Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Dziś INFINITI oferuje przedsmak nadchodzącego, całkowicie nowego i najbardziej zaawansowanego crossovera do tej pory. Całkowicie przeprojektowany INFINITI QX60 zadebiutuje na całym świecie 23 czerwca w spektakularny sposób.

 

Zupełnie nowy QX60, najlepiej sprzedającą się model marki dzięki wysokiej jakości skórzanym wykończeniom, intuicyjnej technologii i pięknemu oświetleniu otoczenia. Oczekuje się, że pojawi się w salonach w Ameryce Północnej jesienią 2021 roku, a następnie na innych rynkach na całym świecie.

 

Nadchodzący trzyrzędowy crossover kontynuuje ekscytującą erę dla INFINITI dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, spokojnemu komfortowi wnętrza i dającej pewność technologii.Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami
Tuning | 04.01.22

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami

Legenda oraz zwycięzca najtrudniejszej imprezy motorsportowej świata, Rajdu Dakar, teraz w nowej, najwyższej wersji tego modelu. Przedstawiamy Hiluxa GR Sport.

Nowy kamper Toyota PROACE Verso Tanuki
Wiadomości | 23.03.23

Nowy kamper Toyota PROACE Verso Tanuki

Przestronny osobowy van z nadwoziem Long otrzymuje wysokiej jakości wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników.

Bugatti Chiron Tourbillon
Wiadomości | 19.12.20

Bugatti Chiron Tourbillon

Zaczęło się od pomysłu wymyślonego przez Jacob & Co. wraz z Bugatti - jak odtworzyć 16-cylindrowy silnik Bugatti w zegarku.