Wiadomości | 12.04.23

Aukcja w Dubaju bije 15-letni rekord najdroższej tablicy rejestracyjnej na świecie

Numer rejestracyjny P7 został sprzedany za aż 55 milionów dirhamów (15 milionów dolarów), co czyni go najdroższym numerem na świecie.

Aukcja charytatywna zorganizowana przez Emirates Auction w Dubaju ustanowiła nowy rekord świata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa! Tablica rejestracyjna P 7 — która na pierwszy rzut oka wygląda jak sama cyfra 7, z literą P z boku została sprzedana za rekordową cenę 55 milionów dirhamów (15 milionów dolarów), bijąc rekord ustawiony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich prawie piętnaście lat temu.

 

Kwota ze sprzedaży nietypowej tablicy rejestracyjnej zostanie przeznaczona na globalną inicjatywę pomocy żywnościowej władcy Dubaju. Dochody zostaną przeznaczone bezpośrednio na wsparcie kampanii „1 Miliard Meals Endowment”, której celem jest ustanowienie największego funduszu wieczystego pomocy żywnościowej w ramach ramadanu.

 

To nie pierwszy raz, kiedy cyfra „7” cieszy się dużym zainteresowaniem jako tablica rejestracyjna, a cyfra ta jest uważana za przynoszącą szczęście w wielu kulturach na całym świecie.Najpotężniejszy produkcyjny Aston Martin w historii DBS 770 Ultimate
Premiery | 18.01.23

Najpotężniejszy produkcyjny Aston Martin w historii DBS 770 Ultimate

Limitowana edycja DBS 770 Ultimate do 499 egzemplarzy oznacza koniec obecnej produkcji flagowego modelu DBS, kultowego Super GT Astona Martina.

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a
Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.

Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX
Wiadomości | 27.07.21

Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX

Zupełnie nowe Subaru WRX zadebiutuje na New York International Auto Show. Sprawdź datę i zobacz wideo zapowiedź.