Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Dziś INFINITI oferuje przedsmak nadchodzącego, całkowicie nowego i najbardziej zaawansowanego crossovera do tej pory. Całkowicie przeprojektowany INFINITI QX60 zadebiutuje na całym świecie 23 czerwca w spektakularny sposób.

 

Zupełnie nowy QX60, najlepiej sprzedającą się model marki dzięki wysokiej jakości skórzanym wykończeniom, intuicyjnej technologii i pięknemu oświetleniu otoczenia. Oczekuje się, że pojawi się w salonach w Ameryce Północnej jesienią 2021 roku, a następnie na innych rynkach na całym świecie.

 

Nadchodzący trzyrzędowy crossover kontynuuje ekscytującą erę dla INFINITI dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, spokojnemu komfortowi wnętrza i dającej pewność technologii.Całkowicie nowy Volkswagen Taigo już dostępny w salonach
Wiadomości | 03.12.21

Całkowicie nowy Volkswagen Taigo już dostępny w salonach

Nowy SUV Coupe w salonach Volkswagena od 3 grudnia. Pojawia się zupełnie nowy model ze spadzistym dachem przypominającym coupe i lekko podwyższoną pozycją siedzącą.

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020
Wiadomości | 17.06.20

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020

Volkswagen of America przedstawia nową serię wideo, aby podkreślić pięć najfajniejszych rzeczy, których możesz nie wiedzieć o modelach z linii 2020 - od podstawowej wersji Jetta po najwyższej klasy Arteon. Pierwsze wideo prezentuje Volkswagena Jetta GLI 2020.

Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR
MotorSport | 08.11.20

Podwójne podium dla Peugeot w serii TCR

Teddy Clairet i Julien Briché pod wrażeniem Peugeota 308 TCR, ponieważ każdy z nich zajął miejsce na podium w ostatniej rundzie European Touring Car Series.