Wiadomości | 10.08.20

Submarka IONIQ czyli elektryczne pojazdy od Hyundaia

Hyundai Motor Company ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej marki IONIQ dedykowanej pojazdom elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym, otwierając nowy rozdział jako lider w erze zelektryfikowanej mobilności.


Submarka IONIQ czyli elektryczne pojazdy od Hyundaia

Hyundai Motor Company ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej marki IONIQ dedykowanej pojazdom elektrycznym z zasilaniem akumulatorowym, otwierając nowy rozdział jako lider w erze zelektryfikowanej mobilności. Pod marką IONIQ, Hyundai będzie oferować zorientowane na klienta doświadczenia związane z pojazdami elektrycznymi, skoncentrowane na połączonych rozwiązaniach stylu życia, zgodnie z wizją Hyundaia „Postęp dla ludzkości”.

 

Zobacz >>> wideo z premiery 23.02.2021. >>> Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

 

 

Pod marką IONIQ, Hyundai Motor wykorzysta swoje wiodące w branży know-how w zakresie produkcji pojazdów elektrycznych, aby w ciągu najbliższych czterech lat wprowadzić trzy nowe dedykowane modele, a w przyszłości pojawią się bardziej innowacyjne modele. Stworzenie marki IONIQ jest odpowiedzią na szybko rosnący popyt na rynku i przyspiesza realizację planów firmy Hyundai, by stać się liderem na światowym rynku pojazdów elektrycznych.

 

Aby wypełnić misję marki IONIQ, Hyundai połączy swoje obecne możliwości pojazdów elektrycznych - takie jak ultraszybkie ładowanie, przestronne wnętrze i zasilanie z akumulatora - z przyszłymi innowacjami, które łączą projekt, technologie i usługi w celu integracji w samochodzie i poza nim. doświadczenia samochodowe zapewniające płynną podróż.

 

„Marka IONIQ zmieni paradygmat obsługi klientów pojazdów elektrycznych” - powiedział Wonhong Cho, wiceprezes i dyrektor ds. Globalnego marketingu w Hyundai Motor Company. „Kładąc nowy nacisk na życie w sieci, będziemy oferować zelektryfikowane doświadczenia integralne z ekologicznym stylem życia”.Formuła 1 Grand Prix Francji
MotorSport | 17.06.21

Formuła 1 Grand Prix Francji

Mistrzostwa Świata Formuły 1 wracają w ten weekend na torze Paul Ricard w Le Castellet w formie siódmej rundy sezonu.

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a
Wiadomości | 26.05.20

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a

Pierwsze zdjęcie nowego Santa Fe przedstawia wyrazisty, luksusowy design flagowego SUV-a marki Hyundai. Po raz pierwszy w Santa Fe zastosowano zelektryfikowane układy napędowe: hybrydowy i hybrydowy typu plug-in. Nowy Santa Fe to pierwszy model Hyundai w Europie oparty na całkowicie nowej platformie trzeciej generacji.

Buick przedstawia VELITE 6 plug-in hybrid EV dostępny na rynku chińskim
Premiery | 03.07.20

Buick przedstawia VELITE 6 plug-in hybrid EV dostępny na rynku chińskim

Buick ogłosił dziś, że dodaje hybrydowy pojazd elektryczny VELITE 6 (PHEV) do swojego nowego portfolio pojazdów energetycznych (NEV) w Chinach. Model ma zostać uruchomiony w tym miesiącu.