Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.


SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

Nowy model MG ONE, oparty na autorskiej architekturze marki SIGMA, to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, połączenia modnego i sportowego.

 

Nowa architektura marki pozwala skompresować przestrzeń mechaniczną samochodu do minimum i zwiększyć wydajność przestrzeni wewnętrznej do 70%. SIGMA pomaga również zrównoważyć kształt zewnętrzny i przestrzeń wewnętrzną od samego początku, dzięki czemu układ przestrzeni wewnętrznej jest bardziej zgodny z ergonomią.

 

SIGMA to połączenie maszynerii i inteligencji, które wykracza poza różnice między mocą i możliwościami oprogramowania. Oparta na koncepcji inteligencji nowej ery, architektura SIGMA rozszerzyła limit platform samochodowych. Dzięki elastycznemu połączeniu ponad 100 rodzajów modułów, projekt architektury może tworzyć różne typy nadwozia, takie jak samochód sportowy, terenowy, SUV itp. aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkownika.

 

SIGMA oferuje szerszy zakres układów napędowych mocy i momentu obrotowego, nową generację silników i więcej metod napędu hybrydowego. Zapewnia również MG ONE potężną technologię chipową, aktywny ekosystem cyfrowy, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed
Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX
Premiery | 14.10.21

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX

Flagowy SUV Lexusa LX 600, drugi model marki nowej generacji po modelu NX. Wyposażony w nowy 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem.

Morgan przedstawia Super 3
Premiery | 26.02.22

Morgan przedstawia Super 3

Całkowicie nowy Morgan, Super 3, kontynuuje 113-letnią tradycję trójkołowych pojazdów Morgan. Pojazd, który jednocześnie celebruje mariaż designu i inżynierii.