Wiadomości | 23.06.20

Sedan oraz shooting brake. Już jutro dwie wersje Arteona podczas premiery online

Wprowadzony w 2017 roku Volkswagen Arteon to czterodrzwiowe coupe o sportowym, eleganckim wyglądzie. Dziś jego styl wcale się nie zestarzał i nadal jest aktualny. W katalogu brakowało jednak bardziej praktycznej wersji pojazdu. Jest to wariant Shooting Brake, oferujący większy bagażnik przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego wyglądu.

W rezultacie Volkswagen przygotował zarówno wersję shooting brake oraz lifting swojego sedana coupe. Niemiecka marka ogłasza dziś pojawienie się tych dwóch nowych modeli za pośrednictwem krótkiego zwiastuna wideo.

Premiera online już jutro, 24 czerwca.



Prototyp Hondy Civic nowej generacji
Wiadomości | 13.11.20

Prototyp Hondy Civic nowej generacji

Zapowiedź wideo nowego modelu, który pojawi się 17 listopada na Twitchu

Nowe Porsche 911 ST
Super Cars | 02.08.23

Nowe Porsche 911 ST

Porsche świętuje 60. rocznicę powstania 911 specjalną edycją stworzoną z myślą o maksymalnej radości z jazdy: w limitowanej serii 1963 egzemplarzy.

Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4
MotorSport | 28.09.22

Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4

Kontynuując historię i legendę legendarnego samochodu sportowego, Nissan Motorsports zaprezentował dzisiaj Nissana Z GT4, opartego na zupełnie nowym Nissanie Z.