Wiadomości | 19.06.21

Toyota Tundra pierwsze zdjęcie

Toyota w końcu zdecydowała się na pokazanie pierwszego oficjalnego wizerunku nowej generacji swojego flagowego pickupa, modelu Tundra.


Toyota Tundra pierwsze zdjęcie

Nowa Toyota Tundra zastąpi wersję modelową z 2007 roku. Nowy model został poważnie zaktualizowany w stosunku do obecnej wersji. Będzie bardziej kanciasta i jeszcze bardziej imponująca. 

 

Tył i wnętrze nie zostały jeszcze pokazane, ale stanie się to wkrótce. Pod maską nowa Tundra będzie miała nowy silnik V6 iForce MAX, a także inny wciąż tajny układ napędowy.Kultowy crossover Toyota C-HR Prologue w nowej odsłonie
Wiadomości | 08.12.22

Kultowy crossover Toyota C-HR Prologue w nowej odsłonie

Koncepcyjny model Toyota C-HR Prologue, który debiutuje w Brukseli, to zapowiedź auta o jeszcze bardziej bezkompromisowej stylistyce i z nową gamą zelektryfikowanych napędów.

Premiera nowej Mazdy CX-90 Crossover SUV
Premiery | 01.02.23

Premiera nowej Mazdy CX-90 Crossover SUV

Mazda North American Operations przedstawiła dziś pierwszą Mazdę CX-90. Całkowicie nowy trzyrzędowy crossover to flagowy pojazd Mazdy o szerszych, dłuższych i bardziej agresywnych proporcjach.

Nowa ŠKODA KODIAQ na pierwszych szkicach
Wiadomości | 30.03.21

Nowa ŠKODA KODIAQ na pierwszych szkicach

Zapowiedź odświeżonej wersji flagowego SUV-a Skody wyprodukowanego w 600 000 egzemplarzy, dostarczonych do ponad 60 krajów.