Wiadomości | 01.03.21

Toyota Yaris wybrana samochodem roku

Car Of The Year 2021 W tym prestiżowym konkursie wygrał mały miejski samochód Toyoty. Wideo z premiery.

Toyota Yaris została „Samochodem Roku 2021”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Genewie w poniedziałek 1 marca 2021 r. I była transmitowana na żywo na stronie internetowej Geneva International Motor Show, której zespół organizował ceremonię dziesiąty rok z rzędu.

 

59-osobowe jury, składające się z dziennikarzy motoryzacyjnych z 22 krajów, wybrało zwycięzcę spośród siedmiu modeli, które dostały się do rundy finalistów w pierwszej turze głosowania. Dzięki trofeum „Samochodu Roku 2021” Toyota Yaris zdobywa najbardziej prestiżową i pożądaną nagrodę w świecie motoryzacji, przyznawaną od 1964 r. „Godny zwycięzca tegorocznych wyborów, który zasłużenie wygrał z sześcioma czołowymi -klasy zawodników ”- powiedział prezes„ Samochodu Roku ”Frank Janssen po ogłoszeniu wyników.

 


Wyniki głosowania siedmiu finalistów konkursu „Samochód roku 2021”:

 

Toyota Yaris: 266 punktów

Fiat New 500: 240 punktów

Cupra Formentor: 239 punktów

Volkswagen ID.3 .: 224 pkt

Škoda Octavia: 199 punktów

Land Rover Defender: 164 punkty

Citroën C4: 143 punkty8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S
Wiadomości | 06.07.20

8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S

Zbliża się oficjalna prezentacja nowej generacji Mercedesa S-Class, w związku z tym niemiecka marka przekazuje więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie samochód zostanie zaprezentowany w nadchodzących miesiącach, Mercedes pokaże krok po kroku kluczowe szczegóły pojazdu. 8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S.

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline
Concept Cars | 01.10.20

Beijing Auto Show, samochód koncepcyjny Weltmeister Maven Concept pojawił się po raz pierwszy offline

Będzie to pierwszy model firmy WM Motor, który będzie realizował nową strategię technologiczną firmy, z funkcjami głębokiego uczenia AI i wiodącymi na świecie zaletami mocy obliczeniowej.

Poznaj MG Marvel R Electric
Elektryczne | 21.06.21

Poznaj MG Marvel R Electric

Flagowy model MG to inteligentny, lifestylowy SUV, który poważnie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o design, luksus i osiągi.