Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Taos to nowy SUV z rodziny Volkswagena, który charakteryzuje się przede wszystkim designem, technologią i bezpieczeństwem. Dzięki oprawie artystycznej zgodnej z nowym projektem marki Volkswagena oraz animacjom rozszerzonej rzeczywistości i innowacyjnym produkcjom audiowizualnym, Taos zostaje ostatecznie zaprezentowany publiczności przez Pablo Di Si, prezesa i dyrektora generalnego Volkswagen Latin America oraz Thomasa Owsianskiego, prezesa i dyrektora generalnego Grupa Volkswagen Argentina i wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w regionie SAM.

 

 

Nowy SUV zbiega się z obchodami 40-lecia marki w Argentynie. Volkswagen Taos to inwestycja o wartości 650 mln USD mająca na celu modernizację wyposażenia i infrastruktury fabryki General Pacheco w Buenos Aires. Wraz z wdrożeniem nowej globalnej platformy MQB i nowej powierzchni malowania, która pozwoli na duże oszczędności w zużyciu wody i energii, a także na znaczną redukcję emisji cząstek stałych. Grupa Volkswagen Argentina pisze nowy rozdział w historii sukcesu w regionie. Volkswagen Taos zadebiutuje w Ameryce Łacińskiej od drugiego kwartału 2021 roku.Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship
Wiadomości | 22.05.20

Mazda RX-Vision GT3 Concept dostępna dla każdego... gracza Gran Turismo Championship

Mazda została oficjalnym partnerem wirtualnej serii wyścigowej FIA Gran Turismo Championship aby nadal dostarczać ekscytujących wrażeń z e-sportu. Nowy wirtualny samochód wyścigowy będzie dostępny do pobrania w Gran Turismo Sport.

Światowa premiera Volkswagena ID.6
Premiery | 17.04.21

Światowa premiera Volkswagena ID.6

Trzeci model ID. w pełni elektrycznego rodzinnego SUV - a został zaprezentowany na targach Auto Shanghai.

Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem
Concept Cars | 21.03.22

Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem

Bardziej technologicznie i przyjazny dla środowiska model, który pokazuje, jak sportowa ma stać się przyszłość.