Wiadomości | 19.06.20

RANGE ROVER 50 lat inowacji i luksusu w nowej limitowanej edycji

Range Rover świętuje dziś 50 lat pionierskich innowacji, niezrównanego wyrafinowania i niezrównanych możliwości w terenie dzięki wprowadzeniu nowego Range Rovera Fifty.

Oryginalny luksusowy SUV definiuje rynek od 17 czerwca 1970 roku, a po pięciu dekadach Range Rover ewoluował, aby stać się rodziną pożądanych i zdolnych luksusowych pojazdów. Niezwykła mieszanka designu, wyrafinowania i innowacji technicznych zapewniła jej miejsce jako punkt odniesienia dla wszystkich luksusowych SUV-ów.

W ciągu swojej 50-letniej żywotności Range Rover osiągnął wiele światowych osiągnięć i wykonał wiele imponujących osiągnięć. Był pierwszym SUV-em wyposażonym w stały układ napędowy 4WD, kiedy został wprowadzony na rynek, aw 1989 roku był pierwszym na świecie samochodem 4x4 wyposażonym w układ przeciwblokujący ABS. Później w 1992 roku stał się pierwszym na świecie samochodem 4x4 wyposażonym w elektroniczną kontrolę trakcji (ETC) i automatyczne elektroniczne zawieszenie pneumatyczne - zapewniające wyrafinowane wrażenia z jazdy Range Rover jest tak sławny, zarówno na drodze, jak i w terenie. W 2012 roku Range Rover najnowszej generacji stał się pierwszym na świecie SUV-em, który ma w całości aluminiową lekką konstrukcję, dzięki czemu jest lżejszy, mocniejszy i bardziej wydajny.Jeep Gladiator 6x6
Tuning | 21.04.21

Jeep Gladiator 6x6

Najbardziej ekstremalny i wszechstronny Jeep Gladiator z napędem na żądanie na 6 kół od firmy Next Level z Kalifornii.

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider
Concept Cars | 21.05.20

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider

Trzydziestu jeden studentów Akademii ŠKODY powróciło do pracy nad tworzeniem siódmego studenckiego samochodu koncepcyjnego. Po przymusowej przerwie studenci wraz z nauczycielami mogą powrócić do pracy nad kompaktowym modelem SCALA w wersji Spider.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?