Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Przeprojektowany zgodnie z filozofią projektową firmy „Opposites United” całkowicie nowy Niro wyraźnie ilustruje zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój. Czerpiąc inspirację ze świata przyrody, który ma chronić zrównoważona mobilność, nowy Niro odwołuje się do złożonych potrzeb konsumentów dbających o zrównoważony rozwój i zapewnia design, który łączy przyjazność dla środowiska z zabawą i przyjemnością z jazdy.

 

Nadwozie nowego Niro rozszerza odważne elementy projektowe, które po raz pierwszy pokazano w koncepcji Habaniro w 2019 roku. Stylowy i odważny crossover ucieleśnia gotowość Habaniro na przygodę z czystym i zaawansowanym technologicznie dwukolorowym nadwoziem. Wewnątrz kabiny niekonwencjonalna asymetryczna deska rozdzielcza łączy w sobie poziome i ukośne formy, aby urzeczywistnić wskazówki projektowe „Opposites United”, a dzięki odważnej, praktycznej i ekologicznej konstrukcji spełnia etos „Joy for Reason”.

 

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany na tegorocznym Seoul Mobility Show 25 listopada.Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej
Premiery | 16.09.21

Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej

Citroen wzmacnia swój międzynarodowy wymiar, prezentując nowego C3, wszechstronnego hatchbacka, który przyczyni się do umocnienia obecności marki w Ameryce Południowej.

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit
Wiadomości | 17.01.22

Zupełnie nowa Honda Civic Type R świeżo po testach na torze Suzuka Circuit

Zobacz prototyp, który jest prezentowany w nowym, pełnym akcji filmie z jazdy testowej.

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible
Premiery | 04.06.20

Nowa Toyota Hilux 8. generacji w wersji Invincible

Toyota prezentuje nową, odświeżoną wersję Hiluxa 8. generacji, w najwyższej wersji wyposażenia Invincible. Nowy, bardziej prestiżowy wygląd oraz nowy silnik 2.8 l o lepszych osiągach na trasie i w terenie. Również udoskonalony system multimediów z Apple CarPlay oraz Android Auto.