Wiadomości | 11.10.23

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października.


Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Renault udostępnia zdjęcie zrobione wewnątrz nowego Kardiana, przedstawiającego wysoką konsolę oraz wyposażenie technologiczne, takie jak elektroniczna dźwignia zmiany biegów, 8-calowy ekran multimedialny i pasek oświetlenia otoczenia biegnący wzdłuż panelu drzwi.

 

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października. Podczas tego wydarzenia Renault zaprezentuje także nowy samochód koncepcyjny, w którym uczestniczył Fabrice Cambolive, dyrektor generalny marki.

 


Renault wypuściło kolejny zwiastun zupełnie nowego Kardiana, miejskiego SUV-a, rozpoczynającego ofensywę nowego produktu poza Europą.

 

Zdjęcie zrobione wewnątrz pojazdu ukazuje kabinę, w której wyraźnie skupiono się na jakości i technologii, co ilustruje obecność ośmiocalowego ekranu multimedialnego.

 

Przedstawia również wysoką konsolę, kierownicę z logo Nouvel’R, a także pasek oświetlenia otoczenia biegnący wzdłuż jednego z paneli przednich drzwi, aby poprawić samopoczucie kierowcy i pasażera. System MULTI-SENSE umożliwia kierowcy wybór pomiędzy różnymi rodzajami oświetlenia otoczenia i trybami jazdy, dostosowanymi do jego nastroju. Kolejną zaletą technologiczną jest to, że nowe Renault Kardian jest wyposażone w „e-shifter”, który umożliwia zmianę biegów jednym naciśnięciem.SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć
Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.

Aston Martin Cognizant Formula One prezentuje oszałamiający nowy bolid AMR21
MotorSport | 03.03.21

Aston Martin Cognizant Formula One prezentuje oszałamiający nowy bolid AMR21

Powrót ultra-luksusowej marki po 61 latach na szczyt sportów motorowych.

Nowe elektryczne Porsche Macan
Premiery | 25.01.24

Nowe elektryczne Porsche Macan

Porsche prezentuje nowego, w pełni elektrycznego Macana. Druga generacja tego udanego SUV-a z uderzającym designem została zaprezentowana w Singapurze.