Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

GV70 jest pierwszym średniej wielkości SUV-em wyprodukowanym przez Genesis i posiada wyjątkowo atletyczną stylistykę SUV-a o silnej osobowości i układzie wnętrza zorientowanym na kierowcę, który wyraża „Piękno białej przestrzeni” w swojej ostatecznej interpretacji, dopełniając wyjątkowego luksusu Genesis.

 

GV70 oferuje optymalne wrażenia z jazdy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, w tym `` Highway Driving Assist II (HDA II) '', który pomaga kierowcom na autostradach lub podjazdach kontrolować kierownicę podczas zmiany pasa, a także połączony z systemem identyfikacji na podstawie linii papilarnych. do prostej usługi płatności w samochodzie „Genesis CarPay” i „Advanced ROA (Rear Occupant Alert)” opartej na czujnikach radarowych.

 

GV70 jest dostępny w trzech typach konfiguracji silnika: benzynowym 3,5 turbo, benzynowym 2,5 turbo i 2,2 diesla. Każdy typ jest również dostępny w pakiecie sportowym, który oferuje wyłącznie funkcje, takie jak elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (e-LSD) i obejmuje ekskluzywne koła sportowe, aby zwiększyć jego niezwykłe właściwości jezdne w terenie.Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych
Wiadomości | 04.11.21

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych

Elegancka limuzyna Skoda SLAVIA to drugi model marki na rynek indyjski, którego premierę zobaczymy jeszcze przed końcem listopada.

Co wiemy o nowej Toyocie GT86?
Wiadomości | 02.04.20

Co wiemy o nowej Toyocie GT86?

Najpierw powrót Supry, teraz hot hatch GR Yaris ? ostatnimi laty w sportowym dziale Toyoty dzieje się wyjątkowo dużo. I wygląda na to, że w przyszłości będzie działo się jeszcze więcej.

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.