Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

GV70 jest pierwszym średniej wielkości SUV-em wyprodukowanym przez Genesis i posiada wyjątkowo atletyczną stylistykę SUV-a o silnej osobowości i układzie wnętrza zorientowanym na kierowcę, który wyraża „Piękno białej przestrzeni” w swojej ostatecznej interpretacji, dopełniając wyjątkowego luksusu Genesis.

 

GV70 oferuje optymalne wrażenia z jazdy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, w tym `` Highway Driving Assist II (HDA II) '', który pomaga kierowcom na autostradach lub podjazdach kontrolować kierownicę podczas zmiany pasa, a także połączony z systemem identyfikacji na podstawie linii papilarnych. do prostej usługi płatności w samochodzie „Genesis CarPay” i „Advanced ROA (Rear Occupant Alert)” opartej na czujnikach radarowych.

 

GV70 jest dostępny w trzech typach konfiguracji silnika: benzynowym 3,5 turbo, benzynowym 2,5 turbo i 2,2 diesla. Każdy typ jest również dostępny w pakiecie sportowym, który oferuje wyłącznie funkcje, takie jak elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (e-LSD) i obejmuje ekskluzywne koła sportowe, aby zwiększyć jego niezwykłe właściwości jezdne w terenie.BMW kończy produkcję silnika V12
Wiadomości | 19.01.22

BMW kończy produkcję silnika V12

Na zakończenie produkcji kultowego silnika BMW stworzyło mocno limitowaną edycję opartą na modelu BMW M760i xDrive, będzie to 12 z ostatnich pojazdów BMW V12 stworzonych na rynek amerykański.

Nowa Skoda Fabia premiera
Premiery | 05.05.21

Nowa Skoda Fabia premiera

Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

Koenigsegg z dumą przedstawia specyfikację klienta Gemera i inauguruje miejsce jej narodzin - The Gripen Atelier
Super Cars | 10.07.23

Koenigsegg z dumą przedstawia specyfikację klienta Gemera i inauguruje miejsce jej narodzin - The Gripen Atelier

Oraz zapowiada wersję Koenigsegg Gemera HV8 (Hot V8). HV8 wynosi Gemera poza wszelkie hipersamochody lub megasamochody i przenosi wszystko na wyższy poziom.