Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

GV70 jest pierwszym średniej wielkości SUV-em wyprodukowanym przez Genesis i posiada wyjątkowo atletyczną stylistykę SUV-a o silnej osobowości i układzie wnętrza zorientowanym na kierowcę, który wyraża „Piękno białej przestrzeni” w swojej ostatecznej interpretacji, dopełniając wyjątkowego luksusu Genesis.

 

GV70 oferuje optymalne wrażenia z jazdy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, w tym `` Highway Driving Assist II (HDA II) '', który pomaga kierowcom na autostradach lub podjazdach kontrolować kierownicę podczas zmiany pasa, a także połączony z systemem identyfikacji na podstawie linii papilarnych. do prostej usługi płatności w samochodzie „Genesis CarPay” i „Advanced ROA (Rear Occupant Alert)” opartej na czujnikach radarowych.

 

GV70 jest dostępny w trzech typach konfiguracji silnika: benzynowym 3,5 turbo, benzynowym 2,5 turbo i 2,2 diesla. Każdy typ jest również dostępny w pakiecie sportowym, który oferuje wyłącznie funkcje, takie jak elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (e-LSD) i obejmuje ekskluzywne koła sportowe, aby zwiększyć jego niezwykłe właściwości jezdne w terenie.Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport
Wiadomości | 05.07.21

Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport

Kolejna ewolucja w linii G80, która dodaje dynamiczne elementy designu do już popularnego luksusowego sedana średniej wielkości.

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI
Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.

Po ponad dwóch dekadach Ford wraca do Formuły 1
MotorSport | 04.02.23

Po ponad dwóch dekadach Ford wraca do Formuły 1

Kultowy amerykański producent samochodów powraca do Formuły 1 jako strategiczny partner techniczny panujących mistrzów Red Bull Powertrains.