Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.

Oparty na nowej platformie średniej wielkości Kia Carnival został nazwany „Grand Utility Vehicle”; bardziej wyrafinowany, pojemny i sprawny niż kiedykolwiek, oferujący większą przestrzeń i wydajność niż jego poprzednicy - a także wszyscy obecni rywale w segmencie minivanów. Jego nowy design inspirowany SUV-em łączy się z nowoczesnym wnętrzem wyposażonym w szereg technologii zaprojektowanych, aby pomagać kierowcom, jednocześnie chroniąc i dostarczając rozrywki pasażerom. Inteligentne pakowanie w trzech, a nawet czterech rzędach, wiodąca w klasie pojemność ładunkowa i szereg schowków w całej kabinie sprawiają, że jest to niezwykle praktyczna opcja dla rodzin.

 

Nowa Kia Carnival wejdzie do sprzedaży w Korei od dziś, a sprzedaż na wielu światowych rynkach Kia rozpocznie się pod koniec roku.Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq
Wiadomości | 27.09.23

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq

Na tydzień przed światową premierą producent opublikował szkice nowej Škody Kodiaq, ujawniając jej dynamiczny i emocjonujący design.

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept
Concept Cars | 12.01.22

Pierwsze oficjalne zdjęcia Mitsubishi Vision Ralliart Concept

Muskularny SUV oparty na Outlanderze drugiej generacji jest jednym z dwóch zupełnie nowych samochodów koncepcyjnych, które zostaną zaprezentowane podczas Tokyo Auto Salon 2022.

Volkswagen Taigo pierwszy SUV coupe marki debiutuje w Europie
Premiery | 29.07.21

Volkswagen Taigo pierwszy SUV coupe marki debiutuje w Europie

Nowy, modny model z nadwoziem typu crossover. Volkswagen po raz pierwszy wprowadza na europejski rynek SUV-a coupe.