Wiadomości | 06.10.21

Ram 1500 TRX Najszybszy i najmocniejszy pick-up masowo produkowana na świecie

Najmocniejszy pickup produkcyjny w historii. Zaprojektowany, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalnymi możliwościami i przewyższać wszystkie inne ciężarówki.

Całkowicie nowy Ram 1500 TRX jest największym drapieżnikiem świata samochodów ciężarowych i umacnia Ram Truck pozycję lidera samochodów terenowych w Ameryce Północnej. Zaprojektowany śruba po śrubie, aby znacznie przewyższyć każdą inną ciężarówkę prosto z fabryki, Ram 1500 TRX został przetestowany pod kątem radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wytrzymałością.

 

Ram 1500 TRX zostanie oficjalnie zaprezentowany europejskim mediom i zostanie zaprezentowany jako gość specjalny podczas edycji IPUA – International Pick up awards 2022, która odbędzie się w Chorwacji, niedaleko Zadaru, w dniach 5-6 października. Z tej okazji panel ekspertów z jury IVOTY będzie mógł doświadczyć wiodącej w swojej klasie, bezkompromisowej wydajności 702-konnego doładowanego 6,2-litrowego silnika HEMI® V-8 w połączeniu z ośmiobiegowym TorqueFlite o wysokim momencie obrotowym automatyczna skrzynia biegów, która zapewnia nowy poziom osiągów z przyspieszeniem od 0-100 km/hw 4,5 sekundy.

 

Ram 1500 TRX został rygorystycznie przetestowany, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wydajnością i trwałością, aby stać się najszybszym i najmocniejszym masowo produkowanym półtonowym pickupem na świecie.

 

Ram 1500 TRX opiera się na wszystkim, co zapewnia wielokrotnie nagradzana linia Ram 1500 – w tym światowej klasy luksusowych wnętrzach z najwyższej jakości materiałami i niesamowitą dbałością o szczegóły, wiodącą w segmencie jakość jazdy i komfort oraz najwyższy poziom wyrafinowania i wyrafinowania – oraz podnosi bezkompromisowy punkt odniesienia w zakresie mocy, wydajności, trwałości, technologii i wygody dzięki funkcjom nigdy wcześniej nie oferowanym w pickupie.

 

Wiodąca w swojej klasie jazda i prowadzenie są osiągane dzięki zupełnie nowemu, niestandardowemu zawieszeniu złożonemu z najwyższej możliwej jakości komponentów i tuningu nastawionego na szybkie biegi, co zapewnia jeszcze więcej możliwości na ulicy lub na drogach wiejskich.

 

Luksusowe i przestronne wnętrze oferuje autentyczne, wysokiej jakości materiały, kolory i tekstury, w tym ręcznie owijane skórzane panele przyrządów, które zapewniają nieoczekiwany luksus w całym tekście. Funkcje technologiczne i komunikacyjne obejmują system Uconnect 4C NAV z 12-calowym ekranem dotykowym oraz 900-watowy, 19-głośnikowy system audio Harman Kardon.

 

Ram 1500 TRX korzysta z brodzenia do 812,8 mm, holowania do 3674 kg i maksymalnej ładowności 594 kg, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wydajnością.Wirtualny tłum w 70. rocznicę legendarnego tłumika Abarth
Wiadomości | 05.05.20

Wirtualny tłum w 70. rocznicę legendarnego tłumika Abarth

4 maja 1950 r. podczas 32. edycji Targów Motoryzacyjnych w Turynie, marka z pod znaku Scorpiona zadebiutowała ze swoim nowym układem wydechowym. Narodziła się legenda. 70 lat po tym wydarzeniu marka Abarth zorganizowała akcję upamiętniającą w social media.

Przedstawiamy Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae
Premiery | 07.07.21

Przedstawiamy Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Najnowszy super sportowy samochód Lamborghini jest świetnym pożegnaniem tej wersji modelowej. Napędzany 6,5-litrowym silnikiem V12 LP, rozwija 780 KM i osiąga prędkość maksymalną 355 km/h.

Wirtualna premiera całej rodziny nowej Skody Octavii
Premiery | 03.07.20

Wirtualna premiera całej rodziny nowej Skody Octavii

Skoda Octavia to jedna z najbardziej udanych seria modeli na świecie, produkująca rocznie około 400 000 sztuk samochodów. Nowa OCTAVIA posiada kilka rodzajów jednostek napędowych i jest dostępna jako benzyna, na olej napędowy, CNG oraz z dwiema technologiami hybrydowymi.