Wiadomości | 15.05.20

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Można już składać zamówienia na nowego Jeepa Compass, zbudowany na rynek europejski w fabryce FCA Melfi we Włoszech. Nowy model jest teraz produkowany we Włoszech, dzięki czemu Jeep gwarantuje średni czas dostawy z fabryki około trzech tygodni, a jednocześnie oferuje szereg zaawansowanych przyjaznych dla użytkownika technologii, które zapewniają bardziej wydajne, wygodne i połączone codzienne wrażenia z jazdy.


Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Dealerzy przyjmują już zamówienia na nowego Jeepa Compassa, zbudowany we Włoszech na rynek europejski.

Nowy model został zaktualizowany, aby oferować więcej treści technologicznych, łączności i wydajności.

Jeep Compass debiutuje z nowym 1,3-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o dwóch mocach wyjściowych (130 KM lub 150 KM), który maksymalizuje oszczędność paliwa i zapewnia niższą emisję CO2 oraz wyjątkowe osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie.

Po raz pierwszy Compass ma również konfigurację napędu na przednie koła w połączeniu z automatyczną przekładnią Dual Dry Clutch (DDCT) i nowym trybem jazdy „Sport”.

Usługi Uconnect dla zaawansowanych połączeń pokładowych i zewnętrznych są nowością w Jeep Compass i stały się częścią standardowej konfiguracji, począwszy od wyposażenia Longitude.

Sześć nowych wersji kół, pięć nowych kolorów nadwozia, przeprojektowana pokrywa skrzyni ładunkowej i dalsze ulepszenia produktu nadają odświeżony charakter i wygląd Jeep Compass.

Premiera komercyjna w Europie rozpocznie się w czerwcu.

Nowy Jeep Compass zbudowany w Melfi korzysta z krótszych czasów realizacji i większych możliwości produkcji na zamówienie dla europejskich dealerów i klientów, maksymalizując w ten sposób swoją elastyczność handlową.Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy
Wiadomości | 08.05.20

Nowy Jeep Wrangler przewrócił się podczas ostatnich testów zderzeniowych, nie raz, ale dwa razy

Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) opublikował nowy filmik pokazujący, jak Jeep Wrangler przechyla się podczas testu zderzenia czołowego po stronie kierowcy - po raz pierwszy tak się stało.

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód
Wiadomości | 29.09.21

Rolls-Royce potwierdził swój pierwszy w pełni elektryczny samochód

W historycznym ogłoszeniu firma Rolls-Royce Motor Cars ogłosiła dzisiaj, że zbliżają się testy drogowe swojego pierwszego w pełni elektrycznego samochodu.

Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS
Premiery | 01.06.20

Światowa premiera nowego kompaktowego sportowego sedana Lexus IS