Concept Cars | 17.12.21

Citroen My Ami Buggy Concept

My Ami Buggy to samochód koncepcyjny wymyślony przez zabawę, który każde dziecko w wieku od 14 do 77 lat chciałoby dodać do swojej świątecznej listy.

Citroën My Ami Buggy Concept to wyzwolona i charakterystyczna ilustracja obiektu zaprojektowanego, aby cieszyć się wolnym czasem w nowy sposób – pioniera w ekstrawertycznym, kolorowym i muskularnym stylu, który wciąż stara się pozostać bardzo prosty i funkcjonalny. Zespoły Citroëna stworzyły całkowicie wyzwoloną Ami, skierowaną do wszystkich, którzy szukają elektrycznego, łatwego w obsłudze pojazdu o silnej osobowości, emanującego niesamowitym charakterem.

 

Citroën My Ami Buggy Concept to zaproszenie dla wszystkich fanów niezależności, którzy na czas podróży będą mogli zobaczyć siebie jako poszukiwaczy przygód na drogach lub plażach. My Ami Buggy Concept oferuje pojazd rekreacyjny na weekendy, wakacje nad morzem lub na wsi, który zachwyci użytkowników swoją praktycznością. Model z elektrycznym trybem trakcji, który pozwala na bezgłośne i bezemisyjne poruszanie się, oferując przyjemność z jazdy na napędzie elektrycznym, wzmocnioną brakiem drzwi, aby podróżować całkowicie zanurzoną w otoczeniu i skąpaną w świetle dzięki panoramicznemu dachowi.

 

„My Ami Buggy to propozycja zgodna z filozofią Ami, która nie jest samochodem. Dlatego szukaliśmy inspiracji w świecie gier konstrukcyjnych dla zabawy i funkcjonalności, wzornictwa przemysłowego dla ergonomii i estetyki, obejmującego przedmioty codziennego użytku (meble, oświetlenie itp.) oraz modne dodatki (trampki, sprzęt sportowy, okulary itp.). ). Na przykład proste, wytłaczane kształty uchwytów na aparat i smartfony zostały zainspirowane pracą projektantów, którzy w drugiej połowie ubiegłego wieku stworzyli podstawowe i ponadczasowe przedmioty użytkowe. My Ami Buggy Concept musiał być funkcjonalny i prosty, w najczystszym duchu ikonicznych i współczesnych obiektów przemysłowych.”

Samuel Pericles, projektant My Ami BuggyFormuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek
MotorSport | 07.05.21

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii trening Piątek

Od 1991 roku jest to prawdopodobnie najbardziej znane miejsce dla każdego, kto kiedykolwiek jeździł w Formule 1.

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli
Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery
Super Cars | 23.09.21

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery

Arcydzieło inżynierii, każdy w cenie netto od 3,5 miliona euro. które na nowo przepisuje zasady prędkości i aerodynamiki - najszybsze Bugatti, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.