Wiadomości | 15.10.20

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Zamówienia można składać w 53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.


Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Siedemdziesiąt trzy lata temu nad jeziorem Rogers Dry Lake w południowej Kalifornii świat był świadkiem prędkości jak nigdy dotąd podczas pierwszego lotu przełamującego barierę dźwięku. Misja wykonana: osiągnięto Mach 1.

 

Siedemdziesiąt trzy lata później pragnienie prędkości znów zostało ugaszone. Mach 1 powrócił.

 

Z początkową sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 51,720 USD (plus podatki, miejsce docelowe i koszty dostawy) zamówienia na Mustanga Mach 1 z 2021 r. Zamówienia można składać w  53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.

 

Powrót Mach 1, po 17-letniej nieobecności, sygnalizuje nowy szczyt osiągów samochodu V-8 o pojemności 5,0 litra. Podążając za oryginalnym Mustang Mach 1 z 1969 roku, który wypełnił lukę między modelami Mustang GT i Shelby®, zupełnie nowy Mach 1 zapewnia moc V-8, unikalne funkcjonalne ulepszenia aerodynamiczne, ulepszenia zawieszenia przystosowane do rywalizacji i skoncentrowany na kierowcy kabina pilota.

 

Zupełnie nowy Mustang Mach 1 jest wyposażony w specjalnie skalibrowany 5-litrowy silnik V8, który wytwarza 480 koni mechanicznych przy 7000 obr / min i 420 funtów na stopę. momentu obrotowego przy 4600 obr / min.Nowy Seat Arona premiera
Premiery | 14.04.21

Nowy Seat Arona premiera

Wygląd SEAT-a Arony również został dostosowany do nowego języka stylistycznego hiszpańskiej marki. Miejski SUV uzyskał bardziej agresywną, dynamiczną sylwetkę.

SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września
Elektryczne | 22.07.20

SKODA ENYAQ iV wyczekiwana premiera pierwszego września

Światowa premiera elektrycznej ŠKODY ENYAQ iV odbędzie się 1. września w Pradze

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca
Premiery | 22.06.20

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca

CUPRA wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Ateca, pierwszego samochodu z miedzianym logo na masce. Inżynierowie hiszpańskiej marki zadbali o jeszcze bardziej sportowy charakter, wyższy poziom bezpieczeństwa i większy komfort jazdy.