Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Taos to nowy SUV z rodziny Volkswagena, który charakteryzuje się przede wszystkim designem, technologią i bezpieczeństwem. Dzięki oprawie artystycznej zgodnej z nowym projektem marki Volkswagena oraz animacjom rozszerzonej rzeczywistości i innowacyjnym produkcjom audiowizualnym, Taos zostaje ostatecznie zaprezentowany publiczności przez Pablo Di Si, prezesa i dyrektora generalnego Volkswagen Latin America oraz Thomasa Owsianskiego, prezesa i dyrektora generalnego Grupa Volkswagen Argentina i wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w regionie SAM.

 

 

Nowy SUV zbiega się z obchodami 40-lecia marki w Argentynie. Volkswagen Taos to inwestycja o wartości 650 mln USD mająca na celu modernizację wyposażenia i infrastruktury fabryki General Pacheco w Buenos Aires. Wraz z wdrożeniem nowej globalnej platformy MQB i nowej powierzchni malowania, która pozwoli na duże oszczędności w zużyciu wody i energii, a także na znaczną redukcję emisji cząstek stałych. Grupa Volkswagen Argentina pisze nowy rozdział w historii sukcesu w regionie. Volkswagen Taos zadebiutuje w Ameryce Łacińskiej od drugiego kwartału 2021 roku.Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja
Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.

Limitowana, pamiątkowa edycja Toyoty GR Supra GT4 100 Edition
MotorSport | 06.05.23

Limitowana, pamiątkowa edycja Toyoty GR Supra GT4 100 Edition

Od czasu premiery GR Supra GT4 inżynierowie TOYOTA GAZOO Racing podróżowali po torach wyścigowych na całym świecie, aby pozyskać dane w ekstremalnych warunkach wyścigowych.

Ostatnie testy nowego Volkswagena Touarega
Wiadomości | 15.02.23

Ostatnie testy nowego Volkswagena Touarega

Volkswagen wprowadzi na rynek zmodernizowaną odmianę Touarega, światowa premiera flagowego SUV-a marki jest zaplanowana na lato 2023.