Wiadomości | 20.07.22

Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie terenowym.


Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie: całkowicie nowym Vengeance 2023. Zaprojektowany jako antidotum na obecny, nudny segment SUV-ów, Vengeance to inspirowany wojskiem, luksusowy, specjalnie skonstruowany, ekstremalny pojazd użytkowy, pełen przydatnych funkcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Całkowicie nowy Vengeance 2023 jest wyposażony w luksusowe siedzenia dla 7 pasażerów i nie ma części wspólnych z żadnymi innymi modelami Rezvani. Vengeance dołączy do obecnej linii modeli Rezvani i będzie niepodobny do niczego innego na drodze.


Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy aktywnemu systemowi zawieszenia i masywnym oponom terenowym, Rezvani Vengeance będzie oferował znakomite możliwości terenowe. Wykończenie Vengeance Military Edition będzie wyposażone w pancerz balistyczny i zawiera ponad 20 zabezpieczeń.


„Wizja polegała na zaoferowaniu świeżego designu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które nie są zwykle spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej i proporcjonalnej konstrukcji, tak samo ekscytujący dla oczu, jak jazda” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.

 

Nowy Rezvani Vengeance 2023 zadebiutuje tego lata, a dostawy rozpoczynają się w 2023 roku.W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars
Wiadomości | 17.05.23

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars

Dzięki Volvo EX30 marka przenosi bezpieczeństwo w mieście na wyższy poziom, tworząc małego SUV-a, który jest idealnym towarzyszem zapewniającym komfortową jazdę.

Lotus zaprezentował swoje pierwsze hyper-GT
Premiery | 08.09.23

Lotus zaprezentował swoje pierwsze hyper-GT

Emeya to nowy elektryczny grand tourer (GT) firmy Lotus, zaprojektowany z myślą o kierowcach. Łączy w sobie bogatą historię firmy, osiągi samochodów sportowych i najnowsze technologie.

Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept
Concept Cars | 07.09.20

Nissan pokazał pierwszy zwiastun następcy Nissana 370Z. 16 września zobaczymy Z Proto Concept

W 1969 roku Nissan wstrząsnął światem samochodów sportowych dzięki legendarnemu Z. pierwszej generacji. Teraz przygotuj się na Z Proto. To wszystko, co wiemy. Wszystko, co kochamy. A wszystko po co żyjemy w jednej literze: Z