Premiery | 03.02.21

Przedstawiamy DS 4

Najnowsze dzieło DS Automobiles zostało wyposażone w hybrydową technologię plug-in E-TENSE.

DS Automobiles nadal się rozwija. DS 4, po DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK i DS 9, jest czwartym modelem w gamie i wprowadza nową generację awangardowego designu.

W segmencie Premium C, który wciąż jest równie ważny ze strategicznego punktu widzenia, DS 4 jest innowacyjny i ma unikalny kształt, dostępny w trzech wersjach: DS 4, DS 4 CROSS i DS 4 PERFORMANCE LINE.

DS 4 wyróżnia się charyzmatyczną konstrukcją opartą na niezrównanej wiedzy i zaawansowanej technologii.

E-TENSE

Ta nowa wersja platformy EMP2, zawsze modułowa, umożliwiająca dostosowanie do różnych rodzajów układów napędowych, a także zawsze dynamiczna i bezpieczna, została opracowana dla DS 4.

Hybryda plug-in

DS Automobiles znajduje się w czołówce elektryfikacji. Nowa wersja platformy EMP2 została stworzona, aby pomieścić hybrydowy układ napędowy nowej generacji typu plug-in bez uszczerbku dla użyteczności i przestrzeni bagażowej. Turbodoładowany czterocylindrowy silnik o mocy 180 koni mechanicznych jest połączony z silnikiem elektrycznym o mocy 110 koni mechanicznych i skrzynią biegów e-EAT8, co daje łącznie 225 koni mechanicznych. Jest zasilany bardziej wydajnym akumulatorem z nowymi, bardziej kompaktowymi ogniwami o większej pojemności umieszczonymi za odkształcalną belką i zapewniającymi zasięg ponad 50 kilometrów w trybie zerowej emisji (cykl mieszany WLTP).

Oferowane będą również wersje benzynowe PureTech 130, 180 i 225 koni mechanicznych oraz 130-konny Diesel BlueHDi. Wszystkie te modele otrzymają tylko 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. DS 4 oferuje również szeroką gamę szczególnie wydajnych wersji multi-energy, dostarczanych przez najwyższej klasy rozwiązania aerodynamiczne.

 BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE
Tuning | 24.03.22

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE

Ten jedyny w swoim rodzaju pickup oparty na modelu Mercedes-AMG G 63, którego można zabrać wszędzie, łączy światy luksusu arcydzieła na zamówienie i niepowstrzymanej mocy w terenie.

Kia EV6 z tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2022
Wiadomości | 01.03.22

Kia EV6 z tytułem Europejskiego Samochodu Roku 2022

W finale konkursu Car of the Year 2022 Kia EV6 pokonała znakomitych konkurentów, jak Renault Mégane E-Tech, Hyundai IONIQ 5, Peugeot 308, Škoda Enyaq iV, Ford Mustang Mach-E i Cupra Born.

Nissan przedstawia nowy model Townstar
Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.