Premiery | 14.07.20

Premiera w pełni elektrycznego nowego modelu BMW iX3

Nowe BMW iX3 łączy w sobie radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin z typowym sportowym charakterem BMW oraz komfortem i wszechstronną funkcjonalnością oraz przestrzenią popularnego modelu BMW X3.

Nowe, całkowicie elektryczne BMW iX3. Łączy w sobie wszechstronność i solidną funkcjonalność premium średniej wielkości sportowego pojazdu sportowego z przełomową technologią napędu zapewniającą przyjemność z jazdy bez emisji spalin.

Nowe BMW iX3 będzie pierwszym modelem marki, który będzie również produkowany na eksport w chińskim zakładzie produkcyjnym Shenyang. Wprowadzenie na rynek rozpocznie się w Chinach w 2020 roku.

Strategia „Power of Choice” uwzględnia szeroki zakres wymagań klientów i przepisów prawnych na całym świecie: BMW X3 jest pierwszym modelem oferowanym z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, a także z napędem hybrydowym plug-in i napędem elektrycznym.

Nowe BMW iX3 toruje drogę dla technologii BMW eDrive piątej generacji. Znaczący postęp w zakresie gęstości mocy, zasięgu, masy, wielkości jednostki i elastyczności. Gęstość mocy napędu elektrycznego została zwiększona o 30 procent w porównaniu z poprzednimi samochodami elektrycznymi BMW Group, a grawimetryczna gęstość energii ogniw akumulatora wysokonapięciowego o 20 procent. Najnowsze wersje opracowanych we własnym zakresie komponentów – silnika elektrycznego, elektroniki mocy, wysokonapięciowej techniki ładowania i magazynowania – od 2021 roku będą również stosowane w BMW iNEXT i BMW i4.

 Hyundai Tucson Nowej Generacji
Premiery | 15.09.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji

Awangardowy projekt Tucsona Nowej Generacji to nie ewolucja, lecz rewolucja, jeśli chodzi o design marki Hyundaia

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe
Elektryczne | 13.05.21

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe

Pierwsza na świecie w pełni elektryczna superciężarówka na trudnych trasach w pobliżu Moab w stanie Utah.

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK
Wiadomości | 03.06.21

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK

Miesiące plotek, zdjęć szpiegowskich i spekulacji doprowadziły do tego momentu. Tak to prawda.