Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.


Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen kontynuuje swoją ponad 45-letnią historię produktową z nowym Polo i będzie świętować premierę w wirtualnym świecie w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku.

 

ZOBACZ PREMIERĘ 22.04.2021. Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wersję notchback z lat 70., legendarne Polo Coupé G40, modne Cross Polo, napędzane gazem ziemnym Polo TGI czy niezwykle sportowe Polo GTI, Volkswagen przez dziesięciolecia produkował pionierskie, ekonomiczne, sportowe, a czasem niekonwencjonalne modele Polo. Podobnie jak w przypadku Golfa, Volkswagen poradził sobie z prawie niemożliwym pod względem wzornictwa. Stworzył mały samochód, który jest elegancki i ma ponadczasowy design, i umieścił go w wrażliwym cenowo segmencie wszystkich generacji Polo. Nowa wersja Polo również kontynuuje tę ewolucję. Szkice przedstawiające nowe paski świetlne i reflektory LED na przednim grillu dają pierwsze wrażenie jego zoptymalizowanej konstrukcji.Joysticki zamiast kierownicy, Hyundai Prophecy
Wiadomości | 10.04.20

Joysticki zamiast kierownicy, Hyundai Prophecy

Hyundai ujawnił więcej szczegółów na temat elektrycznego konceptu Prophecy. Najważniejsze elementy designu karoserii oraz kokpitu elektrycznego modelu koncepcyjnego Hyundai Prophecy.

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan
Wiadomości | 30.06.20

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan

Tiguan stał się najbardziej udanym modelem w Grupie Volkswagen i najlepiej sprzedającym się SUV-em w Europie. Już jutro dowiemy się więcej na temat nowego Tiguana. Odliczanie trwa ...

Jogger HYBRID 140, pierwsza hybryda Dacii
Wiadomości | 23.12.22

Jogger HYBRID 140, pierwsza hybryda Dacii

Jogger będzie wkrótce wyposażony w silnik HYBRID 140, który zawiera automatyczną skrzynię biegów i bezsprzęgłową skrzynię biegów, aby pozyskać nowych klientów.