Super Cars | 20.11.20

Nowe Lamborghini Huracán STO

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Huracán STO - Super Trofeo Omologata: supersportowy samochód z homologacją drogową, inspirowany wyścigowym dziedzictwem serii wyścigów jednej marki Lamborghini Squadra Corse z Huracánem Super Trofeo EVO, a także jego trzykrotnym 24-godzinnym wyścigiem Daytona - Zwycięstwo i dwukrotne 12-godzinne zwycięstwo Huracán GT3 EVO w Sebring.
 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Dzięki wolnossącej silnikowi V10 o mocy 640 KM (470 kW) i wytwarzającej 565 Nm przy 6500 obr / min, napęd na tylne koła Huracán STO zapewnia ekscytujące przyspieszenie od 0-100 km / hw 3,0 sekundy, 0-200 km / hw 9,0 sekund. i prędkość maksymalna 310 km / h. Jednak jego serce bije z radości i emocji wyścigowego samochodu. Doskonała wydajność aerodynamiczna, szerokie zastosowanie lekkich materiałów, nieskrępowany układ kierowniczy i pierwszorzędna skuteczność hamowania sprawiają, że Huracán STO zapewnia emocje związane z jazdą na torze podczas każdej jazdy po drogach.

 

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO, jakim było trzykrotne zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Daytona” - powiedział prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. , Stefano Domenicali.

 

Maurizio Reggiani, dyrektor techniczny, dodał: „Huracán STO dostarcza wszystkich emocji związanych z pięknie wyważonym, lekkim i aerodynamicznym super sportowym samochodem, odzwierciedlając wrażenia z jazdy i radość z Super Trofeo i doskonale przystosowany do najbardziej wymagających torów świata, ale stworzony na drogę. Rozbudowane rozwiązania techniczne i inteligencja uzyskane dzięki naszym programom Super Trofeo i GT3 zostały dopracowane i zawarte w Huracán STO, pozwalając pilotowi codziennie doświadczać emocji kierowcy wyścigowego w dopuszczonym do ruchu drogowego supersportowym samochodzie Lamborghini, który może pobieraj rekordy okrążeń.Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS
Wiadomości | 31.03.21

Mercedes-EQ zaprezentuje w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS

EQS zostanie wprowadzony na rynek późnym latem i wyznaczy nowe standardy w ofensywie modelowej Mercedes-EQ.

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX
Elektryczne | 15.12.21

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W pełni elektryczny model jest częścią programu technologicznego, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych.

Jedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego
Tuning | 28.07.21

Jedyne w swoim rodzaju Porsche 911 ku czci największego meksykańskiego kierowcy wyścigowego

50 lat po śmierci Pedro Rodrígueza oddano do użytku Porsche 911 Turbo S One of a Kind, a planowane jest wystawienie go na aukcję na cele charytatywne.