Wiadomości | 12.04.21

Toyota Beyond Zero

Toyota robi kolejny krok na swojej drodze elektryfikacji.

Toyota otwiera kolejny rozdział elektryfikacji, zgodnie z maksymą Beyond Zero. Marka przedstawi więcej informacji podczas światowej premiery w poniedziałek 19 kwietnia 2021 roku.



Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu
Wiadomości | 21.04.20

Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu

Po wprowadzeniu na rynek nowego samochodu wyścigowego GT3 marka Mercedes-AMG przedstawia kolejne wcielenie GT4 ? modelu, który odnosi sukcesy na całym świecie. Poza odświeżonym designem Mercedes-AMG GT4 przeszedł optymalizacje techniczne, których zadaniem jest m.in. podniesienie osiągów w wyścigach wytrzymałościowych. Lepsze chłodzenie silnika i hamulców sprawia, że nowy GT4 może niezawodnie zapewniać najwyższe osiągi na torze także w warunkach ekstremalnie wysokich temperatur powietrza.

Nowy dynamiczny fastback, Peugeot 408
Wiadomości | 03.10.22

Nowy dynamiczny fastback, Peugeot 408

Nowy Peugeot 408 zostanie po raz pierwszy pokazany publiczności w przyszłym miesiącu podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, jako w pełni elektryczna wersja e-408.

Bentley Mulsanne koniec pewnej ery
Wiadomości | 25.06.20

Bentley Mulsanne koniec pewnej ery

Po ponad dekadzie produkcji ukończono ostatni egzemplarz Mulsanne, oznaczający koniec wspaniałej i niezwykłej przygody. Ponad 7300 egzemplarzy - wszystkie wykonane ręcznie w fabryce Bentleya w Crewe, Cheshire - ucieleśniało zdolność Bentleya do wyprodukowania luksusowego sedana.