Super Cars | 31.05.23

Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie

Nowy Range Rover Sport SV EDITION ONE, napędzany wyłącznie nowym 4,4-litrowym silnikiem benzynowym Twin-Turbo MHEV V8 o mocy 635 KM.


Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie

Nowy Range Rover Sport SV to najmocniejszy i najbardziej dynamiczny Range Rover Sport w historii, łączący doskonałe osiągi i dynamikę z niezrównanymi możliwościami Range Rovera, wyrafinowaniem i redukcyjną stylistyką. Jego szereg technologii zwiększających wydajność obejmuje najbardziej zaawansowany układ zawieszenia w swojej klasie oraz sensoryczny system audio zapewniający dobre samopoczucie.

 

Napędzany wyłącznie nowym 4,4-litrowym silnikiem benzynowym Twin-Turbo MHEV V8 o mocy 635 KM i momencie obrotowym 750 Nm – o 60 KM i 50 Nm więcej niż poprzednia generacja Range Rovera Sport SVR. Nowy Range Rover Sport SV jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km na godzinęw zaledwie 3,6 sekundy i osiąga prędkość maksymalną prawie 300 km na godzinę. Emisje CO2 są również o 15 procent niższe niż w przypadku 575-konnego silnika V8 poprzedniego modelu.

 

Te wyjątkowe osiągi są możliwe dzięki połączeniu funkcji, które zapewniają oszczędność masy do 76 kg, w tym pierwszych na świecie 23-calowych obręczy z włókna węglowego w samochodzie produkcyjnym, hamulcom węglowo-ceramicznym oraz standardowe ulepszenia aerodynamiczne, w tym maskę z włókna węglowego. Stanowiący przykład nowoczesnej filozofii luksusu Range Rovera, nowy Range Rover Sport SV jest początkowo zarezerwowany dla wybranych klientów na całym świecie, a specyfikacja SV EDITION ONE dostępna wyłącznie na zaproszenia reprezentuje wybór najlepszych kombinacji funkcji, kolorów i wykończeń. Każdy Range Rover Sport SV EDITION ONE jest wzbogacony ekskluzywnym brandingiem na przednim spojlerze, konsoli środkowej, nakładkach progowych i lampkach podłogowych. Każdy Range Rover Sport SV EDITION ONE jest już przypisany do klienta Range Rovera.

 

Nowy Range Rover Sport SV jest przykładem filozofii Range Rovera, nie tylko jako odważna ewolucja w stosunku do poprzednika Range Rovera Sport SVR, ale także poprzez spersonalizowane podejście, jakie stosujemy wobec naszych najbardziej wymagających klientówPonad 400 km/h w Bugatti Veyron
Wiadomości | 28.04.20

Ponad 400 km/h w Bugatti Veyron

Dokładnie 15 lat temu Bugatti Veyron 16.4 był pierwszym seryjnie produkowanym samochodem, który przełamał barierę 400 km / h. Rekord, który do dziś się utrzymuje. Nigdy wcześniej tego nie osiągnięto. Francuski producent luksusowych samochodów sportowych osiągnął jeden z wyznaczonych sobie celów rozwojowych, co zdaniem opinii publicznej było nieosiągalne.

Honda zapowiada trzy nowe zelektryfikowane modele
Elektryczne | 28.03.22

Honda zapowiada trzy nowe zelektryfikowane modele

Honda zaprezentowała dziś swój kolejny zelektryfikowany model, przeznaczony na rynek europejski, nowego Civica e:HEV.

Poznaj najnowszego chińskiego flagowego SUV-a Geely Xingyue L
Premiery | 21.07.21

Poznaj najnowszego chińskiego flagowego SUV-a Geely Xingyue L

Geely Auto wprowadziło na rynek chiński swój najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie model z najwyższej półki.