Concept Cars | 12.05.23

Renault 4EVER Trophy w kolorach z 1962 roku

Samochód pokazowy Renault 4EVER Trophy powraca do kultowego błękitu Ile-de-France, który zadebiutował w modelu 4L w 1962 roku.


Renault 4EVER Trophy w kolorach z 1962 roku

Nowy wygląd 4EVER Trophy zostanie po raz pierwszy publicznie pokazany podczas French Open 22 maja tego roku.

 

Chociaż produkcja modelu 4L została wstrzymana ponad 30 lat temu, jego nazwa wciąż jest głównym bohaterem! Stało się to oczywiste, gdy samochód pokazowy Renault 4EVER Trophy został zaprezentowany w zeszłym roku na Salonie Samochodowym w Paryżu. Zainspirowany oryginalnym Renault 4, samochód pokazowy toruje drogę przyszłemu kompaktowemu, w pełni elektrycznemu SUV-owi segmentu B i z pewnością wywoła spore zamieszanie, prezentując swój nowy wygląd podczas French Open 2023 w Paryżu!

 

Aby podkreślić jego zachwycający urok retro, 4EVER Trophy jest ubrany w odcień inspirowany kolorem premiery 4L w 1962 roku: Ile-de-France Blue.

Jego wyrafinowany i inspirowany technologią design jest uwydatniony dzięki fluorescencyjnym żółtym akcentom na pasach dachowych, osłonie, sprężynach amortyzujących i emblematach kół.

Ekscytujący hołd dla kultowych piłek tenisowych z French Open, podkreśla terenowego ducha samochodu pokazowego i odzwierciedla kluczowe cechy oryginalnego modelu.

4EVER Trophy zadebiutuje w zupełnie nowym kolorze nadwozia 22 maja 2023 r. podczas pierwszych rund kwalifikacyjnych turnieju French Open w Paryżu.Rolls-Royce La Rose Noire Droptail
Super Cars | 22.08.23

Rolls-Royce La Rose Noire Droptail

Pierwsza z czterech wyjątkowych zamówień Rolls-Royce Droptail o nazwie „La Rose Noire”, mroczne, odważne i dramatyczne arcydzieło.

Donkervoort F22 Bare Naked
Super Cars | 20.10.23

Donkervoort F22 Bare Naked

Trzecia generacja technologii Bare Naked firmy Donkervoort ewoluowała od modelu z limitowanej edycji do w pełni fabrycznej opcji.

BMW kończy produkcję silnika V12
Wiadomości | 19.01.22

BMW kończy produkcję silnika V12

Na zakończenie produkcji kultowego silnika BMW stworzyło mocno limitowaną edycję opartą na modelu BMW M760i xDrive, będzie to 12 z ostatnich pojazdów BMW V12 stworzonych na rynek amerykański.