Wiadomości | 20.07.22

Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie terenowym.


Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie: całkowicie nowym Vengeance 2023. Zaprojektowany jako antidotum na obecny, nudny segment SUV-ów, Vengeance to inspirowany wojskiem, luksusowy, specjalnie skonstruowany, ekstremalny pojazd użytkowy, pełen przydatnych funkcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Całkowicie nowy Vengeance 2023 jest wyposażony w luksusowe siedzenia dla 7 pasażerów i nie ma części wspólnych z żadnymi innymi modelami Rezvani. Vengeance dołączy do obecnej linii modeli Rezvani i będzie niepodobny do niczego innego na drodze.


Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy aktywnemu systemowi zawieszenia i masywnym oponom terenowym, Rezvani Vengeance będzie oferował znakomite możliwości terenowe. Wykończenie Vengeance Military Edition będzie wyposażone w pancerz balistyczny i zawiera ponad 20 zabezpieczeń.


„Wizja polegała na zaoferowaniu świeżego designu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które nie są zwykle spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej i proporcjonalnej konstrukcji, tak samo ekscytujący dla oczu, jak jazda” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.

 

Nowy Rezvani Vengeance 2023 zadebiutuje tego lata, a dostawy rozpoczynają się w 2023 roku.Nowa Kia Carens światowa premiera w Indiach
Premiery | 16.12.21

Nowa Kia Carens światowa premiera w Indiach

To kolejny globalny model Kia made in India, który łączy w sobie wyrafinowanie rodzinnego kierowcy i sportowy charakter SUV-a w jednym atrakcyjnym pakiecie.

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus
Wiadomości | 15.11.21

Trwa budowa nowej, supernowoczesnej, globalnej centrali Rimac Campus

Rimac Group, producent hipersamochodów elektrycznych, pokazał postęp prac przy budowie globalnej siedziby firmy o wartości 200 milionów euro.

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S
Tuning | 30.03.23

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

Jedne z najpotężniejszych i oszałamiających wizualnie modeli Porsche dopracowanych przez TECHART zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023.