Wiadomości | 17.08.21

Jeep Commander pokazany w całości tuż przed oficjalną premierą

Brazylijski oddział marki zaprezentował najnowszy film, który po raz pierwszy pokazuje wnętrze i wygląd zewnętrzny premierowego samochodu.

Nowy Jeep był opracowywany od samego początku na Betim Automotive Pole w Minas Gerais, we współpracy z Goiana Automotive Pole w Pernambuco, przy wprowadzeniu globalnej koncepcji. Commander to jedyny SUV segmentu D, czyli dużych SUV-ów, zaprojektowanych w Brazylii. Jeep Commander zostanie wprowadzony na rynek 26 sierpnia i podnosi poziom luksusu marki w regionie Ameryki Południowej, jest produkowany w Pernambuco i będzie eksportowany do innych krajów Ameryki Łacińskiej.

 

 

Na zewnątrz optyka Full LED zintegrowana z tradycyjnymi i efektownymi siedmioma szczelinami Jeepa w grillu i nowymi dynamicznymi ledami, logo Commander z ekskluzywnymi miedzianymi detalami, solidne linie tyłu z wyrafinowanym sygnaturą reflektorów i akronim, który przedstawia nazwę nowej wersji Overland.

 

We wnętrzu wyróżnia się nowoczesna kierownica i technologia zestawu wskaźników Full Digital oraz centrum multimedialne, a także wyrafinowane wykończenie panelu z dwóch materiałów, z czarną skórą i brązowym zamszem z przeszyciami Burnished Cooper, brązowa skóra również z detalami z brązowego zamszu i klasycznym haftem na oparciu, aż do podłokietnika z napisem Jeep 1941.

 

Skomponowana wyłącznie na potrzeby teledysku ścieżka dźwiękowa pozostaje jednym z najważniejszych elementów zwiastuna i ponownie wykorzystuje kod Morse'a, podobnie jak w innych filmach, z przesłaniem „Made and Developed in Brazil”. Tym razem przygotowuje oglądających na wielki moment pokazania samochodu, ruszając wolniej i osiągając apogeum w pokazaniu całego modelu.Premiera Nissana Patrol NISMO
Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance
Premiery | 21.09.22

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance

Prawdziwy przełom w 55-letniej historii AMG. Dwubiegowy silnik elektryczny wspiera 2,0-litrowy najmocniejszy czterocylindrowy silnik turbo, seryjnie produkowany na świecie.

Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu
Wiadomości | 05.05.20

Mercedes-AMG GT3 nadal błyszczy w wirtualu

Wielu profesjonalnych kierowców wyścigowych, którzy zwykle ścigają się w Mercedes-AMG GT3 na całym świecie, obecnie odkrywa świat wyścigów symulacyjnych (sim racing).