Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowy Ford Maverick

Pierwszy standardowy, w pełni hybrydowy pickup w Ameryce i najbardziej oszczędny samochód ciężarowy na rynku. Zobacz wideo z prezentacji.

Ford dostarczył nowy rodzaj pickupa – kompaktowy, ale potężny, zbudowany dla producentów i wykonawców, oszałamiająco oszczędny oraz wyposażony w sprytną technologię i funkcje. Całkowicie nowy Ford Maverick to ciężarówka dla ludzi, którzy nigdy nie wiedzieli, że chcą ciężarówki.

 

Maverick jest standardowym pięcioosobowym, czterodrzwiowym pickupem, z w pełni hybrydowym układem napędowym. Testowany i torturowany, aby spełnić standardy Built Ford Tough, Maverick oferuje pomysłowe rozwiązania w zakresie projektowania i przechowywania, umożliwiając jednocześnie indywidualizację wewnątrz i na zewnątrz. Wszystko to ma początkową sugerowaną cenę detaliczną 19 995 USD.

 

Całkowicie nowy Ford Maverick to kompaktowy samochód ciężarowy o jednoczęściowej konstrukcji i pierwszy w Ameryce pickup ze standardowym, w pełni hybrydowym układem napędowym. Jego 2,5-litrowy, czterocylindrowy, hybrydowy układ napędowy w cyklu Atkinsona dostarcza 191 koni mechanicznych w połączeniu z silnikiem elektrycznym? oraz bezstopniową przekładnią napędową przednich kół. Posiada zaprojektowany i wyprodukowany we własnym zakresie elektryczny silnik trakcyjny, który jest lekki i mocny.

 

Ci, którzy chcą większych możliwości, mogą przejść na 2,0-litrowy silnik gazowy EcoBoost o mocy 250 koni mechanicznych z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów i standardowym napędem na przednie koła lub dostępnym napędem na wszystkie koła.


Projekt wnętrza jest stylowy i przestronny, z przemyślanymi funkcjami i wszechstronnością do jazdy po mieście lub ucieczki od miejskiego życia. Zaskakująco pojemny, ma doskonałą przestrzeń na nogi i głowę, szerokość ramion i bioder oraz wygodną pozycję siedzącą dla obu rzędów.


Maverick jest oferowany w trzech wersjach wyposażenia – XL, XLT i Lariat. Pakiet FX4 dostępny dla samochodów ciężarowych XLT i Lariat z napędem na wszystkie koła zwiększa możliwości terenowe dzięki wytrzymałym oponom terenowym i tuningowi zawieszenia, dodatkowej ochronie podwozia oraz trybom jazdy skoncentrowanym na terenie, takim jak błoto/ruta i piasek.


Ford Maverick 2022 trafi do sprzedaży jesienią tego roku.Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross
Wiadomości | 10.08.21

Rewelacyjne wyniki przedsprzedaży Toyoty Yaris Cross

W salonach Toyoty nie ma jeszcze dostępnych egzemplarzy demonstracyjnych, mimo to polscy klienci złożyli już 1000 zamówień w ramach oferty przedsprzedażowej.

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia
Wiadomości | 13.08.20

Nowe Porsche Panamera światowa premiera 26 Sierpnia

Odliczanie trwa!

Opel będzie w pełni elektryczny, wejdzie na rynek chiński i wprowadzi do produkcji kultowy model Manta-e
Wiadomości | 09.07.21

Opel będzie w pełni elektryczny, wejdzie na rynek chiński i wprowadzi do produkcji kultowy model Manta-e

Bogata w tradycje niemiecka marka otwiera kolejny rozdział swojej historii, ekspansja i elektryfikacja.