Premiery | 21.06.23

Toyota wprowadza zupełnie nowe modele Alphard i Vellfire

Toyota ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie sprzedaży całkowicie nowych wersji benzynowych i hybrydowych pojazdów elektrycznych (HEV) Alphard i Vellfire. Zostały wprowadzone na rynek 21 czerwca.

Toyota wypuściła Alpharda w 2002 roku podczas fali popularności minivanów; pozycjonowany jako najlepszy minivan Toyoty, był skierowany do klientów ceniących luksus. Kiedy Alphard drugiej generacji został wypuszczony w 2008 roku, firma opracowała Vellfire jako nowy model dla klientów poszukujących większej indywidualności. W 2015 roku w Alphard trzeciej generacji zastosowano nowe tylne zawieszenie z podwójnymi wahaczami poprzecznymi, zapewniające wyjątkowy komfort jazdy, a także wprowadzono nową, najwyższą klasę Executive Lounge. Poszukując jeszcze większego luksusu, Toyocie udało się przekształcić Alpharda i Vellfire z minivanów w ultraprzestronne luksusowe limuzyny, bardziej atrakcyjne dla klientów.

 

Projektując ulepszone modele czwartej generacji, zespół programistów omówił wartość, jaką chcieliby zaoferować Alphard i Vellfire. Wniosek, do jakiego doszedł, polegał na wykorzystaniu tych pojazdów do stworzenia przestrzeni, w której wszyscy pasażerowie mogliby dzielić się troską i uznaniem. Nazwali to „radością z wygodnej mobilności” i posunęli się naprzód w rozwoju, dodając to do wartości, które odziedziczyli.

 

W pogoni za tą „radością płynącą z wygodnej mobilności”, Alphard i Vellfire czwartej generacji mają platformę opracowaną na nowo wokół idei podniesienia wydajności do światowego standardu. Jako „luksusowe limuzyny”, nowe Alphard i Vellfire zostały ulepszone pod względem podstawowych osiągów, takich jak środki redukcji drgań i hałasu, oszczędność paliwa i dynamika jazdy, podczas gdy stylistyka wnętrza i nadwozia, przestronność wewnątrz i na zewnątrz oraz -przyjaźń zostały ulepszone, aby dodać wartość zgodnie z tą koncepcją rozwoju.

 

Zespół programistów pracował również nad wyraźniejszym rozróżnieniem Alpharda i Vellfire. Vellfire otrzymał ekskluzywną nową klasę Z Premier, której przede wszystkim czarne wyposażenie i agresywne zachowanie zostały nasycone nowym wyrafinowaniem, aby jeszcze bardziej podkreślić jego wyjątkowy wygląd zewnętrzny. Całkowicie nowy Vellfire ma specjalnie dostrojone zawieszenie i ekskluzywny zespół napędowy, aby umożliwić klientom przyciągniętym wyjątkowością Vellfire lepsze doświadczanie radości z jazdy.Chevy Beast Concept
Concept Cars | 04.11.21

Chevy Beast Concept

Zaprojektowany, aby zademonstrować możliwości komponentów Chevrolet Performance, napędzany silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych z doładowaniem. SEMA Show 2021.

Nowy Fiat Topolino
Premiery | 05.07.23

Nowy Fiat Topolino

Nowy pojazd, aby cieszyć się mobilnością elektryczną dla wszystkich, dla rodzin, a nawet najmłodszych: można nim jeździć od 14 roku życia – w zależności od rynku.

Jeep Commander pokazany w całości tuż przed oficjalną premierą
Wiadomości | 17.08.21

Jeep Commander pokazany w całości tuż przed oficjalną premierą

Brazylijski oddział marki zaprezentował najnowszy film, który po raz pierwszy pokazuje wnętrze i wygląd zewnętrzny premierowego samochodu.