Concept Cars | 17.12.21

Citroen My Ami Buggy Concept

My Ami Buggy to samochód koncepcyjny wymyślony przez zabawę, który każde dziecko w wieku od 14 do 77 lat chciałoby dodać do swojej świątecznej listy.

Citroën My Ami Buggy Concept to wyzwolona i charakterystyczna ilustracja obiektu zaprojektowanego, aby cieszyć się wolnym czasem w nowy sposób – pioniera w ekstrawertycznym, kolorowym i muskularnym stylu, który wciąż stara się pozostać bardzo prosty i funkcjonalny. Zespoły Citroëna stworzyły całkowicie wyzwoloną Ami, skierowaną do wszystkich, którzy szukają elektrycznego, łatwego w obsłudze pojazdu o silnej osobowości, emanującego niesamowitym charakterem.

 

Citroën My Ami Buggy Concept to zaproszenie dla wszystkich fanów niezależności, którzy na czas podróży będą mogli zobaczyć siebie jako poszukiwaczy przygód na drogach lub plażach. My Ami Buggy Concept oferuje pojazd rekreacyjny na weekendy, wakacje nad morzem lub na wsi, który zachwyci użytkowników swoją praktycznością. Model z elektrycznym trybem trakcji, który pozwala na bezgłośne i bezemisyjne poruszanie się, oferując przyjemność z jazdy na napędzie elektrycznym, wzmocnioną brakiem drzwi, aby podróżować całkowicie zanurzoną w otoczeniu i skąpaną w świetle dzięki panoramicznemu dachowi.

 

„My Ami Buggy to propozycja zgodna z filozofią Ami, która nie jest samochodem. Dlatego szukaliśmy inspiracji w świecie gier konstrukcyjnych dla zabawy i funkcjonalności, wzornictwa przemysłowego dla ergonomii i estetyki, obejmującego przedmioty codziennego użytku (meble, oświetlenie itp.) oraz modne dodatki (trampki, sprzęt sportowy, okulary itp.). ). Na przykład proste, wytłaczane kształty uchwytów na aparat i smartfony zostały zainspirowane pracą projektantów, którzy w drugiej połowie ubiegłego wieku stworzyli podstawowe i ponadczasowe przedmioty użytkowe. My Ami Buggy Concept musiał być funkcjonalny i prosty, w najczystszym duchu ikonicznych i współczesnych obiektów przemysłowych.”

Samuel Pericles, projektant My Ami BuggyMach-E DNA
Elektryczne | 11.02.21

Mach-E DNA

Czy jest wystarczająco sprytny, aby rozróżnić różnicę?

Podwójne zwycięstwo TOYOTA GAZOO Racing w Rajdzie Monte Carlo
MotorSport | 25.01.21

Podwójne zwycięstwo TOYOTA GAZOO Racing w Rajdzie Monte Carlo

Aż czterech kierowców w Yarisach WRC znalazło się w najlepszej szóstce rajdu, a TOYOTA GAZOO Racing prowadzi zdecydowanie w kategorii producentów.

Całkowicie nowy Volkswagen Taigo już dostępny w salonach
Wiadomości | 03.12.21

Całkowicie nowy Volkswagen Taigo już dostępny w salonach

Nowy SUV Coupe w salonach Volkswagena od 3 grudnia. Pojawia się zupełnie nowy model ze spadzistym dachem przypominającym coupe i lekko podwyższoną pozycją siedzącą.