Wiadomości | 06.10.21

Ram 1500 TRX Najszybszy i najmocniejszy pick-up masowo produkowana na świecie

Najmocniejszy pickup produkcyjny w historii. Zaprojektowany, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalnymi możliwościami i przewyższać wszystkie inne ciężarówki.

Całkowicie nowy Ram 1500 TRX jest największym drapieżnikiem świata samochodów ciężarowych i umacnia Ram Truck pozycję lidera samochodów terenowych w Ameryce Północnej. Zaprojektowany śruba po śrubie, aby znacznie przewyższyć każdą inną ciężarówkę prosto z fabryki, Ram 1500 TRX został przetestowany pod kątem radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wytrzymałością.

 

Ram 1500 TRX zostanie oficjalnie zaprezentowany europejskim mediom i zostanie zaprezentowany jako gość specjalny podczas edycji IPUA – International Pick up awards 2022, która odbędzie się w Chorwacji, niedaleko Zadaru, w dniach 5-6 października. Z tej okazji panel ekspertów z jury IVOTY będzie mógł doświadczyć wiodącej w swojej klasie, bezkompromisowej wydajności 702-konnego doładowanego 6,2-litrowego silnika HEMI® V-8 w połączeniu z ośmiobiegowym TorqueFlite o wysokim momencie obrotowym automatyczna skrzynia biegów, która zapewnia nowy poziom osiągów z przyspieszeniem od 0-100 km/hw 4,5 sekundy.

 

Ram 1500 TRX został rygorystycznie przetestowany, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wydajnością i trwałością, aby stać się najszybszym i najmocniejszym masowo produkowanym półtonowym pickupem na świecie.

 

Ram 1500 TRX opiera się na wszystkim, co zapewnia wielokrotnie nagradzana linia Ram 1500 – w tym światowej klasy luksusowych wnętrzach z najwyższej jakości materiałami i niesamowitą dbałością o szczegóły, wiodącą w segmencie jakość jazdy i komfort oraz najwyższy poziom wyrafinowania i wyrafinowania – oraz podnosi bezkompromisowy punkt odniesienia w zakresie mocy, wydajności, trwałości, technologii i wygody dzięki funkcjom nigdy wcześniej nie oferowanym w pickupie.

 

Wiodąca w swojej klasie jazda i prowadzenie są osiągane dzięki zupełnie nowemu, niestandardowemu zawieszeniu złożonemu z najwyższej możliwej jakości komponentów i tuningu nastawionego na szybkie biegi, co zapewnia jeszcze więcej możliwości na ulicy lub na drogach wiejskich.

 

Luksusowe i przestronne wnętrze oferuje autentyczne, wysokiej jakości materiały, kolory i tekstury, w tym ręcznie owijane skórzane panele przyrządów, które zapewniają nieoczekiwany luksus w całym tekście. Funkcje technologiczne i komunikacyjne obejmują system Uconnect 4C NAV z 12-calowym ekranem dotykowym oraz 900-watowy, 19-głośnikowy system audio Harman Kardon.

 

Ram 1500 TRX korzysta z brodzenia do 812,8 mm, holowania do 3674 kg i maksymalnej ładowności 594 kg, aby poradzić sobie w najtrudniejszych warunkach z ekstremalną wydajnością.12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański
Super Cars | 20.05.20

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański

Wszystkie egzemplarze McLarena 600LT Spider w unikalnej edycji Segestria Borealis, które przybywają do Ameryki Północnej zostały już w pełni zamówione - z wyjątkiem jednego egzemplarza o uderzającym motywie projektowym McLaren Special Operations (MSO). Zainspirowany jadowitym pajęczakiem, Segestria Borealis. 12 sztuk McLaren 600LT Spider Segestria Borealis firmy MSO - które już zyskały przydomek Spider Spider - przybyły do USA w tym miesiącu i docierają teraz do wybranych sprzedawców, którzy będą oferować je za sprzedaż.

Zobacz jak wygląda komunikacja z asystentem cyfrowym Volkswagena ID.
Elektryczne | 08.04.21

Zobacz jak wygląda komunikacja z asystentem cyfrowym Volkswagena ID.

Jak nowe modele ID. komunikują się z pasażerami pojazdu za pomocą paska świetlnego. Wideo.

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 na podium w rankingach
Wiadomości | 04.07.20

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 na podium w rankingach

Zaledwie 2 miesiące po rynkowym debiucie w Polsce, najnowszy model Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wspiął się na drugie miejsce w rankingu wartości rezydualnych sporządzanym przez specjalistów z firmy Eurotax. Jest także drugim najczęściej kupowanym modelem PHEV w naszym kraju.