Wiadomości | 29.04.20

SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Stacje serwisowe Mazdy w całej Polsce sukcesywnie wdrażają innowacyjną usługę serwisową SkyVIDEO. To platforma, która pozwala na zdalny kontakt z Klientem podczas obsługi samochodu i daje możliwość podjęcia decyzji o zleceniu dodatkowych napraw online w prosty i przejrzysty sposób.


SkyVIDEO inowacyjna usługa w Polskich serwisach Mazdy

Po rozpoczęciu przeglądu i zdiagnozowaniu ewentualnych usterek, doradca serwisowy nagrywa filmy, opisując zakres przeprowadzonych prac oraz stan najważniejszych podzespołów auta i wskazuje na nich elementy wymagające wymiany lub naprawy. Do Klienta trafiają w sumie 4 nagrania z relacją z przebiegu wizyty i wyceną konkretnych usług w prostej, przystępnej formie. Klient może zaznaczyć odpowiednie „okienko”, by zdalnie zlecić serwisowi wymianę konkretnej części, bez konieczności dodatkowego kontaktowania się z doradcą, lub odrzucić propozycję dodatkowej usługi.

„Ograniczenia w ruchu i rutynowych aktywnościach, które narzuciła nam wszystkim epidemia COVID-19 to właściwy czas na wdrażanie odpowiedzialnych innowacji. Usługa SkyVIDEO pozwala naszym Klientom na w pełni bezpieczną, całkowicie zdalną weryfikację rekomendowanych usług serwisowych. Akceptacja kosztorysów i komunikacja z pracownikami serwisu odbywa się online, co przyspiesza proces decyzyjny i pozwala Klientom weryfikować na bieżąco postęp prac. To także jeden z elementów budowania naszego wizerunku marki aspirującej do premium.” – podkreśla Rafał Badowski, Dyrektor Aftersales i Customer Experience Mazda Motor Poland.

SkyVIDEO jest idealnym uzupełnieniem zdobywającej coraz większą popularność usługi Door-to-Door, polegającej na odbiorze Mazdy od Klienta przez przedstawiciela wybranych ASO i odstawieniu auta po wykonaniu przeglądu. Dzięki temu właściciel samochodu może bezpiecznie wykonać niezbędne czynności obsługowe pozostając w domu, a jednocześnie ma pełen wgląd w przebieg prac i łatwość w podejmowaniu decyzji co do ich zakresu.

Usługę SkyVIDEO wdrożyły już stacje serwisowe Mazdy:

Bednarscy Toruń, Poznań

Bemo Warszawa

BMG Goworowski Gdynia

Bołtowicz Warszawa

Gołembiewscy Białystok

Mirai Sosnowiec, Zabrze

Nordic Bydgoszcz

Odyssey Warszawa

WTM Długołęka k/WrocławiaChrysler przedstawia Airflow Concept
Concept Cars | 05.01.22

Chrysler przedstawia Airflow Concept

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Airflow Concept, inspirujący dynamicznym designem, który będzie napędzać przyszłość marki.

E-Legend EL1 nowy elektryk inspirowany Audi Quattro
Elektryczne | 29.06.21

E-Legend EL1 nowy elektryk inspirowany Audi Quattro

Nowy elektryczny super sportowy samochód o futurystycznym retro stylu w ograniczonej do 30 sztuk edycji bezbłędnie nawiązuje do rajdowych legend lat 80-tych.

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo
Elektryczne | 25.07.20

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo

Premiera polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych już we wtorek 28 lipca o godz. 14. Jednak już teraz przedsmak tego, czego możemy spodziewać się we wtorek.