Concept Cars | 04.11.21

Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

Hyundai ujawnił dziś zwiastuny eleganckiego i przestronnego nowego modelu koncepcyjnego SEVEN, który zostanie zaprezentowany na targach w Los Angeles


Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

SEVEN ukazuje przyszłe innowacje projektowe i technologiczne Hyundai Motor w erze mobilności elektrycznej i wskazuje na nowy model SUV-a, który pojawi się w rodzinie IONIQ, dedykowanej marki pojazdów elektrycznych na baterie (BEV).

 

Zadziorne obrazy ujawniają formę nawiązującą do projektu funkcji, która ośmiela się odbiegać od tradycji ery silników spalinowych. Architektura oświetlenia SEVEN jest zdefiniowana przez parametryczne piksele, unikalną tożsamość projektową IONIQ łączącą analogowe z cyfrowymi emocjami.

 

Wnętrze SEVEN sugeruje ekskluzywną i spersonalizowaną atmosferę salonu, pogłębiając innowację przestrzenną, którą Hyundai Motor pokazał w IONIQ 5. Meble wykończone ekologicznymi materiałami oferują wyrafinowaną, przyjazną dla środowiska mobilność, która odzwierciedla zmieniający się styl życia klientów.

 

Hyundai Motor zadebiutuje SEVEN podczas konferencji prasowej AutoMobility LA , 17 listopada.Co to jest AdBlue? Nasz przewodnik wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o AdBlue do silników Diesla
Wiadomości | 27.03.23

Co to jest AdBlue? Nasz przewodnik wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o AdBlue do silników Diesla

Jeśli zamierzasz kupić nowy samochód (lub już go kupiłeś) z silnikiem Diesla, który spełnia określone normy emisji, będziesz musiał wiedzieć, czym jest AdBlue, jak go używać i kiedy uzupełniać.

Audi odświeża flagowy model rodziny Q pokazując udoskonalone Audi Q8
Wiadomości | 06.09.23

Audi odświeża flagowy model rodziny Q pokazując udoskonalone Audi Q8

Odmłodzona estetyka nadwozia z nowymi elementami przodu i tyłu, podkreśla silny charakter tego SUV’a coupe. Dostępny z pakietem zewnętrznym S line, który dodaje bardziej sportowego charakteru.

Dacia Manifesto Concept
Concept Cars | 21.09.22

Dacia Manifesto Concept

Chociaż nie jest to zapowiedź nadchodzącego modelu, Manifesto jest laboratorium pomysłów z niektórymi innowacyjnymi funkcjami dostępnymi w przyszłych pojazdach z gamy Dacii.