Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Przeprojektowany zgodnie z filozofią projektową firmy „Opposites United” całkowicie nowy Niro wyraźnie ilustruje zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój. Czerpiąc inspirację ze świata przyrody, który ma chronić zrównoważona mobilność, nowy Niro odwołuje się do złożonych potrzeb konsumentów dbających o zrównoważony rozwój i zapewnia design, który łączy przyjazność dla środowiska z zabawą i przyjemnością z jazdy.

 

Nadwozie nowego Niro rozszerza odważne elementy projektowe, które po raz pierwszy pokazano w koncepcji Habaniro w 2019 roku. Stylowy i odważny crossover ucieleśnia gotowość Habaniro na przygodę z czystym i zaawansowanym technologicznie dwukolorowym nadwoziem. Wewnątrz kabiny niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza łączy w sobie poziome i ukośne formy, aby urzeczywistnić wskazówki projektowe „Opposites United”, a dzięki odważnej, praktycznej i ekologicznej konstrukcji spełnia etos „Joy for Reason”.

 

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany na tegorocznym Seoul Mobility Show 25 listopada.Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+
Wiadomości | 08.04.20

Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+

Mazda Motor Corporation ogłosiła, że sześć modeli w specyfikacji na rynek USA, przebadanych przez Amerykański Ubezpieczeniowy Instytut Bezpieczeństwa Drogowego, zostało wyróżnionych najwyższą możliwą notą w rankingu bezpieczeństwa Top Safety Pick+.

Renault Arkana nowy hybrydowy SUV Coupe
Wiadomości | 26.09.20

Renault Arkana nowy hybrydowy SUV Coupe

Bardzo dobra wiadomość dla fanów: Renault Arkana przyjeżdża do Europy!

Limitowana edycja Forda GT Mk IV, przeznaczony wyłącznie na tory wyścigowe
MotorSport | 10.12.22

Limitowana edycja Forda GT Mk IV, przeznaczony wyłącznie na tory wyścigowe

Ograniczony do 67 sztuk, ręcznie budowanych, wyposażony w specjalnie zaprojektowany silnik twin-turbo EcoBoost o mocy ponad 800 koni mechanicznych oraz wyścigową skrzynię biegów.