Super Cars | 20.11.20

Nowe Lamborghini Huracán STO

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO

Automobili Lamborghini przedstawia Lamborghini Huracán STO - Super Trofeo Omologata: supersportowy samochód z homologacją drogową, inspirowany wyścigowym dziedzictwem serii wyścigów jednej marki Lamborghini Squadra Corse z Huracánem Super Trofeo EVO, a także jego trzykrotnym 24-godzinnym wyścigiem Daytona - Zwycięstwo i dwukrotne 12-godzinne zwycięstwo Huracán GT3 EVO w Sebring.
 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Dzięki wolnossącej silnikowi V10 o mocy 640 KM (470 kW) i wytwarzającej 565 Nm przy 6500 obr / min, napęd na tylne koła Huracán STO zapewnia ekscytujące przyspieszenie od 0-100 km / hw 3,0 sekundy, 0-200 km / hw 9,0 sekund. i prędkość maksymalna 310 km / h. Jednak jego serce bije z radości i emocji wyścigowego samochodu. Doskonała wydajność aerodynamiczna, szerokie zastosowanie lekkich materiałów, nieskrępowany układ kierowniczy i pierwszorzędna skuteczność hamowania sprawiają, że Huracán STO zapewnia emocje związane z jazdą na torze podczas każdej jazdy po drogach.

 

Huracán STO jest najczystszym wcieleniem dziedzictwa Lamborghini Squadra Corse, bezpośrednio przenoszącym technologie z Huracán Super Trofeo EVO i czerpiącym z wyjątkowego osiągnięcia Huracána GT3 EVO, jakim było trzykrotne zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Daytona” - powiedział prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini. , Stefano Domenicali.

 

Maurizio Reggiani, dyrektor techniczny, dodał: „Huracán STO dostarcza wszystkich emocji związanych z pięknie wyważonym, lekkim i aerodynamicznym super sportowym samochodem, odzwierciedlając wrażenia z jazdy i radość z Super Trofeo i doskonale przystosowany do najbardziej wymagających torów świata, ale stworzony na drogę. Rozbudowane rozwiązania techniczne i inteligencja uzyskane dzięki naszym programom Super Trofeo i GT3 zostały dopracowane i zawarte w Huracán STO, pozwalając pilotowi codziennie doświadczać emocji kierowcy wyścigowego w dopuszczonym do ruchu drogowego supersportowym samochodzie Lamborghini, który może pobieraj rekordy okrążeń.Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON
Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny
Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Nowa Kia Soul, pojawi się jeszcze tego lata
Premiery | 05.05.22

Nowa Kia Soul, pojawi się jeszcze tego lata

Soul na nowo zdefiniował segment małych samochodów, kiedy po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w 2009 roku i od tego czasu stale się rozwija.