Wiadomości | 26.10.22

Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord

Już w przyszłym miesiącu Honda Accord wprowadzi ekscytację do segmentu sedanów średniej wielkości dzięki nowej, eleganckiej stylistyce oraz hybrydowemu układowi napędowemu.


Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord

Całkowicie nowa jedenasta generacja Hondy Accord wprowadzi ekscytację do segmentu sedanów średniej wielkości dzięki nowej, eleganckiej stylistyce, bardziej responsywnemu i dającemu radość z jazdy hybrydowemu układowi napędowemu oraz pierwszej wbudowanej w Hondzie technologii Google, która zapewnia komfortowe korzystanie z systemu łączności.

 

Sportowa, nowoczesna, inteligentna i wygodne nowe wnętrze Accord będzie również dostępne z największym w historii Hondy ekranem dotykowym o przekątnej 12,3 cala. Pełna prezentacja całkowicie nowej Hondy Accord 2023 odbędzie się w przyszłym miesiącu a dokładnie 2 listopada 2022.Honda zaprezentowała nowy sportowy i dynamiczny model SUV-a ZR-V
Wiadomości | 17.05.23

Honda zaprezentowała nowy sportowy i dynamiczny model SUV-a ZR-V

Premierowy SUV z segmentu C, który będzie dostępny od jesieni 2023 roku, oferuje doskonałe połączenie wyrafinowanej stylistyki, praktyczności i doskonałych wrażeń z jazdy.

Czwarta generacja minivana KIA Carnival
Premiery | 18.08.20

Czwarta generacja minivana KIA Carnival

Sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona, nowy Carnival został dzisiaj zaprezentowany jako połączenie innowacji, przestrzeni, elastyczności i stylu.

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze
Tuning | 19.12.20

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze

GSR to efektowny, sportowy samochód w kolorze trzmiela, który był odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów Beetle o bardziej sportową wersję klasycznego coupe.