Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.

Oparty na nowej platformie średniej wielkości Kia Carnival został nazwany „Grand Utility Vehicle”; bardziej wyrafinowany, pojemny i sprawny niż kiedykolwiek, oferujący większą przestrzeń i wydajność niż jego poprzednicy - a także wszyscy obecni rywale w segmencie minivanów. Jego nowy design inspirowany SUV-em łączy się z nowoczesnym wnętrzem wyposażonym w szereg technologii zaprojektowanych, aby pomagać kierowcom, jednocześnie chroniąc i dostarczając rozrywki pasażerom. Inteligentne pakowanie w trzech, a nawet czterech rzędach, wiodąca w klasie pojemność ładunkowa i szereg schowków w całej kabinie sprawiają, że jest to niezwykle praktyczna opcja dla rodzin.

 

Nowa Kia Carnival wejdzie do sprzedaży w Korei od dziś, a sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia rozpocznie się pod koniec roku.Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe
Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji
Premiery | 18.07.22

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji

KIA zaprezentowała dzisiaj premierę nowego kompaktowego crossovera XCeed, najlepiej sprzedającego się modelu z rodziny Ceed.

Całkowicie innowacyjne wnętrze i kokpit zadebiutuje w nowym Porsche Cayenne
Wiadomości | 30.03.23

Całkowicie innowacyjne wnętrze i kokpit zadebiutuje w nowym Porsche Cayenne

Wraz z nowym Cayenne, którego światowa premiera będzie miała miejsce 18 kwietnia na targach Auto Shanghai w Chinach, Porsche wprowadza przełomową koncepcję wyświetlaczy i elementów sterujących.