Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Przeprojektowany zgodnie z filozofią projektową firmy „Opposites United” całkowicie nowy Niro wyraźnie ilustruje zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój. Czerpiąc inspirację ze świata przyrody, który ma chronić zrównoważona mobilność, nowy Niro odwołuje się do złożonych potrzeb konsumentów dbających o zrównoważony rozwój i zapewnia design, który łączy przyjazność dla środowiska z zabawą i przyjemnością z jazdy.

 

Nadwozie nowego Niro rozszerza odważne elementy projektowe, które po raz pierwszy pokazano w koncepcji Habaniro w 2019 roku. Stylowy i odważny crossover ucieleśnia gotowość Habaniro na przygodę z czystym i zaawansowanym technologicznie dwukolorowym nadwoziem. Wewnątrz kabiny niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza łączy w sobie poziome i ukośne formy, aby urzeczywistnić wskazówki projektowe „Opposites United”, a dzięki odważnej, praktycznej i ekologicznej konstrukcji spełnia etos „Joy for Reason”.

 

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany na tegorocznym Seoul Mobility Show 25 listopada.Opel Experimental, wizjonerski samochód koncepcyjny marki debiutuje na targach IAA Mobility 2023
Concept Cars | 06.09.23

Opel Experimental, wizjonerski samochód koncepcyjny marki debiutuje na targach IAA Mobility 2023

Dzięki ultranowoczesnej stylistyce nadwozia, Opel Experimental przedstawia jasną wizję kierunku, w którym marka Opel będzie podążać w nadchodzących latach.

BRABUS 900 Deep Blue na bazie Mercedesa AMG G 63
Tuning | 12.04.23

BRABUS 900 Deep Blue na bazie Mercedesa AMG G 63

Uderzający wygląd w stylu BRABUS oraz 4,5-litrowy silnik V8 twin-turbo z nowo opracowanymi turbosprężarkami i mocą 900 KM.

Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback
Elektryczne | 02.07.20

Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback

Audi ukazuje swą konsekwencję i kontynuuje elektryczną ofensywę. Najlepszym tego przykładem są nowe modele Audi e-tron S i Audi e-tron S Sportback. Oba modele S z napędem w pełni elektrycznym, wykorzystują do napędu trzy silniki elektryczne, z których dwa pracują na tylnej osi. Ich inteligentne sterowanie wynosi bezpieczeństwo pojazdu, a także jego dynamiczne prowadzenie, na zupełnie nowy poziom.