Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.


Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen kontynuuje swoją ponad 45-letnią historię produktową z nowym Polo i będzie świętować premierę w wirtualnym świecie w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku.

 

ZOBACZ PREMIERĘ 22.04.2021. Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wersję notchback z lat 70., legendarne Polo Coupé G40, modne Cross Polo, napędzane gazem ziemnym Polo TGI czy niezwykle sportowe Polo GTI, Volkswagen przez dziesięciolecia produkował pionierskie, ekonomiczne, sportowe, a czasem niekonwencjonalne modele Polo. Podobnie jak w przypadku Golfa, Volkswagen poradził sobie z prawie niemożliwym pod względem wzornictwa. Stworzył mały samochód, który jest elegancki i ma ponadczasowy design, i umieścił go w wrażliwym cenowo segmencie wszystkich generacji Polo. Nowa wersja Polo również kontynuuje tę ewolucję. Szkice przedstawiające nowe paski świetlne i reflektory LED na przednim grillu dają pierwsze wrażenie jego zoptymalizowanej konstrukcji.Nowoczesność i komfort Mercedes pokazał wnętrze nowej Klasy S
Wiadomości | 14.08.20

Nowoczesność i komfort Mercedes pokazał wnętrze nowej Klasy S

Mercedes prezentuje nową generację swojego flagowego modelu Klasy S i wreszcie prezentuje całą deskę rozdzielczą swojej nowej limuzyny.

Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery
Wiadomości | 30.03.23

Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery

Zaprezentowana wiosną 2021 roku Dacia Spring stała się trzecim najczęściej sprzedawanym pojazdem elektrycznym w Europie wśród klientów prywatnych.

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu
Wiadomości | 27.04.23

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu

Zbyt atrakcyjne ceny, zafałszowane dokumenty i cofnięty licznik. Kupno używanego samochodu może być stresującym procesem, szczególnie w przypadku osób, które nie bardzo znają się na motoryzacji.