Wiadomości | 10.08.20

Submarka IONIQ czyli elektryczne pojazdy od Hyundaia

Hyundai Motor Company ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej marki IONIQ dedykowanej pojazdom elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym, otwierając nowy rozdział jako lider w erze zelektryfikowanej mobilności.


Submarka IONIQ czyli elektryczne pojazdy od Hyundaia

Hyundai Motor Company ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej marki IONIQ dedykowanej pojazdom elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym, otwierając nowy rozdział jako lider w erze zelektryfikowanej mobilności. Pod marką IONIQ, Hyundai będzie oferować zorientowane na klienta doświadczenia związane z pojazdami elektrycznymi, skoncentrowane na połączonych rozwiązaniach stylu życia, zgodnie z wizją Hyundaia „Postęp dla ludzkości”.

 

Zobacz >>> wideo z premiery 23.02.2021. >>> Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

 

 

Pod marką IONIQ, Hyundai Motor wykorzysta swoje wiodące w branży know-how w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych, aby w ciągu najbliższych czterech lat wprowadzić trzy nowe dedykowane modele, a w przyszłości pojawią się bardziej innowacyjne modele. Stworzenie marki IONIQ jest odpowiedzią na szybko rosnący popyt na rynku i przyspiesza realizację planów firmy Hyundai, by stać się liderem na światowym rynku pojazdów elektrycznych.

 

Aby wypełnić misję marki IONIQ, Hyundai połączy swoje obecne możliwości pojazdów elektrycznych - takie jak ultraszybkie ładowanie, przestronne wnętrze i zasilanie z akumulatora - z przyszłymi innowacjami, które łączą projekt, technologie i usługi w celu integracji w samochodzie i poza nim. doświadczenia samochodowe zapewniające płynną podróż.

 

„Marka IONIQ zmieni paradygmat obsługi klientów pojazdów elektrycznych” - powiedział Wonhong Cho, wiceprezes i dyrektor ds. Globalnego marketingu w Hyundai Motor Company. „Kładąc nowy nacisk na życie w sieci, będziemy oferować zelektryfikowane doświadczenia integralne z ekologicznym stylem życia”.Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe
Wiadomości | 06.05.20

Audi od środka. Poznaj laboratorium projektowe

Poznaj laboratorium projektowe Audi bez konieczności ruszania się z domu. Zobacz jak przebiega proces projektowania w Audi z udziałem doświadczonych przewodników przy pomocy wirtualnych wycieczek oraz transmisji na żywo.

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Cyfrowy i analogowy luksus w harmonii.

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń
Tuning | 22.07.21

McMurtry Spéirling samochód bez ograniczeń

To w pełni elektryczny samochód wyścigowy bez ograniczeń, który został zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Wielkiej Brytanii.