Concept Cars | 12.05.23

Renault 4EVER Trophy w kolorach z 1962 roku

Samochód pokazowy Renault 4EVER Trophy powraca do kultowego błękitu Ile-de-France, który zadebiutował w modelu 4L w 1962 roku.


Renault 4EVER Trophy w kolorach z 1962 roku

Nowy wygląd 4EVER Trophy zostanie po raz pierwszy publicznie pokazany podczas French Open 22 maja tego roku.

 

Chociaż produkcja modelu 4L została wstrzymana ponad 30 lat temu, jego nazwa wciąż jest głównym bohaterem! Stało się to oczywiste, gdy samochód pokazowy Renault 4EVER Trophy został zaprezentowany w zeszłym roku na Salonie Samochodowym w Paryżu. Zainspirowany oryginalnym Renault 4, samochód pokazowy toruje drogę przyszłemu kompaktowemu, w pełni elektrycznemu SUV-owi segmentu B i z pewnością wywoła spore zamieszanie, prezentując swój nowy wygląd podczas French Open 2023 w Paryżu!

 

Aby podkreślić jego zachwycający urok retro, 4EVER Trophy jest ubrany w odcień inspirowany kolorem premiery 4L w 1962 roku: Ile-de-France Blue.

Jego wyrafinowany i inspirowany technologią design jest uwydatniony dzięki fluorescencyjnym żółtym akcentom na pasach dachowych, osłonie, sprężynach amortyzujących i emblematach kół.

Ekscytujący hołd dla kultowych piłek tenisowych z French Open, podkreśla terenowego ducha samochodu pokazowego i odzwierciedla kluczowe cechy oryginalnego modelu.

4EVER Trophy zadebiutuje w zupełnie nowym kolorze nadwozia 22 maja 2023 r. podczas pierwszych rund kwalifikacyjnych turnieju French Open w Paryżu.Emocjonalny i dynamiczny design, Hyundai zaprezentował całkiem nowego i20
Wiadomości | 10.05.23

Emocjonalny i dynamiczny design, Hyundai zaprezentował całkiem nowego i20

Nowy Hyundai i20 w nowej, odświeżonej stylizacji zachowuje sportową sylwetkę dzięki nisko poprowadzonemu dachowi i dużemu rozstawowi osi.

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny
Premiery | 03.09.21

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger na nowo definiuje siedmiomiejscowy samochód rodzinny, łącząc praktyczność kombi, przestronność MPV i stylistykę SUV-a.

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Sir Stirlinga Mossa pokazany na Silverstone
Wiadomości | 15.07.21

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Sir Stirlinga Mossa pokazany na Silverstone

Podczas Grand Prix F1 Wielkiej Brytanii Mercedes-Benz Classic upamiętnia swojego kierowcę wyścigowego, który zginął w 2020 roku.