Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.


SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

Nowy model MG ONE, oparty na autorskiej architekturze marki SIGMA, to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, połączenia modnego i sportowego.

 

Nowa architektura marki pozwala skompresować przestrzeń mechaniczną samochodu do minimum i zwiększyć wydajność przestrzeni wewnętrznej do 70%. SIGMA pomaga również zrównoważyć kształt zewnętrzny i przestrzeń wewnętrzną od samego początku, dzięki czemu układ przestrzeni wewnętrznej jest bardziej zgodny z ergonomią.

 

SIGMA to połączenie maszynerii i inteligencji, które wykracza poza różnice między mocą i możliwościami oprogramowania. Oparta na koncepcji inteligencji nowej ery, architektura SIGMA rozszerzyła limit platform samochodowych. Dzięki elastycznemu połączeniu ponad 100 rodzajów modułów, projekt architektury może tworzyć różne typy nadwozia, takie jak samochód sportowy, terenowy, SUV itp. aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkownika.

 

SIGMA oferuje szerszy zakres układów napędowych mocy i momentu obrotowego, nową generację silników i więcej metod napędu hybrydowego. Zapewnia również MG ONE potężną technologię chipową, aktywny ekosystem cyfrowy, zaawansowaną architekturę elektryczną i technologię hard-core.Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4
Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek
MotorSport | 07.05.21

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek

Od 1991 roku jest to prawdopodobnie najbardziej znane miejsce dla każdego, kto kiedykolwiek jeździł w Formule 1.

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp
Elektryczne | 19.04.21

Honda zaprezentowała dziś światową premierę Hondy SUV e: prototyp

Pierwszego elektryczny pojazd marki Honda w Chinach, na targach Auto Shanghai 2021.