Premiery | 24.06.20

Podwójna premiera Volkswagena. Arteon Sedan oraz Shooting Brake

Jeden model, dwie wersje! Volkswagen prezentuje nowego Arteona podczas światowej premierze i jednocześnie prezentuje drugą wersję - nowego Arteon Shooting Brake.

Ten model jest zupełnie nową interpretacją koncepcji nieruchomości. „Volkswagen wprowadzi w tym roku 34 nowe modele. W historii marki nigdy nie było tak szerokiej inicjatywy modelowej - mówi Ralf Brandstätter, dyrektor operacyjny i wyznaczony dyrektor generalny marki Volkswagen Pkw. „Arteon Shooting Brake rozszerza naszą ofertę modeli w ważnym segmencie średnich rozmiarów. Wyznacza standardy w swojej klasie dzięki dynamicznemu projektowi, wysokiej funkcjonalności i nowoczesnym technologiom. ”

 Stylowy i dynamiczny. Volkswagen prezentuje teraz daleko idącą aktualizację serii modeli. Nowe Arteon i Arteon Shooting Brake charakteryzują się wyrazistym i awangardowym designem. Charakterystyczne cechy obejmują w szczególności przód z nową, ciągłą listwą świetlną, efektowne chromowane listwy i nowe wloty powietrza na dole. Maskownica chłodnicy i długa, szeroka maska ??są połączone jako formalna jednostka i sprawiają, że obie wersje Arteon wyróżniają się jako twarz w tłumie - również w nocy dzięki unikatowej sygnalizacji świetlnej LED z przodu i z tyłu.

 

Dwa nowe modele - Arteon i Arteon Shooting Brake - oba charakteryzują się atletycznymi liniami. Różnią się one jednak znacznie od słupków B z tyłu. Podczas gdy w modelu Fastback kontury dachu i okna są przesuwane równolegle do słupków B i dlatego stają się częścią tyłu w kształcie coupé, linie dachu i okna są przedłużane do tyłu za pomocą hamulca strzelającego i kończą się na nowy spojler dachowy. U góry linia okna biegnie równolegle do dachu. Jednak u dołu linie przesuwają się w górę w kierunku słupków D, dzięki czemu obszar okna z tyłu jest węższy i bardziej uderzający. Wszystkie elementy razem tworzą sportowy tylny profil typowy dla strzelającego hamulca.Premiera nowego Lexusa IS, kompaktowy sportowy sedan RWD
Premiery | 16.06.20

Premiera nowego Lexusa IS, kompaktowy sportowy sedan RWD

Kontynuując długą pogoń za radością z jazdy, nowy IS przesuwa granice dynamicznych osiągów.

Hyundai ujawnił projekt ósmej generacji SONATY, który zapowiada jego najbardziej sportowy design w historii
Wiadomości | 27.03.23

Hyundai ujawnił projekt ósmej generacji SONATY, który zapowiada jego najbardziej sportowy design w historii

Nowa SONATA to nie zwykły lifting, ale rewolucja wizerunku modelu wprowadzonego w 2019 roku.

Nowy elektryczny Nissan Note
Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.