Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.

Oparty na nowej platformie średniej wielkości Kia Carnival został nazwany „Grand Utility Vehicle”; bardziej wyrafinowany, pojemny i sprawny niż kiedykolwiek, oferujący większą przestrzeń i wydajność niż jego poprzednicy - a także wszyscy obecni rywale w segmencie minivanów. Jego nowy design inspirowany SUV-em łączy się z nowoczesnym wnętrzem wyposażonym w szereg technologii zaprojektowanych, aby pomagać kierowcom, jednocześnie chroniąc i dostarczając rozrywki pasażerom. Inteligentne pakowanie w trzech, a nawet czterech rzędach, wiodąca w klasie pojemność ładunkowa i szereg schowków w całej kabinie sprawiają, że jest to niezwykle praktyczna opcja dla rodzin.

 

Nowa Kia Carnival wejdzie do sprzedaży w Korei od dziś, a sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia rozpocznie się pod koniec roku.Honda przedstawiła dzisiaj odświeżony model Passport
Premiery | 22.09.21

Honda przedstawiła dzisiaj odświeżony model Passport

Nowa, wytrzymała konstrukcja zewnętrzna lepiej odzwierciedla prawdziwe możliwości terenowe, jak na krętych górskich drogach lub na autostradzie.

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja
Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.

Tylko 6 egzemplarzy wersji specjalnej Toyoty GR Supra GT4 50 Edition
MotorSport | 11.03.22

Tylko 6 egzemplarzy wersji specjalnej Toyoty GR Supra GT4 50 Edition

W niespełna dwa lata od rozpoczęcia produkcji Toyoty GR Supry GT4 dostarczono 50 egzemplarzy tego wyścigowego auta w cenie 175 tys. euro netto za sztukę.