Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.

Oferowany w trzech dobrze wyposażonych wersjach - LUXE, ESSENTIAL i SENSORY - całkowicie nowy 2022 QX55 prezentuje się znakomicie dzięki standardowemu inteligentnemu napędowi na wszystkie koła, 20-calowym kołom, bezprzewodowej kompatybilności z Apple CarPlay i wiodącej w klasie ładowności.

 

Oprócz tych funkcji, modele INFINITI QX55 LUXE są elegancko wyposażone w elektrycznie przesuwany, przyciemniany szklany dach księżycowy, ergonomiczne fotele przednie, podgrzewane fotele przednie, akcenty wykończenia wnętrza z ciemnego aluminium, aktywną redukcję hałasu i zestaw aktywnych funkcji bezpieczeństwa. w tym system awaryjnego hamowania do przodu z wykrywaniem pieszych, automatyczne hamowanie tylne, ostrzeganie przed kolizją z przodu, asystent świateł drogowych, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu. W zestawie znajduje się szybkie połączenie 4G LTE, które zapewnia łączność Wi-Fi w podróży nawet dla siedmiu urządzeń.

 

Każdy QX55 jest napędzany nagradzanym silnikiem VC-Turbo o mocy 268 koni mechanicznych, połączonym z bezstopniową skrzynią biegów z łopatkami do zmiany biegów zamontowanymi na kierownicy i trybem manualnym. Selektor trybu jazdy dostosowuje każdą podróż za pomocą dostosowywalnych ustawień, które mogą angażować kierowców - lub wtapiać się w tło - w razie potrzeby. Dwukanałowy system INFINITI InTouch z 8-calowym górnym i 7-calowym dolnym ekranem dotykowym zapewnia kierowcy i pasażerowi z przodu rozrywkę i informacje podczas jazdy.

 

Pojawienie się zupełnie nowego INFINITI QX55 rozpoczyna zmiany dla luksusowego producenta samochodów, który zapowiada ekscytującą nową erę. Całkowicie nowy trzyrzędowy crossover INFINITI QX60 dołączy jeszcze w tym roku, a na horyzoncie pojawi się kilka nowych modeli.Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3
Super Cars | 22.11.21

Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3

Cała esencja Ferrari została zebrana podczas Ferrari Show na torze Mugello, na ekskluzywnym wydarzeniu gdzie odbyła się premiera modelu Daytona SP3.

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs
Tuning | 19.02.21

Rolls Royce Uriel od West Coast Customs

Justin Bieber właśnie odebrał jedyny egzemplarz samochodu, który wymagał 3 lat pracy.

Hyundai przedstawia zupełnie nowy projekt flagowego sedana siódmej generacji model Grandeur
Wiadomości | 19.10.22

Hyundai przedstawia zupełnie nowy projekt flagowego sedana siódmej generacji model Grandeur

Od swojego pierwszego debiutu w 1986 roku, Grandeur jest liderem na koreańskim rynku luksusowych sedanów.