Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.

Oparty na nowej platformie średniej wielkości Kia Carnival został nazwany „Grand Utility Vehicle”; bardziej wyrafinowany, pojemny i sprawny niż kiedykolwiek, oferujący większą przestrzeń i wydajność niż jego poprzednicy - a także wszyscy obecni rywale w segmencie minivanów. Jego nowy design inspirowany SUV-em łączy się z nowoczesnym wnętrzem wyposażonym w szereg technologii zaprojektowanych, aby pomagać kierowcom, jednocześnie chroniąc i dostarczając rozrywki pasażerom. Inteligentne pakowanie w trzech, a nawet czterech rzędach, wiodąca w klasie pojemność ładunkowa i szereg schowków w całej kabinie sprawiają, że jest to niezwykle praktyczna opcja dla rodzin.

 

Nowa Kia Carnival wejdzie do sprzedaży w Korei od dziś, a sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia rozpocznie się pod koniec roku.Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku
Premiery | 19.08.20

Zupełnie nowy Mahindra Thar czyli Jeep Wrangler po indyjsku

Indyjski producent samochodów Mahindra & Mahindra pokazał długo oczekiwane drugą pgenerację modelu Thar. Zupełnie nowy Thar nie tylko przyciągnie zagorzałych entuzjastów tego modelu Thar, ale także spodoba się wszystkim tym, którzy zawsze marzyli o posiadaniu kultowego pojazdu z wszystkimi zaletami współczesnego SUV-a.

Continental GT Speed luksusowy Grand Tourer
Super Cars | 25.03.21

Continental GT Speed luksusowy Grand Tourer

Najbardziej dynamiczny samochód drogowy w 101-letniej historii firmy Bentley.

McLaren Automotive przedstawia McLaren Tech Club
Wiadomości | 11.04.20

McLaren Automotive przedstawia McLaren Tech Club

Przez najbliższe tygodnie McLaren opublikuje we wszystkich swoich kanałach komunikacyjnych serię krótkich filmów pokazujących technologie tworzone przez McLarena i stosowane w jego samochodach.