Wiadomości | 05.11.20

Siedem powodów, dla których najnowszy pickup Nissana to samochód, którego potrzebujesz

Nowy Nissan Navara jest uosobieniem stylu, od zaawansowanych rozwiązań technologicznych po najwyższej klasy wrażenia z kabiny.


Siedem powodów, dla których najnowszy pickup Nissana to samochód, którego potrzebujesz

 

1. Jedź jak szef

Jazda Navarą to jak posiadanie zaufanego przewodnika, który będzie Cię pilnował podczas trudnego wspinania się na szczyty. Wyposażony w inteligentne ostrzeganie przed kolizją z przodu, automatycznie monitoruje dwa pojazdy z przodu i ten bezpośrednio z przodu, zmniejszając ryzyko wypadku z udziałem wielu samochodów. Posiada również inteligentny system hamowania awaryjnego, zaprojektowany do automatycznego hamowania, aby nie tylko uniknąć kolizji, ale także chronić przed urazami kręgosłupa szyjnego.

 

Tymczasem inteligentny monitor dookoła pojazdu (monitor dookoła z wykrywaniem ruchomych obiektów) wykorzystuje cztery zamontowane kamery, aby pomóc Ci zobaczyć wszelkie przeszkody otaczające pojazd. Jeśli cofasz się w ciasnym miejscu parkingowym, ten monitor sprawia, że ??wyglądasz jak profesjonalista, oferując wiele widoków, w tym pełny widok samochodu z lotu ptaka, oraz alerty dźwiękowe potwierdzające Twój ruch. Po raz pierwszy system jest również wyposażony w monitor terenowy, który sprawdza otaczające przeszkody przy niskich prędkościach podczas jazdy na cztery koła, umożliwiając Ci pokonywanie najtrudniejszych terenów.

Podobnie jak doświadczony przewodnik górski, Navara podpowiada, kiedy spokojnie, kiedy mocno naciskać, pomaga zorientować się w otoczeniu i daje szerszy wgląd w czekające Cię wyzwanie.

 

2. Twój samochód zna Cię lepiej niż Ty

Podczas długich podróży drogowych z rodziną i przyjaciółmi lub po długim dniu w pracy, inteligentny system ostrzegania kierowcy Navara podpowiada robienie przerw w przypadku wykrycia zmian w stylu jazdy lub zachowaniu kierowniczym.

 

Ma też więcej sztuczek w rękawie; Lane Departure Warning, które ostrzeże Cię, jeśli zaczniesz zbaczać poza swój pas bez sygnalizacji, oraz Intelligent Lane Intervention, aby sprowadzić pojazd z powrotem na środek pasa, jeśli ruch będzie kontynuowany.

 

3. Brakuje Ci latania premium?

Może minąć trochę czasu, zanim wyruszysz w podróż międzynarodową, ale nadal możesz zdrapać tę swędzącą żądzę wędrówki! Navara jest idealna na wycieczki samochodowe. Jest wyposażony w izolację dźwiękochłonną oraz laminowaną szybę przednią i przednią, co znacznie poprawia ciszę. Tylne siedzenia stały się jeszcze bardziej komfortowe dla pasażerów dzięki ulepszeniom poduszek siedzeń i kształtom oparcia. Rodziny i przyjaciele siedzący z tyłu będą mieli również nowy tylny podłokietnik z wbudowanymi uchwytami na napoje do przechowywania napojów lub smartfonów.

 

Następnie, aby zapewnić rozrywkę, pickup jest teraz wyposażony w nowy system multimedialny Nissan Connect. System ten umożliwia bezproblemowe połączenie smartfona z pickupem i udostępnia wygodne funkcje, takie jak przesyłanie strumieniowe dźwięku przez Bluetooth, rozpoznawanie głosu i nawigacja. Navara posiada również port USB generacji (typ C) w konsoli i wiele portów USB w całym pojeździe do ładowania urządzeń i zapewnienia ciągłej łączności.

 

4. Technologia, która czyni cię mądrzejszym

Navara jest również wyposażona w automatyczne funkcje bezpieczeństwa i wygody, takie jak wycieraczka z czujnikiem deszczu z regulacją prędkości wycierania, która pozwala trzymać obie ręce na kierownicy bez martwienia się o zmniejszoną widoczność, oraz zamek drzwi z czujnikiem prędkości, który włącza się natychmiast. ponieważ prędkość pojazdu przekracza 25 km / h dla większego bezpieczeństwa.

 

Wreszcie, funkcja Rear Cross Traffic Alert zmniejsza stres związany z ograniczoną widocznością podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego. Funkcja monitoruje tył pojazdu i ostrzega kierowcę, jeśli inny pojazd lub obiekt zbliża się z dowolnej strony.

5. Najlepsza twarz do przodu

Czym jest samochód, jeśli nie jest godny ślinienia? Podniesienie surowego charakteru pickupa to wprowadzenie klasy PRO-4X - pierwszej na tabliczce znamionowej Navara. PRO-4X oferuje jeszcze bardziej imponujący, przyciągający wzrok styl, który spodoba się miłośnikom ekstremalnych przygód, którzy pragną ucieczki od codziennej rutyny.

 

Nowo wprowadzona wersja PRO-4X ma swój własny, charakterystyczny, atletyczny wygląd z czarnym emblematem Nissana, czarnym zderzakiem przednim i czarną kratką, klamkami drzwi, bagażnikami dachowymi i listwami do biegania z 17-calowymi czarnymi kołami i oponami terenowymi. W linii PRO-4X zastosowano również charakterystyczny pomarańczowo-czerwony znak słowny Nissan na czarnym emblemacie, a także inne pomarańczowo-czerwone akcenty wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Jeszcze chłodniej - zastosowany odcień inspirowany jest kolorem magmy.

 

6. Pracuje ciężej, więc nie musisz

To, że lubisz wyzwania, nie oznacza, że ??musisz je wykonywać samodzielnie. Zajmuje się tym Navara. Wzmocniona oś tylna i dodatkowa pojemność skrzyni ładunkowej sprawiają, że pojazd jest najlepszym partnerem na placu budowy, gotowym do podjęcia kolejnych wyzwań, oferując jednocześnie optymalną przestrzeń i komfort. Zintegrowany stopień w nowym tylnym zderzaku ułatwia dostęp do łóżka i zmniejsza zmęczenie spowodowane wielokrotnym załadunkiem i rozładunkiem. Dodatkowo łóżko wyposażone jest w klapowy hak do mocowania, który zabezpiecza zarówno duże, jak i małe przedmioty, ułatwiając załadunek i rozładunek bez ingerencji.

 

7. Dla klientów pick-upów jedną z najważniejszych cech jest ładowność, a Navara zapewnia teraz najlepszą w swojej klasie ładowność do 1,1 tony w Australii.

 

W trybie napędu na cztery koła Navara aktywuje system aktywnego hamulca o ograniczonym poślizgu (ABLS), który zarządza dostarczaniem mocy i hamowaniem kół między przednią i tylną osią oraz między lewą i prawą częścią pojazdu, w zależności od przyczepności i prędkości. , umożliwiając w ten sposób stabilną i wygodną jazdę.

 

Współpracując z systemem kontroli dynamiki pojazdu (VDC) i hamulcami ABS, system ten zapewnia kierowcom większą pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa podczas holowania dużych ładunków i jazdy po błotnistym terenie z mniejszym przyspieszeniem i hamowaniem.

 

Dostępny na wszystkich rynkach system Trailer Sway Control pomaga pojazdowi zachować stabilność na drodze podczas holowania przyczepy.

Navara będzie dostępna w ośmiu kolorach nadwozia, z dwoma nowymi kolorami (pomarańczowy pomarańczowy i nowy odcień szarości, opracowany dla wersji PRO-4X), dostępnymi na wszystkich rynkach z jasnoszarym, szarym i czarnym materiałem lub skórzanym wnętrzem (opcje będą różnią się w zależności od rynku).

Dzięki pakietowi dynamicznych technologii dostosowanych do różnych stylów życia, Navara pokazuje, że twardy może być stylowy, a przede wszystkim - inteligentny.Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię
MotorSport | 09.08.22

Ken Block prezentuje swoją zelektryfikowaną bestię

Audi S1 e-tron quattro Hoonitron. Projekt jedynego w swoim rodzaju, całkowicie elektrycznego pojazdu, inspirowanego historycznym Audi Sport quattro S1.

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online
Wiadomości | 02.07.20

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online

Nigdy nie było lepszego czasu, aby być fanem American Muscle! Zapraszamy na event przygotowany przez markę Dodge. Wybierz się na wirtualną wycieczkę.

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Concept
Tuning | 04.04.23

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Concept

Z przyciągającym wzrok limitowanym kolorem lakieru nadwozia Tuscadero. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.