Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Taos to nowy SUV z rodziny Volkswagena, który charakteryzuje się przede wszystkim designem, technologią i bezpieczeństwem. Dzięki oprawie artystycznej zgodnej z nowym projektem marki Volkswagena oraz animacjom rozszerzonej rzeczywistości i innowacyjnym produkcjom audiowizualnym, Taos zostaje ostatecznie zaprezentowany publiczności przez Pablo Di Si, prezesa i dyrektora generalnego Volkswagen Latin America oraz Thomasa Owsianskiego, prezesa i dyrektora generalnego Grupa Volkswagen Argentina i wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w regionie SAM.

 

 

Nowy SUV zbiega się z obchodami 40-lecia marki w Argentynie. Volkswagen Taos to inwestycja o wartości 650 mln USD mająca na celu modernizację wyposażenia i infrastruktury fabryki General Pacheco w Buenos Aires. Wraz z wdrożeniem nowej globalnej platformy MQB i nowej powierzchni malowania, która pozwoli na duże oszczędności w zużyciu wody i energii, a także na znaczną redukcję emisji cząstek stałych. Grupa Volkswagen Argentina pisze nowy rozdział w historii sukcesu w regionie. Volkswagen Taos zadebiutuje w Ameryce Łacińskiej od drugiego kwartału 2021 roku.Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe
Wiadomości | 03.03.20

Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV nowoczesne auto hybrydowe

ŠKODA po raz pierwszy wprowadza do oferty model z rodziny RS z hybrydowym napędem typu plug-in. Nowa ŠKODA OCTAVIA RS iV wyposażona jest w spalinowy silnik 1.4 TSI oraz elektryczny silnik 85 kW, zapewniające łączną moc 180 kW (245 KM).

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM
Tuning | 22.02.21

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM

W ramach obchodów 3. rocznicy powstania hiszpańska marka przedstawia limitowaną wersję swojego autorskiego CUV-a.

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody
Wiadomości | 24.11.20

Zobacz jak Skoda produkuje swoje samochody

Interesujące wideo z linii montażowej samochodów SKODA AUTO w zakładzie Kvasiny.