Premiery | 24.06.20

Podwójna premiera Volkswagena. Arteon Sedan oraz Shooting Brake

Jeden model, dwie wersje! Volkswagen prezentuje nowego Arteona podczas światowej premierze i jednocześnie prezentuje drugą wersję - nowego Arteon Shooting Brake.

Ten model jest zupełnie nową interpretacją koncepcji nieruchomości. „Volkswagen wprowadzi w tym roku 34 nowe modele. W historii marki nigdy nie było tak szerokiej inicjatywy modelowej - mówi Ralf Brandstätter, dyrektor operacyjny i wyznaczony dyrektor generalny marki Volkswagen Pkw. „Arteon Shooting Brake rozszerza naszą ofertę modeli w ważnym segmencie średnich rozmiarów. Wyznacza standardy w swojej klasie dzięki dynamicznemu projektowi, wysokiej funkcjonalności i nowoczesnym technologiom. ”

 Stylowy i dynamiczny. Volkswagen prezentuje teraz daleko idącą aktualizację serii modeli. Nowe Arteon i Arteon Shooting Brake charakteryzują się wyrazistym i awangardowym designem. Charakterystyczne cechy obejmują w szczególności przód z nową, ciągłą listwą świetlną, efektowne chromowane listwy i nowe wloty powietrza na dole. Maskownica chłodnicy i długa, szeroka maska ??są połączone jako formalna jednostka i sprawiają, że obie wersje Arteon wyróżniają się jako twarz w tłumie - również w nocy dzięki unikatowej sygnalizacji świetlnej LED z przodu i z tyłu.

 

Dwa nowe modele - Arteon i Arteon Shooting Brake - oba charakteryzują się atletycznymi liniami. Różnią się one jednak znacznie od słupków B z tyłu. Podczas gdy w modelu Fastback kontury dachu i okna są przesuwane równolegle do słupków B i dlatego stają się częścią tyłu w kształcie coupé, linie dachu i okna są przedłużane do tyłu za pomocą hamulca strzelającego i kończą się na nowy spojler dachowy. U góry linia okna biegnie równolegle do dachu. Jednak u dołu linie przesuwają się w górę w kierunku słupków D, dzięki czemu obszar okna z tyłu jest węższy i bardziej uderzający. Wszystkie elementy razem tworzą sportowy tylny profil typowy dla strzelającego hamulca.Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio
Wiadomości | 30.09.20

Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio

Wyróżniającym elementem modeli z nowej gamy BMW serii 4 jest starannie przemyślane wzmocnienie ich sportowych możliwości.

Pokaz możliwości samochodu Lamborghini w specjalnej opcji „rajdowej”
Wiadomości | 20.02.23

Pokaz możliwości samochodu Lamborghini w specjalnej opcji „rajdowej”

Huracan Sterrato przybył do ekskluzywnego ośrodka narciarskiego we włoskich Alpach, udowadniając swoją sprawność na śniegu i lodzie.

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20
Tuning | 10.01.23

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20

Zmian jest sporo, przede wszystkim silnik, który obecnie wyprzedził model produkcyjny o prawie 100 KM, osiągając 720 KM, 2,7 sekundy do setki oraz prędkość maksymalną 330 km/h.