Premiery | 16.02.24

Nowa Lancia Ypsilon

Nowa Lancia Ypsilon to pierwszy samochód nowej ery marki, charakteryzujący się ponadczasowym designem, czystymi i radykalnymi formami, zaawansowaną, a jednocześnie prostą w obsłudze technologią.

Nowa Lancia Ypsilon to samochód, który wprowadza markę w erę zrównoważonej mobilności. To pierwszy hatchback klasy premium segmentu B marki Stellantis, najlepszy w swojej klasie pod względem zasięgu wynoszącego do 403 km w cyklu mieszanym WLTP, który może pokonać dystans 100 km na jednym ładowaniu, które trwa poniżej 10 minut. Nowy model jest również wyposażony w wirtualny interfejs S.A.L.A. oferowany po raz pierwszy w samochodzie seryjnej produkcji Stellantis i system autonomicznej jazdy poziomu 2” - powiedział Luca Napolitano, dyrektor generalny marki Lancia.

 

Wyposażony w 100% elektryczny silnik, model oferuje zasięg do 403 km w cyklu mieszanym WLTP, a funkcja szybkiego ładowania pozwala osiągnąć poziom naładowania od 20% do 80% w zaledwie 24 minuty lub poziom wystarczający na przejechanie 100 km w 10 minut. Nowa Lancia Ypsilon jest wspierana przez Free2move Charge, w pełni zintegrowany ekosystem ładowania 360° umożliwiający dostosowane do potrzeb ładowanie i zarządzanie energią, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów w domu, w pracy lub w podróży.

 

Nowa Lancia Ypsilon to inteligentny samochód miejski. System wspomagania parkowania ułatwia prowadzenie i manewrowanie autem w mieście dzięki kamerom cofania oraz przednim i tylnym czujnikom ułatwiającym parkowanie. Dwa ekrany o przekątnej 10,25 cala (zestaw wskaźników i radio cyfrowe) przejrzyście wyświetlają informacje przydatne dla kierowcy. Oba ekrany można spersonalizować zarówno pod względem układu, jak i kolorów. Bogate wyposażenie uzupełnia bezkluczykowy system umożliwiający otwieranie, uruchamianie i zamykanie samochodu bez użycia tradycyjnego klucza, a dla tych, którzy nie mogą oderwać się od swojego smartfona, dostępne są bezprzewodowa ładowarka do telefonu i Bluetooth Android Auto/Apple CarPlay.Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS
Tuning | 02.09.21

Rozpoczęcie sprzedaży nowego Audi RS 3 LMS

Druga generacja Audi RS 3 LMS jest gotowa dla klientów dostępna na zamówienie. Rozwiązania zorientowane na klienta, wysoka opłacalność ekonomiczna i pierwszorzędne bezpieczeństwo.

Audi prezentuje w Chinach projekt bolidu Formuły 1
MotorSport | 18.04.23

Audi prezentuje w Chinach projekt bolidu Formuły 1

Od 2026 roku, z własnym zespołem fabrycznym i jednostką napędową opracowaną w Niemczech, cztery pierścienie będą startować w Mistrzostwach Świata FIA Formuły 1.

Co trzeba zrobić, aby zostać oficjalnym samochodem medycznym Formuły 1?
MotorSport | 02.03.23

Co trzeba zrobić, aby zostać oficjalnym samochodem medycznym Formuły 1?

Aston Martin DBX707, najmocniejszy luksusowy SUV na świecie, jest nowym oficjalnym samochodem medycznym FIA Formuły 1.