Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Taos to nowy SUV z rodziny Volkswagena, który charakteryzuje się przede wszystkim designem, technologią i bezpieczeństwem. Dzięki oprawie artystycznej zgodnej z nowym projektem marki Volkswagena oraz animacjom rozszerzonej rzeczywistości i innowacyjnym produkcjom audiowizualnym, Taos zostaje ostatecznie zaprezentowany publiczności przez Pablo Di Si, prezesa i dyrektora generalnego Volkswagen Latin America oraz Thomasa Owsianskiego, prezesa i dyrektora generalnego Grupa Volkswagen Argentina i wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w regionie SAM.

 

 

Nowy SUV zbiega się z obchodami 40-lecia marki w Argentynie. Volkswagen Taos to inwestycja o wartości 650 mln USD mająca na celu modernizację wyposażenia i infrastruktury fabryki General Pacheco w Buenos Aires. Wraz z wdrożeniem nowej globalnej platformy MQB i nowej powierzchni malowania, która pozwoli na duże oszczędności w zużyciu wody i energii, a także na znaczną redukcję emisji cząstek stałych. Grupa Volkswagen Argentina pisze nowy rozdział w historii sukcesu w regionie. Volkswagen Taos zadebiutuje w Ameryce Łacińskiej od drugiego kwartału 2021 roku.Czy ceny używanych aut stale rosną?
Wiadomości | 27.10.23

Czy ceny używanych aut stale rosną?

Według danych autobaza.pl od początku 2023 roku do końca trwania trzeciego kwartału na portalach motoryzacyjnych pojawiło się ponad 1,5 mln ofert sprzedaży aut używanych.

Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów
Wiadomości | 14.04.23

Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów

Jednoczesna premiera Vw ID.7 w Europie, Chinach i Ameryce Północnej. Nowy Mercedes-Maybach EQS SUV podczas targów Auto Shanghai gdzie również Porsche zaprezentuje nowe Cayenne.

Pierwsze oficjalne zdjęcia MG Cyberster
Concept Cars | 09.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcia MG Cyberster

MG zaprezentowało w Szanghaju nową koncepcję Cyberster. Uderzający dwudrzwiowy, dwumiejscowy, całkowicie elektryczny samochód sportowy.