Wiadomości | 14.04.20

Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii

Toyota pokazała kolejną generację modelu Harrier (Urban SUV), który od 1997 roku jest liderem w tym segmencie sprzedaży pojazdów w Japonii oraz ogłosiła, że planuje sprzedaż nowego modelu Harrier około czerwca 2020 r. W wyraźnym odróżnieniu od innych SUV-ów Harrier łączy prostotę, elegancję i solidność w płynnej formie coupe. Wysokiej jakości wnętrze zapewnia poczucie bezpieczeństwa od pierwszej chwili w kabinie. Gdy pojazd jedzie, poczucie komfortu powstaje dzięki responsywnej jeździe, a cicha kabina w naturalny sposób prowadzi do przyjemnych rozmów z przyjaciółmi. Spędzanie czasu z nowym Harrier będzie wzbogacającym doświadczeniem.


Toyota zaprezentowała nowy model Harrier dostępny w Japonii

Główne cechy nowego Harriera

Płynne proporcje o solidnej postawie.

Nowy Harrier z przodu, widok który podkreśla jego ostry i nieustraszony styl poprzez ciągłość linii płynących od przedniego górnego grilla do reflektorów. Charakterystyczne lampy podkreślają indywidualność i postęp techniczny nowego Harriera, dzięki czemu można go łatwo odróżnić z daleka.

Pomimo prostej struktury widok z boku oferuje dynamicznie zmieniający się przekrój sylwetki, który zapewnia bogatą ekspresję, jednocześnie zapewniając silne poczucie ruchu.

Połączenie zwężonej kabiny coupe z nadkolami przypominającymi sportowe samochody, rozciągającymi się z obu stron nadwozia. Światło z cienkiej, ostrej linii lamp tylnych i świateł stop daje mu przytłaczające poczucie obecności.

Dostępnych jest siedem stonowanych kolorów, w tym Precious Black Pearl, aby pokazać pięknie zmieniające się odcienie.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, ochrony, komfortu i wygody.

Nowy Harrier jest wyposażony w Toyota Safety Sense, który wykorzystuje system bezpieczeństwa przed kolizją, wykrywa pieszych w ciągu dnia i nocy, a także rowerzystów w ciągu dnia.

Jest w pełni wyposażona w urządzenia bezpieczeństwa zapewniające bezpieczeństwo i spokój ducha, takie jak inteligentny sonar luzu z hamulcami wspomagającymi parkowanie (obiekty stacjonarne), który pomaga zmniejszyć i / lub złagodzić uszkodzenia spowodowane kolizjami podczas jazdy z małą prędkością na parkingach itp.

Cyfrowe lusterko wewnętrzne, zastosowane po raz pierwszy przez Toyotę, umożliwia rejestrowanie obrazów z przodu i z tyłu pojazdu podczas jazdy.

Model hybrydowy jest wyposażony w gniazdo zasilania akcesoriów o napięciu 100 woltów (prąd przemienny) / 1500 W. Pozwala to nie tylko na korzystanie z produktów elektrycznych korzystających z tych samych gniazdek elektrycznych, które znajdują się w domu, ale także umożliwia używanie pojazdu jako generatora prądu podczas awarii zasilania i innych nagłych wypadków.

Posiada system nawigacji T-Connect SD z 12,3-calowym szerokim ekranem dotykowym TFT, SmartDeviceLink (SDL) * 5 i inną łączność ze smartfonem * 6. System nagłośnienia JBL premium (9 głośników) tworzy zaawansowaną i realistyczną przestrzeń akustyczną.Zaawansowane systemy hamulcowe brake-by-wire
Wiadomości | 16.10.23

Zaawansowane systemy hamulcowe brake-by-wire

Jako nieodłączny element mobilności, systemy hamulcowe i ich dalszy rozwój stanowią istotny priorytet dla Continental. Rozwiązania noszą nazwę Future Brake Systems.

Nowe BMW serii 2 Active Tourer
Wiadomości | 06.10.21

Nowe BMW serii 2 Active Tourer

W drugiej generacji sportowy wszechstronny samochód w segmencie kompaktowym premium prezentuje się dynamicznej i w wyrazistej stylistyce BMW.

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5
Wiadomości | 29.04.21

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5

Volkswagen nadal rozwija swoją rodzinę elektrycznych modeli ID, tym razem będzie to nowy crossover z nadwoziem coupe.