Concept Cars | 11.10.22

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów.


Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ucieleśnia odnowienie marki Alpine pod względem wzornictwa i technologii dla modeli wyścigowych i drogowych. Będzie inspiracją dla wszystkich przyszłych samochodów marki Alpine.

 

Ten wyjątkowy samochód koncepcyjny Alpine zostanie zaprezentowany w czwartek 13 października 2022 r. za pomocą mediów społecznościowych Alpine. Natomiast światowa premiera i pokazy na żywo zaplanowano podczas Salonu Samochodowego w Paryżu 2022, który rozpocznie się w poniedziałek 17 października.

 

Alpenglow ucieleśnia wizję Alpine: sportową przyszłość, w której Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów. Alpenglow to coś więcej niż samochód koncepcyjny. To prawdziwy wyraz marki, fundament jej ambicji i planu strategicznego.


Alpenglow odnosi się do zjawiska świetlnego, w którym pozioma smuga czerwonego światła pojawia się na górach przed wschodem i po zachodzie słońca. Wyraźnie wyraża misję tego samochodu koncepcyjnego: uwydatnić moment, w którym rewolucyjne formy i technologie jutra mają zostać ujawnione, wraz z wizją odrodzenia marki. To nazwa, która zachęca by usiąść i cieszyć się widokiem.Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur
Tuning | 05.11.21

Sztuka malowania na karoserii, Lamborghini Huracán EVO - Minotaur

W Mediolanie odsłonięto dzieło sztuki znane jako Minotauro (Minotaur) mit, ciało człowieka i byka, wyrażone ręcznym malarstwem na karoserii Lamborghini Huracán EVO.

Zupełnie nowy Lexus RZ, pierwszy model marki dostępny na całym świecie
Premiery | 22.04.22

Zupełnie nowy Lexus RZ, pierwszy model marki dostępny na całym świecie

Lexus RZ to pierwszy Lexus, który został stworzony od podstaw jako bateryjne auto elektryczne (BEV - Battery Electric Vehicle).

MANHART S 400, oparty na popularnym wariancie sedana Audi RS 3 limuzyna
Tuning | 12.01.23

MANHART S 400, oparty na popularnym wariancie sedana Audi RS 3 limuzyna

Po mistrzowsku wykorzystany potencjał topowego modelu klasy kompaktowej, którym od wielu lat jest Audi RS 3, teraz trzeciej generacji, które jest dostępne jako hot hatch i limuzyna.