Tuning | 30.06.20

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM

Ford GT jest jednym z najlepszych supersamochodów, a model, który tu widzisz, jest przeróbką już prawie idealnego supersamochodu. To nie są tylko niektóre nowe naklejki i niektóre aktualizacje zewnętrzne, pojazd ten jest aktualizowany przez Mansory i obejmuje pełną konwersję, radykalnie zmienioną konstrukcję i zwiększoną wydajność.

MANSORY przedstawia kompletną konwersję „Le MANSORY” opartą na Fordzie GT - kultowym supersportowym samochodzie z Ameryki, który stał się legendą dzięki filmowi „Le Mans”

Pod hasłem „Jeden samochód na dekadę”, „Le MANSORY”, który jest ograniczony do 3 egzemplarzy na całym świecie, tworzy kolejną specjalną edycję z okazji 30. rocznicy MANSORY w 2020 roku.

Pełna konwersja pojazdu

Korpus z pełnego włókna węglowego

Specjalny kolor „Bleurion Race”

Nowo opracowane przednie reflektory LED

Wzrost mocy do 710 PS i 840 Nm

Ograniczone do 3 konwersji na całym świecieCałkowicie nowa Kia Sportage
Premiery | 01.09.21

Całkowicie nowa Kia Sportage

Premiera online pierwszej wyłącznie europejskiej wersji Sportage w jej 28-letniej historii, również jako wersja hybrydowa typu plug-in. Na żywo podczas IAA Mobility w Monachium.

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV
Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.

Światowa premiera nowego Opla Astry Hybrid
Premiery | 01.09.21

Światowa premiera nowego Opla Astry Hybrid

Szósta generacja Astry zaprojektowana, opracowana i wyprodukowana w centrali Opla w Niemczech, teraz jako hybryda typu plug-in i jako w pełni elektryczna Astra-e od 2023 r. Wideo.