Wiadomości | 17.08.21

Jeep Commander pokazany w całości tuż przed oficjalną premierą

Brazylijski oddział marki zaprezentował najnowszy film, który po raz pierwszy pokazuje wnętrze i wygląd zewnętrzny premierowego samochodu.

Nowy Jeep był opracowywany od samego początku na Betim Automotive Pole w Minas Gerais, we współpracy z Goiana Automotive Pole w Pernambuco, przy wprowadzeniu globalnej koncepcji. Commander to jedyny SUV segmentu D, czyli dużych SUV-ów, zaprojektowanych w Brazylii. Jeep Commander zostanie wprowadzony na rynek 26 sierpnia i podnosi poziom luksusu marki w regionie Ameryki Południowej, jest produkowany w Pernambuco i będzie eksportowany do innych krajów Ameryki Łacińskiej.

 

 

Na zewnątrz optyka Full LED zintegrowana z tradycyjnymi i efektownymi siedmioma szczelinami Jeepa w grillu i nowymi dynamicznymi ledami, logo Commander z ekskluzywnymi miedzianymi detalami, solidne linie tyłu z wyrafinowanym sygnaturą reflektorów i akronim, który przedstawia nazwę nowej wersji Overland.

 

We wnętrzu wyróżnia się nowoczesna kierownica i technologia zestawu wskaźników Full Digital oraz centrum multimedialne, a także wyrafinowane wykończenie panelu z dwóch materiałów, z czarną skórą i brązowym zamszem z przeszyciami Burnished Cooper, brązowa skóra również z detalami z brązowego zamszu i klasycznym haftem na oparciu, aż do podłokietnika z napisem Jeep 1941.

 

Skomponowana wyłącznie na potrzeby teledysku ścieżka dźwiękowa pozostaje jednym z najważniejszych elementów zwiastuna i ponownie wykorzystuje kod Morse'a, podobnie jak w innych filmach, z przesłaniem „Made and Developed in Brazil”. Tym razem przygotowuje oglądających na wielki moment pokazania samochodu, ruszając wolniej i osiągając apogeum w pokazaniu całego modelu.Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK
Premiery | 19.04.21

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku.

Pierwszy brytyjski hipersamochód w pełni elektryczny Lotus Evija
Elektryczne | 24.05.20

Pierwszy brytyjski hipersamochód w pełni elektryczny Lotus Evija

Następny ekscytujący rozdział jednej z największych motoryzacyjnych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano. Lotus Evija kontynuuje bogatą, 70-letnią tradycję kultowych, przełomowych samochodów drogowych i wyścigowych.

Volkswagen oraz Ford będą wspólnie tworzyć pojazdy
Wiadomości | 10.06.20

Volkswagen oraz Ford będą wspólnie tworzyć pojazdy

Volkswagen i Ford już w roku ubiegłym ogłosiły podjęcie kompleksowej kooperacji, obejmującej wspólne tworzenie pojazdów elektrycznych, lekkich samochodów dostawczych oraz podjęcie wspólnych kroków w kierunku rozwoju systemów autonomicznych.