mopar o wartości 5000 dolarów oraz dożywotnie korzyści z obsługi klienta Jeep Wave.

 

Jeep Wrangler jest ikoną marki i jedną z najbardziej rozpoznawalnych tabliczek znamionowych w branży, od czasu jego zaprezentowania podczas Chicago Auto Show w 1986 r. jako model z 1987 r., zastępujący Jeepa CJ i kontynuujący dziedzictwo ustanowione przez oryginał z 1941 r. Willys MB.

 

„Przy sprzedaży 5 milionów Wranglerów marka Jeep stale się rozwija, napędzana niezachwianą pasją globalnej społeczności Jeepa” – powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i szef marki Jeep North America. „Dzięki legendarnym możliwościom napędu 4x4, swobodzie jazdy na świeżym powietrzu i ponadczasowemu designowi Wrangler ucieleśnia ducha i duszę marki Jeep.

 

„Ponad 80% z 5 milionów Wranglerów sprzedanych od 1986 roku wciąż jest w drodze, dobrze się bawiąc i demonstrując niesamowitą trwałość pojazdu. Nasz nowy Wrangler 2024 po raz kolejny podnosi poprzeczkę jako najsprawniejszy Wrangler w historii, oferując więcej technologii, zabezpieczeń i wyrafinowania” – dodał Morrison.
 

Pierwszy Jeep Wrangler, o kodzie modelu YJ, wszedł na linię produkcyjną 37 lat temu w fabryce American Motors Corporation. W latach 1987–1995 YJ sprzedał 630 000 egzemplarzy.

Kolejnymi modelami były TJ w 1996 r., JK w 2006 r. i JL w 2017 r., a każda nowa generacja opierała się na legendarnej historii poprzez niezrównane połączenie możliwości terenowych i autentycznego designu Jeepa.

 

Od czasu wprowadzenia Wranglera YJ jako pojedynczego dwudrzwiowego modelu z dwoma opcjami silnika – czterocylindrowym 2,5 litra i sześciocylindrowym rzędowym 4,2 litra – każda kolejna odsłona Wranglera została zaprojektowana tak, aby była jeszcze bardziej wyrafinowana i wygodna w codziennym użytkowaniu , zapewniając jednocześnie klientom najbardziej terenowego i najbardziej kultowego SUV-a na świecie.

 

Dziś zupełnie nowy Jeep Wrangler 2024 oferuje większe możliwości, bardziej zaawansowane funkcje technologiczne i więcej wyrafinowania niż kiedykolwiek wcześniej, a jego oferta obejmuje Sport, Sport S, Sahara, Willys, Rubicon, nowy Rubicon X, High Altitude i Rubicon 392.

 

Od zelektryfikowanej hybrydy plug-in 49 MPGe po napędzany silnikiem V-8 Rubicon 392 o mocy 470 koni mechanicznych, nowy Jeep Wrangler 2024 oferuje najbardziej różnorodne opcje układów napędowych w segmencie pojazdów terenowych, dając klientom Wranglera możliwość wyboru napędu system, który najlepiej pasuje do ich stylu życia.Gymkhana na wakacjach, co za jazda!
Wiadomości | 07.12.22

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!

Subaru wypuściło dzisiaj drugi film Travisa Pastrany Gymkhana, Vacation Shred. Travis ściga się na Florydzie w najlepszym pojeździe, Subaru Family Huckster.

Nowa ŠKODA KODIAQ na pierwszych szkicach
Wiadomości | 30.03.21

Nowa ŠKODA KODIAQ na pierwszych szkicach

Zapowiedź odświeżonej wersji flagowego SUV-a Skody wyprodukowanego w 600 000 egzemplarzy, dostarczonych do ponad 60 krajów.

NIO ogłasza strategię dla Norwegii
Elektryczne | 08.05.21

NIO ogłasza strategię dla Norwegii

NIO firma samochodowa nowej generacji oficjalnie ogłosiła wejście na rynek norweski z modelem ES8, flagowy inteligentny elektryczny SUV.