Wiadomości | 08.02.24

Renault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a

Renault Symbioz, najnowszy pojazd w ofensywie marki w segmencie C, który łączy przyjemność z jazdy z przestronnością wnętrza i oszczędnością paliwa w pełni hybrydowego silnika 145 E-Tech.


Renault ujawniło nazwę swojego nowego rodzinnego kompaktowego SUV-a

Austral, Rafale, a teraz Symbioz. Oryginalny model wymaga równie oryginalnej nazwy. Nazwa nadana nowemu kompaktowemu, rodzinnemu SUV-owi Renault – którego premiera odbędzie się wiosną 2024 r. – nie została wzięta z powietrza. Jest to dość znaczące i symboliczne.


Nazwa, która przywołuje harmonię, adaptację i wszechstronność, sugeruje, że istnieje wyjątkowa alchemia pomiędzy nowym kompaktowym i rodzinnym SUV-em Renault a jego pasażerami. Jego wygląd zewnętrzny i wnętrze w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie funkcjami wewnątrz sprawiają, że Symbioz jest pojazdem zapewniającym silne połączenie, a nawet relację z pasażerami i pomiędzy nimi.

 

Mający 4,41 m długości Symbioz będzie najbardziej kompaktowym SUV-em w segmencie C Renault. Łącząc technologię marki w jednym pojeździe, będzie on wyposażony w nowej generacji zaciemniający panoramiczny dach Solarbay bez osłony oraz w pełni hybrydowy silnik E-Tech o mocy 145 KM, zapewniający przyjemność z jazdy i mniejsze zużycie paliwa.SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.

1,1 miliona dolarów za pierwszego w historii zelektryfikowanego Chevroleta Corvette E-Ray
Wiadomości | 17.04.23

1,1 miliona dolarów za pierwszego w historii zelektryfikowanego Chevroleta Corvette E-Ray

Podczas aukcji Barrett-Jackson w Palm Beach pierwszy produkcyjny egzemplarz Chevrolet Corvette E-Ray z numerem VIN 001 został sprzedany za 1,1 miliona dolarów.

Kompaktowy hatchback Volkswagena ID.3 przechodzi lifting
Wiadomości | 02.12.22

Kompaktowy hatchback Volkswagena ID.3 przechodzi lifting

Nowa generacja ID.3 jest gotowa, ma znacznie ulepszone wnętrze i wygląd zewnętrzny. Volkswagen wysłuchał sugestii klientów i wiele z nich zastosuje w nowym aucie.