Concept Cars | 11.10.22

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów.


Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ucieleśnia odnowienie marki Alpine pod względem wzornictwa i technologii dla modeli wyścigowych i drogowych. Będzie inspiracją dla wszystkich przyszłych samochodów marki Alpine.

 

Ten wyjątkowy samochód koncepcyjny Alpine zostanie zaprezentowany w czwartek 13 października 2022 r. za pomocą mediów społecznościowych Alpine. Natomiast światowa premiera i pokazy na żywo zaplanowano podczas Salonu Samochodowego w Paryżu 2022, który rozpocznie się w poniedziałek 17 października.

 

Alpenglow ucieleśnia wizję Alpine: sportową przyszłość, w której Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów. Alpenglow to coś więcej niż samochód koncepcyjny. To prawdziwy wyraz marki, fundament jej ambicji i planu strategicznego.


Alpenglow odnosi się do zjawiska świetlnego, w którym pozioma smuga czerwonego światła pojawia się na górach przed wschodem i po zachodzie słońca. Wyraźnie wyraża misję tego samochodu koncepcyjnego: uwydatnić moment, w którym rewolucyjne formy i technologie jutra mają zostać ujawnione, wraz z wizją odrodzenia marki. To nazwa, która zachęca by usiąść i cieszyć się widokiem.Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport
Wiadomości | 10.02.23

Chicago Auto Show 2023, Volkswagen zaprezentował dziś nowe modele Atlas i Atlas Cross Sport

Odświeżone wersje siedmio- i pięciomiejscowe oferują udoskonaloną technologię, udoskonalone projekty i materiały wnętrza oraz bardziej żwawy układ napędowy.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?

Mercedes-Benz Concept CLA Class zaprezentowany na targach IAA Mobility 2023 w Monachium
Concept Cars | 05.09.23

Mercedes-Benz Concept CLA Class zaprezentowany na targach IAA Mobility 2023 w Monachium

Wgląd w nadchodzącą rodzinę pojazdów, która stanie u progu marki, na poziomie zbliżonym do produkcyjnego. Przedstawia wizję firmy mającą na celu podniesienie poziomu tej ważnej klasy pojazdów.