Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

GV70 jest pierwszym średniej wielkości SUV-em wyprodukowanym przez Genesis i posiada wyjątkowo atletyczną stylistykę SUV-a o silnej osobowości i układzie wnętrza zorientowanym na kierowcę, który wyraża „Piękno białej przestrzeni” w swojej ostatecznej interpretacji, dopełniając wyjątkowego luksusu Genesis.

 

GV70 oferuje optymalne wrażenia z jazdy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, w tym `` Highway Driving Assist II (HDA II) '', który pomaga kierowcom na autostradach lub podjazdach kontrolować kierownicę podczas zmiany pasa, a także połączony z systemem identyfikacji na podstawie linii papilarnych. do prostej usługi płatności w samochodzie „Genesis CarPay” i „Advanced ROA (Rear Occupant Alert)” opartej na czujnikach radarowych.

 

GV70 jest dostępny w trzech typach konfiguracji silnika: benzynowym 3,5 turbo, benzynowym 2,5 turbo i 2,2 diesla. Każdy typ jest również dostępny w pakiecie sportowym, który oferuje wyłącznie funkcje, takie jak elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (e-LSD) i obejmuje ekskluzywne koła sportowe, aby zwiększyć jego niezwykłe właściwości jezdne w terenie.CUPRA UrbanRebel Concept
Concept Cars | 26.08.21

CUPRA UrbanRebel Concept

CUPRA przedstawia wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego, który zadebiutuje na tegorocznych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium.

Chevrolet zaprezentował dziś nowe Silverado ZR2
Premiery | 10.09.21

Chevrolet zaprezentował dziś nowe Silverado ZR2

Nowy flagowy model ZR2 zapewnia wyższy poziom zdolności terenowych i jest znacznie zaktualizowaną wersją najlepiej sprzedającego się pickupa Chevroleta.

XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR
Elektryczne | 14.04.21

XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR

P5 to pierwszy na świecie produkowany masowo samochód elektryczny wyposażony w tą technologię.