Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Dziś INFINITI oferuje przedsmak nadchodzącego, całkowicie nowego i najbardziej zaawansowanego crossovera do tej pory. Całkowicie przeprojektowany INFINITI QX60 zadebiutuje na całym świecie 23 czerwca w spektakularny sposób.

 

Zupełnie nowy QX60, najlepiej sprzedającą się model marki dzięki wysokiej jakości skórzanym wykończeniom, intuicyjnej technologii i pięknemu oświetleniu otoczenia. Oczekuje się, że pojawi się w salonach w Ameryce Północnej jesienią 2021 roku, a następnie na innych rynkach na całym świecie.

 

Nadchodzący trzyrzędowy crossover kontynuuje ekscytującą erę dla INFINITI dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, spokojnemu komfortowi wnętrza i dającej pewność technologii.MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition
Tuning | 30.05.23

MINI Cooper S Countryman ALL4 Uncharted Edition

Edycja Uncharted podkreśla ekskluzywne cechy i w połączeniu z napędem na wszystkie koła gwarantuje przyjemność z jazdy w każdym terenie.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual
Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.