Wiadomości | 22.06.21

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N

Elantra N to szósty model serii N, sedan o wysokich osiągach, który dzięki ekscytującym ulepszeniom marki N ujawnia bardziej sportową stronę.


Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N

Hyundai Motor Company zaprezentował dziś po raz pierwszy model Elantra N, najnowszy dodatek do swojej wysokowydajnej gamy N. Jest to szósty model N marki Hyundai Motors, po premierze Kona N w kwietniu tego roku.

 

Elantra N to wyczynowy wariant zupełnie nowego modelu Elantra wprowadzonego na rynek w kwietniu 2020 roku, wyróżniający się motywem stylistycznym „Parametric Dynamics”, który nadaje mu wyrafinowany sportowy charakter. Projektanci Hyundaia N czerpali wskazówki z krzywizn i linii rzeźby, aby nadać samochodowi mocną i atletyczną sylwetkę.

 

„Elantra N to sedan o wysokich osiągach, który dzięki ekscytującym ulepszeniom marki N ujawnia bardziej sportową stronę naszej wyjątkowej, nowej Elantry” – powiedział Till Wartenberg, wiceprezes działu zarządzania marką N i sportów motorowych w Hyundai Motor Company. „Zaprojektowaliśmy go jako sprawdzony w wyścigach samochód sportowy o dynamicznych możliwościach jazdy i stylu, który uwielbiają entuzjaści osiągów. Nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentuję Elantra N, wyjątkowy dodatek do linii marki N, który oferuje pulsującą wydajność. Czekajcie na cyfrową światową premierę”.

 

Wygląd samochodu wyścigowego Elantra N można zobaczyć w jasnoczerwonych progach bocznych dedykowanych N, które nie tylko pomagają zwiększyć osiągi poprzez lepsze ukierunkowanie przepływu powietrza, ale także tworzą efekt obniżonego podwozia. Dopełnieniem ogólnej stylistyki nadwozia jest charakterystyczny, ekskluzywny dla N, tylny spojler, który przeciwdziała podnoszeniu się, zapobiegając przesypywaniu się strumienia powietrza przez tylną krawędź, co zwiększa stabilność jazdy przy dużych prędkościach. Dodatkowo, odważne czarne wykończenie pod tylnym zderzakiem i podwójny pojedynczy układ wydechowy sprawiają, że wygląda inaczej niż w standardowym modelu, jeszcze bardziej podkreślając sportowy charakter modelu Elantra N.

 

Wraz z wprowadzeniem modelu Elantra N, Hyundai Motor oferuje teraz szerszą gamę modeli Elantra – w tym całkowicie nową standardową Elantra i Elantra Hybrid – dla wymagających klientów do wyboru.

Hyundai Motor poda więcej szczegółów na temat Elantry N w nadchodzących tygodniach.GMC ogłasza datę premiery modelu HUMMER EV SUV
Elektryczne | 08.03.21

GMC ogłasza datę premiery modelu HUMMER EV SUV

Niecały miesiąc przed premierą, całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV był testowany w warunkach poniżej zera.

Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt
Wiadomości | 06.04.20

Wycieczka online po fabryce Audi w Ingolstadt

W ramach internetowego projektu AudiStream, wszyscy zainteresowani mogą zarezerwować wycieczkę online po fabryce i cieszyć się doświadczaniem Audi bez konieczności wychodzenia z domu.

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.