Wiadomości | 25.08.22

Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Coraz bliżej premiery nowego elektrycznego samochodu koncepcyjnego od Skody. Mocne podwozie, duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła i łagodnie opadająca do tyłu linia dachu.


Skoda publikuje pierwsze szkice VISION 7S

Szkice nadwozia w pełni elektrycznego samochodu koncepcyjnego ŠKODA VISION 7S przedstawiają nowo zaprojektowany, efektowny przód. Znacznie szersza i bardziej płaska osłona chłodnicy ŠKODY jest ciemna i zamknięta. Przednie reflektory, które zostały przesunięte daleko do krawędzi pojazdu, są rozmieszczone w dwóch rzędach jeden nad drugim, a ostro zarysowany pas świateł do jazdy dziennej nad nimi rozciąga się na boki w wydatne skrzydła, rozszerzając wiązkę świateł, tworząc na „T”.

 

Maska o ostrych konturach nawiązuje do znanej linii ŠKODA. Efektowny, całkowicie przeprojektowany zderzak ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza, z których środkowy ma przyciągającą wzrok wstawkę w kolorze pomarańczowym. Dolny pas jest wyposażony w aluminiową osłonę przeciwnajazdową. Duże, aerodynamicznie zoptymalizowane koła podkreślają mocny wygląd VISION 7S. Widok z boku określają przejrzyste powierzchnie i łagodnie opadająca linia dachu do tyłu.

 

Nowy język projektowania ŠKODY odzwierciedla znane wartości marki, takie jak solidność, funkcjonalność i autentyczność, i wyróżnia się przestronnym wnętrzem, trwałymi, zrównoważonymi materiałami oraz aerodynamiczną, wydajną karoserią.

 

Światowa premiera samochodu odbędzie się już 30 sierpnia 2022 r.Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience
Wiadomości | 08.07.20

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience

W ostatnich latach żadna inna innowacja nie wpłynęła tak radykalnie na obsługę Mercedesów jak samouczący się system operacyjny MBUX (Mercedes-Benz User Experience). W Klasie S zadebiutuje jego druga generacja.

Opel przedstawił dziś całkowicie nową, szóstą generację modelu Astra
Wiadomości | 13.07.21

Opel przedstawił dziś całkowicie nową, szóstą generację modelu Astra

W tym roku odbędzie się premiera rynkowa nowego Opla Astry jako pięciodrzwiowego pojazdu o niskiej sportowej sylwetce.

Światowa premiera nowej Toyoty Prius prosto z Japonii
Premiery | 17.11.22

Światowa premiera nowej Toyoty Prius prosto z Japonii

Toyota prezentuje Priusa piątej generacji – nowy rozdział w historii legendarnego auta, który zapoczątkował rewolucję elektryfikacji samochodów.