Wiadomości | 11.10.23

Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października.


Przedpremierowe zdjęcia wnętrza nowego Renault Kardian

Renault udostępnia zdjęcie zrobione wewnątrz nowego Kardiana, przedstawiającego wysoką konsolę oraz wyposażenie technologiczne, takie jak elektroniczna dźwignia zmiany biegów, 8-calowy ekran multimedialny i pasek oświetlenia otoczenia biegnący wzdłuż panelu drzwi.

 

Ten przyszły miejski SUV, po raz pierwszy sprzedawany w Ameryce Łacińskiej, zostanie zaprezentowany w Rio de Janeiro 25 października. Podczas tego wydarzenia Renault zaprezentuje także nowy samochód koncepcyjny, w którym uczestniczył Fabrice Cambolive, dyrektor generalny marki.

 


Renault wypuściło kolejny zwiastun zupełnie nowego Kardiana, miejskiego SUV-a, rozpoczynającego ofensywę nowego produktu poza Europą.

 

Zdjęcie zrobione wewnątrz pojazdu ukazuje kabinę, w której wyraźnie skupiono się na jakości i technologii, co ilustruje obecność ośmiocalowego ekranu multimedialnego.

 

Przedstawia również wysoką konsolę, kierownicę z logo Nouvel’R, a także pasek oświetlenia otoczenia biegnący wzdłuż jednego z paneli przednich drzwi, aby poprawić samopoczucie kierowcy i pasażera. System MULTI-SENSE umożliwia kierowcy wybór pomiędzy różnymi rodzajami oświetlenia otoczenia i trybami jazdy, dostosowanymi do jego nastroju. Kolejną zaletą technologiczną jest to, że nowe Renault Kardian jest wyposażone w „e-shifter”, który umożliwia zmianę biegów jednym naciśnięciem.FIA ogłosiła nową serię wyścigów ELEKTRYCZNĄ GT
MotorSport | 23.04.21

FIA ogłosiła nową serię wyścigów ELEKTRYCZNĄ GT

FIA ogłosiła stworzenie zupełnie nowych przepisów technicznych dla samochodów GT z napędem elektrycznym.

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM
Elektryczne | 05.01.22

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM

Pierwszy samochód BMW M zaprojektowany od początku z myślą o elektromobilności, który łączy to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X, BMW M.

Volkswagen zapowiada premierę nowego Arteona pod koniec tego miesiąca
Wiadomości | 03.06.20

Volkswagen zapowiada premierę nowego Arteona pod koniec tego miesiąca

Volkswagen przedstawia informacje na temat nowego Arteona: zapowiedź premiery modelu.