Tuning | 24.01.24

ROHAN Metal Impala, Tokyo Auto Salon 2024

Maszyna ta została wykonana ręcznie przez rzemieślników ROHAN przy użyciu specjalnych technik, takich jak malowanie metalu przy użyciu oryginalnej farby oraz technik specjalnych.


ROHAN Metal Impala, Tokyo Auto Salon 2024

Maszyna ta została wykonana ręcznie przez rzemieślników ROHAN przy użyciu specjalnych technik, takich jak malowanie metalu przy użyciu oryginalnej farby ROHAN IZAWA „IZ METAL” oraz technik specjalnych, takich jak blok diamentowy i grawerowanie. Opracowywana przez wiele lat farba do metalu „IZ METAL” nadal zachowuje przytłaczającą jasność.

 

ROHAN to profesjonalna grupa rzemieślników, na której czele stoi znany na świecie niestandardowy malarz/lakiernik Takahiko Izawa. Dzięki technikom malowania i umiejętnej obróbce karoserii, które urzekają świat, oferują najwyższą jakość wykonania.

 

Samochody pomalowane przez ROHAN Izawa Art Design są wystawiane na najważniejszych wystawach samochodowych w Japonii i co roku zdobywają liczne tytuły, w tym cztery w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

 

Prezentowany tutaj model Chevrolet Impala zdobył nagrodę główną Grand Prix podczas Salonu Samochodowego w Tokio w 2019 roku w kategorii samochodów importowanych.ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych
MotorSport | 14.02.23

ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych

ABT powraca na Nordschleife i razem z Lamborghini (Huracán GT3 EVO2) podejmuje jedno z największych wyzwań sportów motorowych podczas legendarnego 24-godzinnego wyścigu.

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4
Premiery | 13.08.21

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4

Futurystyczna limitowana edycja składająca hołd kultowemu statusowi Countacha jako rewolucyjnego łamacza zasad projektowania i technologii, odtworzonego na potrzeby XXI wieku.

Nowy elektryczny Chevrolet Silverado z czterema skrętnymi kołami
Wiadomości | 11.08.21

Nowy elektryczny Chevrolet Silverado z czterema skrętnymi kołami

Dostępne cztery koła skrętne to funkcja podwozia, która pozwala pojazdowi kierować wszystkimi czterema kołami, zapewniając mniejszy promień skrętu. Wideo.