Wiadomości | 29.03.24

SORT

Firma Sort to hiszpańska marka o zasięgu międzynarodowym, która produkuje środki smarne (oleje) oferujące jakość, oszczędność i ochronę w najlepszej cenie, potwierdzone testami w motorsporcie.

Firma Sort to hiszpańska marka, która powstała w 1990 roku i została zarejestrowana po raz pierwszy jako znak towarowy przez D.Vicente Sáeza, jak on sam opowiada, zainspirowany etymologią słowa „szczęście” w dialekcie walencjańskim, „sort”, do którego dodamy znaczenie w innych językach, takich jak angielski: jakość lub typ, w języku francuskim: czasownik opuszczać, wychodzić. Sort rozpoczęła swoją działalność poświęconą produkcji i dystrybucji produktów profesjonalnego przeznaczenia do smarowania, środków plastycznych wykorzystywanych w przemyśle, środków przeznaczonych do czyszczenia i konserwacji w branży motoryzacyjnej. 

 

Pionierzy w dziedzinie badań i rozwoju środków smarnych o wysokiej wydajności, testowanych w czasie zawodów, począwszy od Rajdowych Mistrzostw Hiszpanii po Mistrzostwa Świata Moto3.

 

Sort przenosi wiedzę i wyniki testów na swoich klientów za pośrednictwem własnych rewolucyjnych produktów. Sort to dynamiczna i innowacyjna marka, która z kolei posiada dużą sieć dystrybutorów i autoryzowanych warsztatów. Prowadzi szkolenia i udziela wsparcie techniczne niezbędne do zastosowania jego produktów, pomagając swoim klientom osiągnąć pożądany rezultat: Nasze oleje silnikowe pozwalają wydłużyć żywotność silników aż do 80% i pomagają zaoszczędzić do 20% paliwa.

 

W ciągu prawie 25 lat stworzyła sieć sprzedaży na terenie całego kraju i nawiązała współpracę z dystrybutorami na rynkach europejskich i południowoamerykańskich. Sort oferuje swoim klientom jakość i produkty skierowane do użytkowników profesjonalnych, dostarczając rozwiązania dla sektorów motoryzacyjnych w zakresie smarowania silników i maszyn.Światowa premiera nowego Lexusa ES
Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego Lexusa ES

Całkowicie nowy Lexus ES siódmej generacji na nowo zdefiniował swój status wśród luksusowych sedanów klasy podstawowej.

100% elektryczny prototyp Alpine A110 E-ternite
Elektryczne | 22.07.22

100% elektryczny prototyp Alpine A110 E-ternite

Alpine świętuje 60. rocznicę swojego kultowego modelu A110. Światowa premiera A110 E-ternite odbędzie się podczas Grand Prix Francji Formuły 1.

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
Super Cars | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.