Wiadomości | 15.05.20

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Można już składać zamówienia na nowego Jeepa Compass, zbudowany na rynek europejski w fabryce FCA Melfi we Włoszech. Nowy model jest teraz produkowany we Włoszech, dzięki czemu Jeep gwarantuje średni czas dostawy z fabryki około trzech tygodni, a jednocześnie oferuje szereg zaawansowanych przyjaznych dla użytkownika technologii, które zapewniają bardziej wydajne, wygodne i połączone codzienne wrażenia z jazdy.


Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Dealerzy przyjmują już zamówienia na nowego Jeepa Compassa, zbudowany we Włoszech na rynek europejski.

Nowy model został zaktualizowany, aby oferować więcej treści technologicznych, łączności i wydajności.

Jeep Compass debiutuje z nowym 1,3-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o dwóch mocach wyjściowych (130 KM lub 150 KM), który maksymalizuje oszczędność paliwa i zapewnia niższą emisję CO2 oraz wyjątkowe osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie.

Po raz pierwszy Compass ma również konfigurację napędu na przednie koła w połączeniu z automatyczną przekładnią Dual Dry Clutch (DDCT) i nowym trybem jazdy „Sport”.

Usługi Uconnect dla zaawansowanych połączeń pokładowych i zewnętrznych są nowością w Jeep Compass i stały się częścią standardowej konfiguracji, począwszy od wyposażenia Longitude.

Sześć nowych wersji kół, pięć nowych kolorów nadwozia, przeprojektowana pokrywa skrzyni ładunkowej i dalsze ulepszenia produktu nadają odświeżony charakter i wygląd Jeep Compass.

Premiera komercyjna w Europie rozpocznie się w czerwcu.

Nowy Jeep Compass zbudowany w Melfi korzysta z krótszych czasów realizacji i większych możliwości produkcji na zamówienie dla europejskich dealerów i klientów, maksymalizując w ten sposób swoją elastyczność handlową.Chevy Beast Concept
Concept Cars | 04.11.21

Chevy Beast Concept

Zaprojektowany, aby zademonstrować możliwości komponentów Chevrolet Performance, napędzany silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych z doładowaniem. SEMA Show 2021.

Nowy Tiguan Allspace przygotowuje się do światowej premiery
Wiadomości | 05.05.21

Nowy Tiguan Allspace przygotowuje się do światowej premiery

Najbardziej udany SUV Volkswagena, którego sprzedano w ponad sześciu milionach egzemplarzy.

Wkrótce premiera zupełnie nowego Nissana Qashqai
Wiadomości | 04.02.21

Wkrótce premiera zupełnie nowego Nissana Qashqai

Pionierski crossover wyznaczy nowy standard. Kiedy premiera?