Wiadomości | 20.07.22

Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie terenowym.


Całkowicie nowy model kuloodporny Rezvani Vengeance o mocy ponad 1000 KM

Już za kilka tygodni Rezvani Motors ponownie zatrzęsie branżą i zadebiutuje w swoim najbardziej luksusowym i wydajnym samochodzie: całkowicie nowym Vengeance 2023. Zaprojektowany jako antidotum na obecny, nudny segment SUV-ów, Vengeance to inspirowany wojskiem, luksusowy, specjalnie skonstruowany, ekstremalny pojazd użytkowy, pełen przydatnych funkcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Całkowicie nowy Vengeance 2023 jest wyposażony w luksusowe siedzenia dla 7 pasażerów i nie ma części wspólnych z żadnymi innymi modelami Rezvani. Vengeance dołączy do obecnej linii modeli Rezvani i będzie niepodobny do niczego innego na drodze.


Dzięki konstrukcji nadwozia na ramie, światowej klasy aktywnemu systemowi zawieszenia i masywnym oponom terenowym, Rezvani Vengeance będzie oferował znakomite możliwości terenowe. Wykończenie Vengeance Military Edition będzie wyposażone w pancerz balistyczny i zawiera ponad 20 zabezpieczeń.


„Wizja polegała na zaoferowaniu świeżego designu inspirowanego koncepcjami pojazdów opancerzonych, które nie są zwykle spotykane na drogach. Celem był pojazd do codziennej jazdy, który jest specjalnie zbudowany, wytrzymały, zdolny do jazdy w terenie, o muskularnej i proporcjonalnej konstrukcji, tak samo ekscytujący dla oczu, jak jazda” – mówi dyrektor generalny Ferris Rezvani.

 

Nowy Rezvani Vengeance 2023 zadebiutuje tego lata, a dostawy rozpoczynają się w 2023 roku.Acura potwierdza powrót modelu Integra
Wiadomości | 29.09.21

Acura potwierdza powrót modelu Integra

Podobnie jak oryginalna Integra, która pomogła wprowadzić markę Acura w 1986 roku, Integra piątej generacji będzie sportowym kompaktem premium o uderzającym, pięciodrzwiowym designie.

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński
Elektryczne | 31.08.21

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński

Chiński producent samochodów osobowych, minivanów i SUV-ów, Baojun wprowadziła dziś na rynek modny pojazd elektryczny KiWi, który ma zasięg 305 kilometrów.

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport
Super Cars | 22.06.21

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport

W końcowej fazie rozwoju, najszybszy seryjny samochód sportowy na świecie został dostrojony do prędkości przekraczających granicę 400 km/h.