Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.


SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

Nowy model MG ONE, oparty na autorskiej architekturze marki SIGMA, to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, połączenia modnego i sportowego.

 

Nowa architektura marki pozwala skompresować przestrzeń mechaniczną samochodu do minimum i zwiększyć wydajność przestrzeni wewnętrznej do 70%. SIGMA pomaga również zrównoważyć kształt zewnętrzny i przestrzeń wewnętrzną od samego początku, dzięki czemu układ przestrzeni wewnętrznej jest bardziej zgodny z ergonomią.

 

SIGMA to połączenie maszynerii i inteligencji, które wykracza poza różnice między mocą i możliwościami oprogramowania. Oparta na koncepcji inteligencji nowej ery, architektura SIGMA rozszerzyła limit platform samochodowych. Dzięki elastycznemu połączeniu ponad 100 rodzajów modułów, projekt architektury może tworzyć różne typy nadwozia, takie jak samochód sportowy, terenowy, SUV itp. aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkownika.

 

SIGMA oferuje szerszy zakres układów napędowych mocy i momentu obrotowego, nową generację silników i więcej metod napędu hybrydowego. Zapewnia również MG ONE potężną technologię chipową, aktywny ekosystem cyfrowy, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy
Wiadomości | 05.02.21

Nissan NEXT 10 nowych modeli w 20 miesięcy

Nissan świętował światowy debiut dwóch swoich najbardziej kultowych modeli w USA.

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit
Wiadomości | 03.06.20

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit

Nowa Mokka w pełni cyfrowa po raz pierwszy wprowadza przyszły kokpit zaprojektowany przez Opla. Fascynujące wnętrze charakteryzujące się nowym panelem Pure Panel z dużymi wyświetlaczami, dostarczają najważniejszych informacji o sytuacji na drodze.

Nowa KIA Sorento eliminuje martwe pole w lusterku
Wiadomości | 08.05.20

Nowa KIA Sorento eliminuje martwe pole w lusterku

Druga para oczu dla twojego bezpieczeństwa. Nowa KIA sorento została wyposażona w nowy wyświetlacz cyfrowy, który został połączony z kamerą w lusterku bocznym, powodując eliminację martwego pola.