Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.


SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

Nowy model MG ONE, oparty na autorskiej architekturze marki SIGMA, to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, połączenia modnego i sportowego.

 

Nowa architektura marki pozwala skompresować przestrzeń mechaniczną samochodu do minimum i zwiększyć wydajność przestrzeni wewnętrznej do 70%. SIGMA pomaga również zrównoważyć kształt zewnętrzny i przestrzeń wewnętrzną od samego początku, dzięki czemu układ przestrzeni wewnętrznej jest bardziej zgodny z ergonomią.

 

SIGMA to połączenie maszynerii i inteligencji, które wykracza poza różnice między mocą i możliwościami oprogramowania. Oparta na koncepcji inteligencji nowej ery, architektura SIGMA rozszerzyła limit platform samochodowych. Dzięki elastycznemu połączeniu ponad 100 rodzajów modułów, projekt architektury może tworzyć różne typy nadwozia, takie jak samochód sportowy, terenowy, SUV itp. aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkownika.

 

SIGMA oferuje szerszy zakres układów napędowych mocy i momentu obrotowego, nową generację silników i więcej metod napędu hybrydowego. Zapewnia również MG ONE potężną technologię chipową, aktywny ekosystem cyfrowy, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.Alfa Romeo Racing ORLEN C41
MotorSport | 22.01.21

Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Pierwsze informacje na temat prezentacji nowego zespołu na sezon 2021.

Europejska prezentacja Mazdy MX-30 e-Skyactive R-EV podczas Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli
Wiadomości | 13.01.23

Europejska prezentacja Mazdy MX-30 e-Skyactive R-EV podczas Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli

Unikatowy model hybrydowy typu plug-in wykorzystuje silnik Wankla, jako generator energii elektrycznej.

Premiera nowego elektrycznego SUV-a EQE
Premiery | 17.10.22

Premiera nowego elektrycznego SUV-a EQE

EQE SUV to wielofunkcyjny wariant sedana EQE Executive. Podobnie jak ten ostatni, jest on dostępny z istotnymi innowacjami EQS, a jednocześnie jest bardziej dynamiczny.