Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Przeprojektowany zgodnie z filozofią projektową firmy „Opposites United” całkowicie nowy Niro wyraźnie ilustruje zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój. Czerpiąc inspirację ze świata przyrody, który ma chronić zrównoważona mobilność, nowy Niro odwołuje się do złożonych potrzeb konsumentów dbających o zrównoważony rozwój i zapewnia design, który łączy przyjazność dla środowiska z zabawą i przyjemnością z jazdy.

 

Nadwozie nowego Niro rozszerza odważne elementy projektowe, które po raz pierwszy pokazano w koncepcji Habaniro w 2019 roku. Stylowy i odważny crossover ucieleśnia gotowość Habaniro na przygodę z czystym i zaawansowanym technologicznie dwukolorowym nadwoziem. Wewnątrz kabiny niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza łączy w sobie poziome i ukośne formy, aby urzeczywistnić wskazówki projektowe „Opposites United”, a dzięki odważnej, praktycznej i ekologicznej konstrukcji spełnia etos „Joy for Reason”.

 

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany na tegorocznym Seoul Mobility Show 25 listopada.Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120
MotorSport | 12.03.21

Tylko 12 egzemplarzy Skody Fabia Rally2 evo Edition 120

Skoda Motorsport świętuje 120. rocznicę debiutu w sportach motorowych specjalną limitowaną edycją modelu Fabia.

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo
Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S
Tuning | 30.03.23

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

Jedne z najpotężniejszych i oszałamiających wizualnie modeli Porsche dopracowanych przez TECHART zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023.