Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.


Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen kontynuuje swoją ponad 45-letnią historię produktową z nowym Polo i będzie świętować premierę w wirtualnym świecie w czwartek, 22 kwietnia 2021 roku.

 

ZOBACZ PREMIERĘ 22.04.2021. Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o wersję notchback z lat 70., legendarne Polo Coupé G40, modne Cross Polo, napędzane gazem ziemnym Polo TGI czy niezwykle sportowe Polo GTI, Volkswagen przez dziesięciolecia produkował pionierskie, ekonomiczne, sportowe, a czasem niekonwencjonalne modele Polo. Podobnie jak w przypadku Golfa, Volkswagen poradził sobie z prawie niemożliwym pod względem wzornictwa. Stworzył mały samochód, który jest elegancki i ma ponadczasowy design, i umieścił go w wrażliwym cenowo segmencie wszystkich generacji Polo. Nowa wersja Polo również kontynuuje tę ewolucję. Szkice przedstawiające nowe paski świetlne i reflektory LED na przednim grillu dają pierwsze wrażenie jego zoptymalizowanej konstrukcji.Nowa SKODA ENYAQ iV zdjęcia szpiegowskie
Wiadomości | 07.05.20

Nowa SKODA ENYAQ iV zdjęcia szpiegowskie

Nowa ŠKODA ENYAQ iV to pionierski etap realizacji strategii producenta w obszarze wprowadzania napędów elektrycznych i hybrydowych. Pierwszy model produkcyjny ŠKODY oparty na modułowej platformie dla pojazdów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen.

Suzuki Misano Concept Car
Concept Cars | 29.04.21

Suzuki Misano Concept Car

Istituto Europeo di Design przedstawia Misano, nowy pojazd koncepcyjny stworzony we współpracy z Suzuki. Zobacz wideo z prac nad modelem.

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS
Premiery | 15.04.21

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS

Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS. Zupełnie nowy model samochodu. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.