Wiadomości | 25.08.22

Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Coraz bliżej premiery nowego elektrycznego samochodu koncepcyjnego od Skody. Mocne podwozie, duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła i łagodnie opadająca do tyłu linia dachu.


Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Szkice nadwozia w pełni elektrycznego samochodu koncepcyjnego ŠKODA VISION 7S przedstawiają nowo zaprojektowany, efektowny przód. Znacznie szersza i bardziej płaska osłona chłodnicy ŠKODY jest ciemna i zamknięta. Przednie reflektory, które zostały przesunięte daleko do krawędzi pojazdu, są rozmieszczone w dwóch rzędach jeden nad drugim, a ostro zarysowany pas świateł do jazdy dziennej nad nimi rozciąga się na boki w wydatne skrzydła, rozszerzając wiązkę świateł, tworząc na „T”.

 

Maska o ostrych konturach nawiązuje do znanej linii ŠKODA. Efektowny, całkowicie przeprojektowany zderzak ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza, z których środkowy ma przyciągającą wzrok wstawkę w kolorze pomarańczowym. Dolny pas jest wyposażony w aluminiową osłonę przeciwnajazdową. Duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła podkreślają mocny wygląd VISION 7S. Widok z boku określają przejrzyste powierzchnie i łagodnie opadająca linia dachu do tyłu.

 

Nowy język projektowania ŠKODY odzwierciedla znane wartości marki, takie jak solidność, funkcjonalność i autentyczność, i wyróżnia się przestronnym wnętrzem, trwałymi, zrównoważonymi materiałami oraz aerodynamiczną, wydajną karoserią.

 

Światowa premiera samochodu odbędzie się już 30 sierpnia 2022 r.Nowo opracowany mały van EQT marki Mercedes-EQ
Elektryczne | 10.05.23

Nowo opracowany mały van EQT marki Mercedes-EQ

Mercedes-EQ EQT jako mały van łączy wszechstronność i wysokiej jakości wyposażenie modelu Klasa T, siostrzany model z napędem konwencjonalnym, z zaletami napędu w pełni elektrycznego.

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
Super Cars | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu
Wiadomości | 20.04.23

44 lata po wprowadzeniu na rynek 500-tysięczny Mercedes-Benz Klasy G zjechał z linii produkcyjnej w Grazu

Ikona marki, która zdobyła wiele nagród jako „najlepszy pojazd terenowy na świecie”, od 1979 roku pisze własną historię sukcesu.