Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Dziś INFINITI oferuje przedsmak nadchodzącego, całkowicie nowego i najbardziej zaawansowanego crossovera do tej pory. Całkowicie przeprojektowany INFINITI QX60 zadebiutuje na całym świecie 23 czerwca w spektakularny sposób.

 

Zupełnie nowy QX60, najlepiej sprzedającą się model marki dzięki wysokiej jakości skórzanym wykończeniom, intuicyjnej technologii i pięknemu oświetleniu otoczenia. Oczekuje się, że pojawi się w salonach w Ameryce Północnej jesienią 2021 roku, a następnie na innych rynkach na całym świecie.

 

Nadchodzący trzyrzędowy crossover kontynuuje ekscytującą erę dla INFINITI dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, spokojnemu komfortowi wnętrza i dającej pewność technologii.Osiem faktów na temat Golfa GTI
Wiadomości | 07.05.21

Osiem faktów na temat Golfa GTI

W ciągu ostatnich 45 lat nagromadziło się mnóstwo interesujących historii i faktów, które opublikowaliśmy dla Ciebie!

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży
Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ
Premiery | 13.04.21

Światowa premiera odświeżonej wersji SKODY KODIAQ

Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem SKODY KODIAQ. Wideo.