Wiadomości | 08.02.24

Renault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a

Renault Symbioz, najnowszy pojazd w ofensywie marki w segmencie C, który łączy przyjemność z jazdy z przestronnością wnętrza i oszczędnością paliwa w pełni hybrydowego silnika 145 E-Tech.


Renault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a

Austral, Rafale, a teraz Symbioz. Oryginalny model wymaga równie oryginalnej nazwy. Nazwa nadana nowemu kompaktowemu, rodzinnemu SUV-owi Renault – którego premiera odbędzie się wiosną 2024 r. – nie została wzięta z powietrza. Jest to dość znaczące i symboliczne.


Nazwa, która przywołuje harmonię, adaptację i wszechstronność, sugeruje, że istnieje wyjątkowa alchemia pomiędzy nowym kompaktowym i rodzinnym SUV-em Renault a jego pasażerami. Jego wygląd zewnętrzny i wnętrze w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie funkcjami wewnątrz sprawiają, że Symbioz jest pojazdem zapewniającym silne połączenie, a nawet relację z pasażerami i pomiędzy nimi.

 

Mający 4,41 m długości Symbioz będzie najbardziej kompaktowym SUV-em w segmencie C Renault. Łącząc technologię marki w jednym pojeździe, będzie on wyposażony w nowej generacji zaciemniający panoramiczny dach Solarbay bez osłony oraz w pełni hybrydowy silnik E-Tech o mocy 145 KM, zapewniający przyjemność z jazdy i mniejsze zużycie paliwa.Premiera Pagani Huayra R
Super Cars | 22.03.21

Premiera Pagani Huayra R

Najbardziej ekstremalny Hypercar Pagani stworzony wyłącznie do użytku na torze w zaledwie 30 sztukach po 2,6 miliona Euro. Wideo.

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy
Elektryczne | 26.10.23

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy

Suzuki eVX, pierwszy globalny strategiczny pojazd elektryczny marki Suzuki, zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu tego roku w Indiach. Japan Mobility Show 2023.

Ford Mustang najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym
Wiadomości | 17.04.21

Ford Mustang najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym

Legendarny Ford Mustang po raz kolejny jest najlepiej sprzedającym się samochodem sportowym na świecie dzięki zwiększonej sprzedaży na rynku europejskim.