Wiadomości | 20.07.22

Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie terenowym.


Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie: całkowicie nowym Vengeance 2023. Zaprojektowany jako antidotum na obecny, nudny segment SUV-ów, Vengeance to inspirowany wojskiem, luksusowy, specjalnie skonstruowany, ekstremalny pojazd użytkowy, pełen przydatnych funkcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Całkowicie nowy Vengeance 2023 jest wyposażony w luksusowe siedzenia dla 7 pasażerów i nie ma części wspólnych z żadnymi innymi modelami Rezvani. Vengeance dołączy do obecnej linii modeli Rezvani i będzie niepodobny do niczego innego na drodze.


Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy aktywnemu systemowi zawieszenia i masywnym oponom terenowym, Rezvani Vengeance będzie oferował znakomite możliwości terenowe. Wykończenie Vengeance Military Edition będzie wyposażone w pancerz balistyczny i zawiera ponad 20 zabezpieczeń.


„Wizja polegała na zaoferowaniu świeżego designu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które nie są zwykle spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej i proporcjonalnej konstrukcji, tak samo ekscytujący dla oczu, jak jazda” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.

 

Nowy Rezvani Vengeance 2023 zadebiutuje tego lata, a dostawy rozpoczynają się w 2023 roku.Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata
Wiadomości | 09.01.23

Nowy samochód od Sony? Tak, kupisz go już za 3 lata

Podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas zaprezentowano nowy prototyp pojazdu nazwany Afeela, opracowany wspólnie przez Sony i Hondę.

Ponad 400 km/h w Bugatti Veyron
Wiadomości | 28.04.20

Ponad 400 km/h w Bugatti Veyron

Dokładnie 15 lat temu Bugatti Veyron 16.4 był pierwszym seryjnie produkowanym samochodem, który przełamał barierę 400 km / h. Rekord, który do dziś się utrzymuje. Nigdy wcześniej tego nie osiągnięto. Francuski producent luksusowych samochodów sportowych osiągnął jeden z wyznaczonych sobie celów rozwojowych, co zdaniem opinii publicznej było nieosiągalne.

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.
Wiadomości | 07.04.20

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.

Historia ponad pięciu dekad badań nad elektrycznymi systemami napędu. Opel stawia na elektryczność: cała gama modelowa zelektryfikowana do 2024 roku.