Wiadomości | 17.08.21

Jeep Commander pokazany w całości tuż przed oficjalną premierą

Brazylijski oddział marki zaprezentował najnowszy film, który po raz pierwszy pokazuje wnętrze i wygląd zewnętrzny premierowego samochodu.

Nowy Jeep był opracowywany od samego początku na Betim Automotive Pole w Minas Gerais, we współpracy z Goiana Automotive Pole w Pernambuco, przy wprowadzeniu globalnej koncepcji. Commander to jedyny SUV segmentu D, czyli dużych SUV-ów, zaprojektowanych w Brazylii. Jeep Commander zostanie wprowadzony na rynek 26 sierpnia i podnosi poziom luksusu marki w regionie Ameryki Południowej, jest produkowany w Pernambuco i będzie eksportowany do innych krajów Ameryki Łacińskiej.

 

 

Na zewnątrz optyka Full LED zintegrowana z tradycyjnymi i efektownymi siedmioma szczelinami Jeepa w grillu i nowymi dynamicznymi ledami, logo Commander z ekskluzywnymi miedzianymi detalami, solidne linie tyłu z wyrafinowanym sygnaturą reflektorów i akronim, który przedstawia nazwę nowej wersji Overland.

 

We wnętrzu wyróżnia się nowoczesna kierownica i technologia zestawu wskaźników Full Digital oraz centrum multimedialne, a także wyrafinowane wykończenie panelu z dwóch materiałów, z czarną skórą i brązowym zamszem z przeszyciami Burnished Cooper, brązowa skóra również z detalami z brązowego zamszu i klasycznym haftem na oparciu, aż do podłokietnika z napisem Jeep 1941.

 

Skomponowana wyłącznie na potrzeby teledysku ścieżka dźwiękowa pozostaje jednym z najważniejszych elementów zwiastuna i ponownie wykorzystuje kod Morse'a, podobnie jak w innych filmach, z przesłaniem „Made and Developed in Brazil”. Tym razem przygotowuje oglądających na wielki moment pokazania samochodu, ruszając wolniej i osiągając apogeum w pokazaniu całego modelu.BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63
Tuning | 20.01.22

BRABUS 800 XLP SUPERBLACK oparty na modelu Mercedes-AMG G 63

Wraz ze światową premierą ten wyjątkowy pickup, którego cena zaczyna się od 725 900 euro jest definicją nieograniczonej radości. V8 Biturbo, 800 KM.

Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?
Wiadomości | 31.08.21

Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?

Już od wielu lat silniki tej marki spotkać możemy dosłownie wszędzie. Aktualnie średnio każdego roku na rynek trafia 25 milionów silników do różnych typów pojazdów i maszyn.

Rimac C_Two test w tunelu aerodynamicznym
Elektryczne | 29.01.21

Rimac C_Two test w tunelu aerodynamicznym

Imponujący materiał wideo pokazujący jak inżynierowie przeprowadzili tysiące testów symulacji modelu C_Two.