Wiadomości | 25.08.22

Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Coraz bliżej premiery nowego elektrycznego samochodu koncepcyjnego od Skody. Mocne podwozie, duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła i łagodnie opadająca do tyłu linia dachu.


Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Szkice nadwozia w pełni elektrycznego samochodu koncepcyjnego ŠKODA VISION 7S przedstawiają nowo zaprojektowany, efektowny przód. Znacznie szersza i bardziej płaska osłona chłodnicy ŠKODY jest ciemna i zamknięta. Przednie reflektory, które zostały przesunięte daleko do krawędzi pojazdu, są rozmieszczone w dwóch rzędach jeden nad drugim, a ostro zarysowany pas świateł do jazdy dziennej nad nimi rozciąga się na boki w wydatne skrzydła, rozszerzając wiązkę świateł, tworząc na „T”.

 

Maska o ostrych konturach nawiązuje do znanej linii ŠKODA. Efektowny, całkowicie przeprojektowany zderzak ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza, z których środkowy ma przyciągającą wzrok wstawkę w kolorze pomarańczowym. Dolny pas jest wyposażony w aluminiową osłonę przeciwnajazdową. Duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła podkreślają mocny wygląd VISION 7S. Widok z boku określają przejrzyste powierzchnie i łagodnie opadająca linia dachu do tyłu.

 

Nowy język projektowania ŠKODY odzwierciedla znane wartości marki, takie jak solidność, funkcjonalność i autentyczność, i wyróżnia się przestronnym wnętrzem, trwałymi, zrównoważonymi materiałami oraz aerodynamiczną, wydajną karoserią.

 

Światowa premiera samochodu odbędzie się już 30 sierpnia 2022 r.Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3
Super Cars | 22.11.21

Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3

Cała esencja Ferrari została zebrana podczas Ferrari Show na torze Mugello, na ekskluzywnym wydarzeniu gdzie odbyła się premiera modelu Daytona SP3.

Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67
Elektryczne | 01.10.22

Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67

Charge ’67 jest produkowany z zupełnie nowych części, ma klasyczny wygląd, karoserię z włókna węglowego, 536 koni mechanicznych i nie tylko.

Poznaj kompletnie zmienione Isuzu mu-X
Wiadomości | 29.10.20

Poznaj kompletnie zmienione Isuzu mu-X

Isuzu Motors Limited rozpocznie od 9 listopada w Tajlandii sprzedaż kompletnie zmienionego modelu mu-X, samochodu osobowego typu pick-up (PPV) przed ekspansją na inne rynki.