Concept Cars | 04.11.21

Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

Hyundai ujawnił dziś zwiastuny eleganckiego i przestronnego nowego modelu koncepcyjnego SEVEN, który zostanie zaprezentowany na targach w Los Angeles


Nowy całkowicie elektryczny SUV Hyundai SEVEN Concept

SEVEN ukazuje przyszłe innowacje projektowe i technologiczne Hyundai Motor w erze mobilności elektrycznej i wskazuje na nowy model SUV-a, który pojawi się w rodzinie IONIQ, dedykowanej marki pojazdów elektrycznych na baterie (BEV).

 

Zadziorne obrazy ujawniają formę nawiązującą do projektu funkcji, która ośmiela się odbiegać od tradycji ery silników spalinowych. Architektura oświetlenia SEVEN jest zdefiniowana przez parametryczne piksele, unikalną tożsamość projektową IONIQ łączącą analogowe z cyfrowymi emocjami.

 

Wnętrze SEVEN sugeruje ekskluzywną i spersonalizowaną atmosferę salonu, pogłębiając innowację przestrzenną, którą Hyundai Motor pokazał w IONIQ 5. Meble wykończone ekologicznymi materiałami oferują wyrafinowaną, przyjazną dla środowiska mobilność, która odzwierciedla zmieniający się styl życia klientów.

 

Hyundai Motor zadebiutuje SEVEN podczas konferencji prasowej AutoMobility LA , 17 listopada.Skoda pokazuje sylwetki nowych modeli Superb i Kodiaq
Wiadomości | 27.04.23

Skoda pokazuje sylwetki nowych modeli Superb i Kodiaq

Skoda uchyla rąbka tajemnicy prezentując zarysy następców swojego flagowego modelu Superb (wersje liftback i kombi) oraz topowego SUV-a Kodiaq.

McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu
Super Cars | 04.08.21

McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu

McLaren Special Operations przedstawia dziś model Speedtail Albert, wykonanego na zamówienie przez sprzedawcę McLarena z Beverly Hills.

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie
Super Cars | 29.03.23

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie

Fenomenalny design przypominający retro rakietę na kołach! Profil ostry jak brzytwa, który przy rozpędzaniu po prostu przecina powietrze. Od 0 do 100 km/h w 1,4 sekundy!