Wiadomości | 01.02.21

Światowa premiera DS 4

W grudniu eksperci DS zaprezentowali technologie, teraz nadszedł czas na pokazanie nowego modelu.

W grudniu eksperci DS zaprezentowali opracowane przez nich innowacyjne rozwiązania technologiczne. Teraz przyszedł czas na pokazanie naszego nowego dzieła w pełnej okazałości.

Premiera nowego DS 4 już 3 lutego.



Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150
Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!

Czternaście oesów Rajdu Śląska na finał mistrzostw Europy
MotorSport | 10.10.24

Czternaście oesów Rajdu Śląska na finał mistrzostw Europy

Najlepsze rajdowe załogi z całej Europy przyjadą na Śląsk, by rywalizować w Rajdzie Śląska 2024, który będzie finałową rundą mistrzostw kontynentu.

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.