Concept Cars | 04.11.21

Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

Hyundai ujawnił dziś zwiastuny eleganckiego i przestronnego nowego modelu koncepcyjnego SEVEN, który zostanie zaprezentowany na targach w Los Angeles


Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

SEVEN ukazuje przyszłe innowacje projektowe i technologiczne Hyundai Motor w erze mobilności elektrycznej i wskazuje na nowy model SUV-a, który pojawi się w rodzinie IONIQ, dedykowanej marki pojazdów elektrycznych na baterie (BEV).

 

Zadziorne obrazy ujawniają formę nawiązującą do projektu funkcji, która ośmiela się odbiegać od tradycji ery silników spalinowych. Architektura oświetlenia SEVEN jest zdefiniowana przez parametryczne piksele, unikalną tożsamość projektową IONIQ łączącą analogowe z cyfrowymi emocjami.

 

Wnętrze SEVEN sugeruje ekskluzywną i spersonalizowaną atmosferę salonu, pogłębiając innowację przestrzenną, którą Hyundai Motor pokazał w IONIQ 5. Meble wykończone ekologicznymi materiałami oferują wyrafinowaną, przyjazną dla środowiska mobilność, która odzwierciedla zmieniający się styl życia klientów.

 

Hyundai Motor zadebiutuje SEVEN podczas konferencji prasowej AutoMobility LA , 17 listopada.



Acura Integra nowej generacji, której nie kupisz w Polsce
Wiadomości | 12.03.22

Acura Integra nowej generacji, której nie kupisz w Polsce

Integra charakteryzuje się dynamicznym, sportowym designem z linią dachu przypominającą coupe i ekskluzywnym w tym segmencie stylem nadwozia typu liftback.

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault
Wiadomości | 06.12.21

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a.

Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.