Tuning | 30.06.20

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM

Ford GT jest jednym z najlepszych supersamochodów, a model, który tu widzisz, jest przeróbką już prawie idealnego supersamochodu. To nie są tylko niektóre nowe naklejki i niektóre aktualizacje zewnętrzne, pojazd ten jest aktualizowany przez Mansory i obejmuje pełną konwersję, radykalnie zmienioną konstrukcję i zwiększoną wydajność.

MANSORY przedstawia kompletną konwersję „Le MANSORY” opartą na Fordzie GT - kultowym supersportowym samochodzie z Ameryki, który stał się legendą dzięki filmowi „Le Mans”

Pod hasłem „Jeden samochód na dekadę”, „Le MANSORY”, który jest ograniczony do 3 egzemplarzy na całym świecie, tworzy kolejną specjalną edycję z okazji 30. rocznicy MANSORY w 2020 roku.

Pełna konwersja pojazdu

Korpus z pełnego włókna węglowego

Specjalny kolor „Bleurion Race”

Nowo opracowane przednie reflektory LED

Wzrost mocy do 710 PS i 840 Nm

Ograniczone do 3 konwersji na całym świecieNowy Nissan Qashqai pierwsze informacje
Wiadomości | 13.11.20

Nowy Nissan Qashqai pierwsze informacje

Trwają przygotowania do oficjalnej premiery trzeciej generacji pionierskiego crossovera Nissana, zapowiedzianej na wiosnę 2021 roku.

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance
Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7
Wiadomości | 27.06.20

Baojun pokazał pierwsze zdjęcia średniej wielkości SUV-a RS-7

Baojun RS-7, najnowszy członek marki z diamentowym logo. Dzięki wyborowi sześciu lub siedmiu miejsc zaspokoi zróżnicowane potrzeby rozwijających się rodzin i użytkowników biznesowych.