Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.

Oferowany w trzech dobrze wyposażonych wersjach - LUXE, ESSENTIAL i SENSORY - całkowicie nowy 2022 QX55 prezentuje się znakomicie dzięki standardowemu inteligentnemu napędowi na wszystkie koła, 20-calowym kołom, bezprzewodowej kompatybilności z Apple CarPlay i wiodącej w klasie ładowności.

 

Oprócz tych funkcji, modele INFINITI QX55 LUXE są elegancko wyposażone w elektrycznie przesuwany, przyciemniany szklany dach księżycowy, ergonomiczne fotele przednie, podgrzewane fotele przednie, akcenty wykończenia wnętrza z ciemnego aluminium, aktywną redukcję hałasu i zestaw aktywnych funkcji bezpieczeństwa. w tym system awaryjnego hamowania do przodu z wykrywaniem pieszych, automatyczne hamowanie tylne, ostrzeganie przed kolizją z przodu, asystent świateł drogowych, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu. W zestawie znajduje się szybkie połączenie 4G LTE, które zapewnia łączność Wi-Fi w podróży nawet dla siedmiu urządzeń.

 

Każdy QX55 jest napędzany nagradzanym silnikiem VC-Turbo o mocy 268 koni mechanicznych, połączonym z bezstopniową skrzynią biegów z łopatkami do zmiany biegów zamontowanymi na kierownicy i trybem manualnym. Selektor trybu jazdy dostosowuje każdą podróż za pomocą dostosowywalnych ustawień, które mogą angażować kierowców - lub wtapiać się w tło - w razie potrzeby. Dwukanałowy system INFINITI InTouch z 8-calowym górnym i 7-calowym dolnym ekranem dotykowym zapewnia kierowcy i pasażerowi z przodu rozrywkę i informacje podczas jazdy.

 

Pojawienie się zupełnie nowego INFINITI QX55 rozpoczyna zmiany dla luksusowego producenta samochodów, który zapowiada ekscytującą nową erę. Całkowicie nowy trzyrzędowy crossover INFINITI QX60 dołączy jeszcze w tym roku, a na horyzoncie pojawi się kilka nowych modeli.Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz
Tuning | 10.05.22

Od teraz możesz wypożyczyć 900-konnego Shelby Mustanga od Hertz

Po raz pierwszy w historii klienci będą mogli wypożyczyć za pośrednictwem Hertza specjalnego Mustanga Shelby GT500-H o mocy ponad 900 koni mechanicznych w wybranych lokalizacjach na lotniskach.

Rozpoczęcie produkcji całkowicie elektrycznego BMW iX3
Elektryczne | 07.10.20

Rozpoczęcie produkcji całkowicie elektrycznego BMW iX3

Pierwsze BMW iX3 zjeżdża z linii produkcyjnej BMW Brilliance Automotive w Shenyang, Chiny

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 25.11.20

Światowa premiera nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Luksusowy model, który od wprowadzenia na rynek w 2015 roku na całym świecie dostarczono w około 60 000 egzemplarzy.