Wiadomości | 21.07.20

Przebojowy film od KIA Motors

Krytycy z Kia nazywają ten film fabularny kolejką górską napędzaną adrenaliną, która jest innowacyjna, pełna wyobraźni i prowokująca do myślenia. Zobacz koniecznie wideo.

Producenci, którzy przedstawili światu tańczące chomiki, przedstawiają pierwsze kinowe przeżycie tego lata, które trzeba zobaczyć. Ta właśnie wydana epicka przygoda, zatytułowana The Features Film, przedstawia treści motoryzacyjne w zupełnie nowym gatunku.

 

Zainspirowany thrillerami noir ze złotego wieku Hollywood, film fabularny opowiada historię młodego mężczyzny o złotym sercu, który wplątał się w niewłaściwy tłum, by w końcu stać się motorem ucieczki dla mafii. Rozwijając się w ciągu jednej nocy, nasz bohater werbuje osiem modeli Kia - Forte, Soul, Stinger, Niro EV, Niro HEV, Seltos, Sportage i Sorento - aby pomóc mu uwolnić się z obskurnego podziemia i zmienić jego życie .

 

„Będzie nam brakowało chodzenia do kina tego lata i oglądania najnowszych hollywoodzkich hitów, więc Kia skorzystała z okazji, aby zapewnić podobne wrażenia z oglądania, ale z niespodziewanym zwrotem akcji” - powiedział Russell Wager, dyrektor ds. Marketingu operacje, Kia Motors America. „Ponieważ wielu producentów samochodów oferuje takie same lub podobne opcje pojazdów, film fabularny jest wyjątkowym, zabawnym i zabawnym sposobem na wyróżnienie się i bezpośrednie dotarcie do konsumentów za pomocą wysoce kreatywnych treści”.

 

W całym filmie dostępne są kluczowe funkcje, w tym: Zdalne uruchamianie; Zdalne sterowanie klimatem; Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu; Wyświetlacz kamery cofania; Inteligentny bagażnik; Nastrojowe oświetlenie; Systemy audio klasy premium; Asystent utrzymania pasa ruchu, zasięg długodystansowych pojazdów elektrycznych i hybrydowych; Przestrzeń ładunkowa; Asystent unikania kolizji w martwym polu; i 365-turbodoładowane silniki, z których każdy odgrywa kluczową rolę i dodaje do filmu dopracowane warstwy wygody, bezpieczeństwa, technologii i komfortu.

 

Film fabularny Kia radykalnie zmienia paradygmat tego, czym mogą być filmy przedstawiające samochody. Wyprodukowane przez agencję kreatywną Kia, David & Goliath, filmy te podnoszą poziom oczekiwanych demonstracji, umieszczając cechy pojazdów w sercu wysokooktanowego filmu akcji. Podejmując to nieoczekiwane podejście, Kia sprawiła, że filmy demonstracyjne funkcji były bardziej wciągające i oglądalne, a jednocześnie pracowały wystarczająco ciężko, aby edukować potencjalnych kupujących.Masz iPhone'a więc masz cyfrowy kluczyk do Twojego BMW
Wiadomości | 25.06.20

Masz iPhone'a więc masz cyfrowy kluczyk do Twojego BMW

Bezpieczny i łatwy sposób na otwieranie, zamykanie, jazdę i zapraszanie znajomych za pomocą iPhone?a.

Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP
Elektryczne | 08.12.21

Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP

Eksperci Europejskiego Programu Oceny Nowych Samochodów przyznali BMW iX najwyższą możliwą ocenę pięciu gwiazdek za doskonałą ochroną pasażerów.

Ponad 7 km driftem po lodzie, nowy Rekord Guinnessa w utrzymaniu samochodu w kontrolowanym poślizgu
Wiadomości | 04.02.23

Ponad 7 km driftem po lodzie, nowy Rekord Guinnessa w utrzymaniu samochodu w kontrolowanym poślizgu

Oficjalnie zweryfikowany rekord, utrzymując samochód w kontrolowanym poślizgu przez ponad 15 minut i przejeżdżając 7,351 km.